Жінка Бик і Чоловік Дракон Сумісність в Любові

Обидва знака відповідальні, але вперті, і цей фактор або зміцнить їхній шлюб, або зруйнує. Він прагне до слави й визнання, а вона хоче бачити матеріальний результат. Якщо його проекти не обернуться дзвінкою монетою, вона може стати різкою і неприємною. Він – яскравий екстраверт, а вона дуже схильна до всього пристосовуватися і дуже консервативна. Йому потрібна любов і захоплення; вона ж може бути холодною і скритної. Їм доведеться часто йти на компроміси. Але якщо вони постараються і досягнуть успіху в цьому, то будуть вірні одне одному і стануть один для одного об’єктами нескінченної гордості.

Гороскоп сумісності тут може виявитися набагато більш важким для життя. Жінка Бик буде у будь-який спосіб обмежувати чоловіка Дракона. Спочатку вона зробить вигляд, що її все влаштовує в надії, що останній «розсудливою» і, нарешті, «займеться справою». У всякому разі, жінка Бик буде придивлятися і спробує зробити все, що в її силах, щоб утриматися у відносинах і створити нормальну сім’ю. Їй складно зрозуміти мотиви Дракона, прийняти його таким, який він є. А щоб проявляти гнучкість, причому постійно, потрібно зовсім інший склад характеру. Перспективність цього союзу багато в чому залежатиме від особливостей конкретного чоловіка і жінки.

Ці двоє — з зовсім різних опер, сумісність стосунки і шлюб Бика і Дракона дуже низька, але ж любов не знає меж… Дракон літає в своїх хмарах і часто забуває про земному світі. Це мрійник, який обожнює нові виклики і всі види розваг. Бик практичний до патології, ступає по землі і по життю повільно, твердо і впевнено, його стихія – це повсякденне життя і її справи і турботи. Дракона ж, як стверджує східний гороскоп, один тільки вигляд офіційних установ вводить у депресію. Бик, в свою чергу, не зазнає ризику, а впорядкований світ різноманітних рахунків, інвестицій і страхових полісів видається йому цілком стерпним.

Навіть знаходячись один з одним на дружній нозі, жінка-Бик і чоловік Дракон являють собою протилежності. Дракон – душа компанії, йому подобається оточувати себе численними веселими друзями, а Бик має натуру одинаки. Однак якимось таємничим чином, незважаючи на погану сумісність, Бик-жінка і Дракон-чоловік все ж таки можуть знайти один одного і не на жарт захопитися.

Дракон захоплюється надійністю Бика, а останній перебуває під сильним враженням від харизми і життєздатності, яскравості другого. Разом ці знаки китайського гороскопу можуть стати головними дійовими особами красивого роману і навіть більш тривалого союзу, який стане для обох цікавим життєвим досвідом. Але все ж, мабуть, Дракону і Бику шлюб укладати не варто, оскільки вони занадто різні, і великий ризик, що вони так і не створять міцного фундаменту для спільного життя.


Залишити відгук