Жінка Бик і Чоловік Бик Сумісність в Любові

Два Бика можуть бути дуже щасливі разом, але хтось з них повинен зробити перший крок до зближення. В іншому випадку їх відносини не зайдуть далі приятельських. Обидва члена цієї команди жахливо серйозні і працьовиті. Жоден з них не має тієї життєрадісністю, яка дозволила б їм отримати хоча б якесь задоволення від усієї тієї роботи, яку вони запланували. Шлюб двох цих вольових песимістів, які так цінують безпеку, стане надзвичайно консервативним і приземленим. Вони можуть розійтися, показавши один одному всі свої гірші сторони.

Очевидно, обидва — натури пристрасні, легко збудливі, хоча і вміють тримати свої бажання під контролем. Взагалі, це — люди практичні і дуже раціональні. Саме це якість ним може сильно заважати в особистому житті! Неабияка частка впертості і норовливості, небажання поступитися один одному — теж їх особливості. Не дивно, що бурхливий роман нечасто переростає в щасливий шлюб. Цю їхню могутню енергію, все-таки, потрібно розбавляти.

Навіть якщо в сексуальному відношенні у них все в порядку, то побутова життя може швидко набриднути обом. Однак, обов’язки можна поділити, і тоді два Бика не будуть битись лобами на одних і тих же домашніх роботах. Вимогливість до партнера не дасть розслабитися обом, тому, в такому союзі, дуже багато напруги, багато роботи і, треба сказати, багато заслужених нагород. Бики — люди вкрай ефективні і їх спільний бізнес, наприклад, напевно виявиться успішним!

Якщо доля зводить чоловіка і жінку Бика і Бика, разом їм, незважаючи на відмінну сумісність, іноді може бути нудно. Любовний зв’язок цих представників східного зодіаку буде надто досконалою — і передбачуваною. Повсякденна спільне життя Бика і Бика обов’язково буде добре організована і впорядкованою. Якщо Бик-жінка і Бик-чоловік вступлять в шлюб, створять сім’ю, їх будинок слугуватиме зразковим прикладом для інших.

В любові обидва партнера незалежно від статі шукають, перш за все, стабільність і безпеку. Досить складно висікти з сердець цих людей іскру захоплюючої пристрасті, «сносящей дах». Вже буквально через рік після весілля союз дружини-Бика і чоловіка-Бика буде нагадувати подружню пару з дуже пристойним стажем, в якій подружжя бачать один одного наскрізь і знають про свою другій половині все.

Бики уникають драматичних і мелодраматичних сцен, повних емоцій, слово «люблю» вимовляють, тільки коли їх припруть до стінки, і завжди пошепки. Але дзеркальне відображення у вигляді двох Биків дозволить вести удвох спокійну, хоч і досить монотонну, спокійне життя. Хороша любовна, сімейна сумісність Бика і Бика грунтується на тому, що вони обидва працелюбні, ощадливі, не розбазарюють гроші. Без чиєї б то не було допомоги Бик чоловік і дружина в зрілі роки можуть стати вельми заможної парою. Представники обох статей, народжені в цей рік, неодмінно повинні оточити себе численними дітьми. Два Бика в шлюбі просто чудові батьки!

Східний гороскоп радить представникам цього знаку: якщо ви, Бики, в сексі станете розкутіше, спробуєте час від часу порушувати рутину в спальні, поступатися своїм глибинним бажанням, це зробить вас не сприйнятливими до різного роду спокусі і спокусі шукати гострі відчуття в іншому місці.


Залишити відгук