Жінка Бик і Чоловік Кабан Сумісність в Любові

Прийнятний союз, але навряд чи стійкий. Відмінності у світогляді і звички цих партнерів призведуть до фундаментальних розбіжностей між ними. Як правило, чоловік-Кабан має душевним теплом, щедрий і розуміє інших, але може статися так, що жінка-Бик помітить лише його чутливість і любов до екстравагантності і, на її смак, він буде в цьому дуже запеклим. У свою чергу, пристрасть Бика до важкої роботи і постійної безпеки і самодисципліни буде виводити з себе Кабана. Він – життєрадісний, товариський, відкритий і працює лише для того, щоб потім відпочити. Вона ж серйозна, систематична і косна, її покликання – робота.

У цьому варіанті досягти ідилії буде складніше. Чоловік Свиня може деякий час утримувати свої позиції на належному рівні, але, одного разу він проявить свою непостійність. Він втомлюється від одноманітності, а для жінки Бика помінятися — велика проблема. Так, і вона не поквапиться, тому що перш, ніж що-небудь зробить, їй знадобляться гарантії надійності, а чоловік таких гарантій ніколи не дасть.

Він вміє проявити турботу і увагу, але завжди переслідує свої цілі. Якщо щось йде не так, як він задумав, стає просто нестерпним. Жінка Бик швидко зрозуміє гру чоловіки і спробує протистояти. До того ж, нерідко, він занадто тушкуємо своїми внутрішніми протиріччями, що буде вносити додаткову напругу у відносини. Можливо, вони все-таки прийдуть до консенсусу і тоді їх спільне життя виявиться щасливою як у казці!

Якщо говорити про парі Бик і Свиня (Кабан), сумісність їх здається високою, так як, на перший погляд, вони дуже схожі один на одного. Обидва знака східного гороскопу цінують спокій і сімейне життя. Вони вміють щиро дбати про партнера. Завдяки мирною вдачею жінка-Бик і чоловік-Свиня уникають конфліктів так довго, як тільки можливо. Але, незважаючи на силу початкового захоплення одне одним, їм рідко вдається створити щасливі тривалі відносини. Чому? Давайте уважніше подивимося на їх сумісність.

Свиня і Бик мають зовсім різні потреби і відрізняється погляд на світ. Свиня йде по життю з посмішкою, є душею компанії, її будинок завжди відкритий для численних друзів. Бик ж після роботи мріє про спокій і тишу в своїх чотирьох стінах. Свиня хоче, щоб він якомога менше працював і більше приділяв увагу їй, насамперед, частіше розмовляв, висловлював словами, жестами свою прихильність. Бик ж не терпить демонстративних зізнань у коханні, звик крок за кроком аналізувати власні почуття.

Кабан – везунчик у сфері фінансів, але гроші в його розумінні існують для того, щоб витрачати їх щедрою рукою на радощі життя і робити приємне друзям. Бик ж постійно економить, збирає, страхує, вкладає гроші у депозити, рухоме і нерухоме майно. Він живе в очікуванні чорних днів, які обов’язково повинні настати в майбутньому. Кабан дуже любить постільні втіхи, це велика його слабкість. Його партнеру ж дуже часто хочеться просто виспатися, тому сумісність в сексі Свині та Бика залишають бажати кращого.

Любовні стосунки, шлюб Бика і Кабана найчастіше закінчуються зрадою. Але, навіть переживши гіркоту розриву, розлуки, ця пара зберігає один до одного велику повагу і симпатію. Бик-жінка і Кабан-чоловік можуть залишатися хорошими друзями, тому що захоплюються один одним і, найголовніше, незважаючи на завдані рани, довіряють один одного як партнери.


Залишити відгук