Жінка Бик

Жінка-Бик — віддана мама, якій не складе праці в мить ока приготувати яблучний пиріг або обід з п’яти блюд. Вдома всі ходять як по струнці — її діти так добре себе ведуть, що їх без побоювання можна взяти з собою в порцелянову лавку. Незважаючи на те, що жінка-Бик старанно працює, вона завжди знайде час для свого милого, який для неї на першому місці.

Бик — бойова жінка і не потребує сторонньої допомоги. Якщо чоловік піде, це не виб’є його з колії. Навпаки, вона активно займеться вихованням дітей, вступить в батьківський комітет, буде виконувати свої суспільні обов’язки і не буде відчувати себе неповноцінною без чоловіка.

Незважаючи на незалежний норов, жінка-Бик мягкосердечна і добродушна. Якщо її коханий зіб’ється з шляху істинного, вона почекає, поки він заспокоїться, і знову прийме його в свої обійми. Хоча вона може надовго затамувати образу. Тільки не сідайте їй на шию! Жінка-Бик не терпить ледарів і нечупар. Вона сувора до себе і до інших. При сварку ви не зможете на неї довго сердитися: її дружелюбність, чуйність і непідробна співчутливість обеззброюють.

Для жінки-Бика характерно розумове, а не творче, абстрактне мислення, однак цього деколи недостатньо, щоб виробляти правильну стратегію своїх дій. У неї є талант організатора, але навіть якщо вона прагне демонструвати свою міць, то всередині залишається істотою досить інертним. «Шила в мішку не сховаєш», ця залізна леді навіть на троні може відчувати себе невпевнено, схильна до коливань перед прийняттям рішень, і не пристосована до змін, майже як мчить бик погано справляється з несподіваними різкими поворотами.

Зворотною стороною цієї медалі є жар її, так званої, наступальної любові. При низькому рівні кокетства і витонченості, жінка-Бик схильна проявляти любовну ініціативу, наполеглива, прямолінійна, відверто прагне кохати і бути коханою. Їй ні в якому разі не можна виходити заміж за принципом «Стерпиться-злюбиться», їй дуже важливо відчувати самовіддачу партнера, бути впевненою в його почуттях, відчувати його сильне міцне плече. У чоловіків жінка Бик цінує, перш за все, самостійність, рішучість і ділову хватку, але парадокс в тому, що їй часто трапляються слабкі безвольні партнери.


Залишити відгук