Жінка Бик і Чоловік Кролик Сумісність в Любові

Кролик ніжний, проникливий і сприйнятливий до думок і почуттів інших людей. Жінці-Бику може бракувати емоційність і чутливість, які потрібні, щоб зрозуміти його витончену натуру. З іншого боку, він може бути жадібним і егоїстичним, потурати своїм слабкостям. Вона може бути прагматичною, але при цьому вона активний і організована. Якщо вони докладуть достатньо зусиль, щоб вибудувати стосунки, то кожен дасть іншому ті якості, яких того бракує.

Такий союз буде вдалим, якщо Бик навчиться довіряти Кролику. Справа в тому, що Кролик від природи не тільки дипломатичний, але і дуже привабливий для протилежної статі. Він з легкістю зможе зачарувати серйозну і неприступну Жінку-Бика і не тільки її. І це зовсім не подобається Бику. Сумніви і підозри будуть терзати її протягом усього життя з Кроликом. Але, завдяки вмінню Кролика дипломатично згладити конфлікт, жіночі сумніви тимчасово відступають.

Якщо ж Кролик не сприйме всерйоз підозри Бика, що такий союз може розпастися. Так як принциповий Бик, втомившись від постійних сумнівів, піде в бік. Однак упевненість і підтримку, яку Жінка-Бик надає своєму чоловікові у відносинах, Кролик навряд чи зможе проміняти на легковажні захоплення. Адже для знаків, які бояться істотних змін, їх будинок вважається фортецею, з якої вони рідко коли розлучаються.

Любов Бика і Кролика часто довго визріває, незважаючи на дуже хорошу початкову сумісність. В обох знаків східного гороскопу багато спільного: любов до домоседству, прагматизм, пацифізм, неприйняття ризику. Кролик більш активно спілкується з людьми, швидше зав’язує нові знайомства, піклується про підтримку багаторічних дружніх відносин. Завдяки цьому він може трохи розрухати трудоголіка-Бика, який не відчуває великої потреби в активній суспільного життя.

Бик — це страшний упертюх, але Кролик — чудовий психолог, тому він здатний манівцями переконати Бика змінити свою думку, що вдається небагатьом. У свою чергу, народжений у рік Бика дасть мінливому Кролику відчуття безпеки, зніме з його плечей тягар прийняття важливих рішень, яке він усією душею ненавидить. Така взаємна вигода підвищує сумісність любовних відносин.

Якщо захоплюються один одним жінка-Бик і чоловік Кролик, то після періоду досить степеневого залицяння ця пара обов’язково зв’яже себе узами офіційного шлюбу. Головним для дружини Бика і чоловіка Кролика буде будинок, і це розуміється ними в самому буквальному сенсі. Царство домашнього затишку стане для них святим, а його дизайн – найважливішим і улюбленим сімейним хобі.

Тихе та мирне проведення часу удвох періодично буде порушуватися претензіями Бика, який стане обурюватися зайвої безпосередністю Кролика, мінливістю його рішень. Але в цілому в любовних відносинах, шлюбі Бик-жінка і Кролик-чоловік відмінно підходять один одному.


Залишити відгук