Жінка Бик і Чоловік Собака Сумісність в Любові

Обидва віддані і вірні і серйозно ставитися до подружніх обов’язків. Однак можуть виникнути труднощі із-за відсталості жінки-Бика і її бажання покерувати. Собака вибирає свободу слова, рівність і недовго буде терпіти вузьколобого Бика. Жінка-Бик, в свою чергу, може образитися на надто прямолінійного і відвертого чоловіка-Собаку, а виношувати образу вона може довго. Обидва не терплять дріб’язковості і несправедливості, але деколи і самі бувають у них винні. Щоб цей союз був успішним, партнерам необхідно проявити велику розуміння один одного і піти на безліч компромісів.

Чоловік Собака навряд чи буде відповідати уявленням жінки Бика про надійного партнера, якому можна довіряти. Навіть якщо він виявиться кращим представником свого знака, вона навряд чи побачить можливість навіки пов’язати з ним своє життя. Його нерішучість, яку можна називати волелюбністю або якось ще, змусить жінку сумніватися в собі, турбуватися по дурницях, а вона — натура цільна, не виносить подвійності, неоднозначності в любові, а тим більше в сімейному житті. Якщо ж любов і шлюб складуться, спільна життя, напевно, буде сповнена переживань, вагань, сумнівів, невизначеності.

Сумісність пари Бик — Собака досить висока; у них є непогані шанси на довгий і міцний союз. Для Собаки і Бика в шлюбі, у коханні почуття безпеки – це найголовніше. Без власної сім’ї вони щиро страждають, обидва представника східного гороскопу вже в молодому віці хочуть стати батьками.

Бик-жінка і Собака-чоловік дуже благотворно впливають один на одного, зокрема, на життєвий настрій. Собака підлікує розхитану нервову систему Бика. Цей невиправний песиміст позбавляється від своїх вічних страхів і вже не чекає від майбутнього катастрофи. У свою чергу, Бик теж добре вплине на здоров’я другої половини, тому що більшість захворювань Собак має психологічну природу. Бик в кінці кінців буде ким-то зрозумілий. Його чудові гідності часто приховані від решти світу. Собака ж не тільки їх помітить, але і буде щиро вдячна за всі прояви кращої сторони характеру партнера.

Об’єднавшись, жінка-Бик і чоловік-Собака утворюють гармонійну пару, яка буде йти з життя в мирі та злагоді. В любовних відносинах Бика і Собаки головною темою стане офіційний шлюб, створення сім’ї, тому що ці родючі, плодовиті знаки китайського зодіаку швидко захочуть стати батьками, причому великої кількості дітей.

Якщо б ще тільки час від часу Бик не скупився на романтичні жести і ніжні слова, які необхідні Собаці як повітря, це було б дійсно здорово і помітно підвищило б сумісність цих знаків східного гороскопу.


Залишити відгук