Жінка Бик і Чоловік Кінь Сумісність в Любові

Щасливий шлюб у разі їх малоймовірний. Чоловік-Кінь – різнобічний, чутливий і дуже любить вечірки з точки зору доброчесного і відданої жінки-Бика. Він вважає її гідною всілякої поваги, але занадто невибагливою і нудною. Вона відчуває, що на нього важко покластися, оскільки він легковаговиків і непередбачуваний. Він же вважає, що у неї немає почуття гумору і що з нею важко як працювати, так і розважатися. Її чоловік повинен бути більш дисциплінований та відповідальний. У цих партнерів мало спільного.

В цьому гороскопі більше складнощів, які стосуються саме розбіжностей з ключових питань сім’ї і шлюбу. «Любов любов’ю, але їсти хочеться завжди» — це багато разів перефразований вираз як раз говорить про насущні проблеми в союзі жінки Бика з чоловіком Конем.

Ця жінка може цікаво, весело і невимушено провести час з чоловіком Конем, але, вона зрозуміє, що не може на нього розраховувати і сподіватися, а вона — дама серйозна і не стане витрачати своє життя на легковажну і занадто безтурботного чоловіка. Жінка Бик вимоглива і, не отримуючи необхідного, стає прискіпливою та безкомпромісною. Складний союз, але можливий, якщо обидва партнери будуть добре підходити один одному за знаками Зодіаку.

Бик і Кінь — це дуже відрізняються один від одного представники китайського гороскопу. Сумісність їх дуже мала, бо як можна примирити вогонь з водою? Ось так само складно порозумітися Бику-жінки і Коні-чоловікові!

Кінь–чоловік — любить побродити по світу, Бик ж краще всього відчуває себе у власних чотирьох стінах. Кінь – душа компанії і великий романтик в любовних іграх. Пристрасне почуття в змозі затьмарити перед нею інший світ. Бик ж ніколи не розлучається зі здоровим глуздом, навіть якщо закоханий. Він не годиться на роль невтомного коханця, в той час як Кінь постійно жадає вражаючих жестів, активних дій, які покажуть всьому світу, як сильно її люблять. Кінь мріє про нестримної шлюбної ночі в розкішному готелі, Бик — про спільний вибір красивих шпалер у спальні.

Однак найважчі конфлікти в любовних відносинах, шлюбі жінки-Бика і чоловіки-Коні завжди пов’язані з фінансовими питаннями. Бик все життя збирає запаси на чорний день, відкладає гроші в банк, щоб ні в чому не відчували нестачі навіть його онуки. Кінь же здатна спустити наявні гроші буквально за годину, наприклад, на що-небудь пов’язане з її захопленнями. У зв’язку з цим компроміс у шлюбі чоловікові і жінці Коня і Бика буде знайти вкрай складно. Хіба що Кінь раптом стане більш стриманою і прагматичною, а Бик — романтичним і сентиментальним. Тільки от чи це можливо?


Залишити відгук