Жінка Мавпа і Чоловік Тигр Сумісність в Любові

Вони живуть в різних світах. Хоча обидва товариські, енергійні і відверті, темпераментному Тигру не сподобається схильна до суперництва Мавпа, оскільки та занадто розумна і впевнена в собі, щоб вразити його бурхливими сценами. На жаль, він вміє діяти успішно і продуктивно, лише якщо йому відвели першу роль. Якщо жінка-Мавпа зажадає рівноправності, він може відчути, що потрапив у пастку, і дуже образиться. Обидва марнотратні, але Мавпа більш розумна у фінансовому відношенні. Суміш двох цих непостійних і самодостатніх характерів буде занадто важкою, щоб принести партнерам хоч якусь користь.

Любов і шлюб в цій парі можливий при взаємній повазі. У чоловіка Тигра проблем немає, а жінка Мавпа, якщо захоче справжнього кохання і сімейних стосунків, повинна вести себе менш зухвало і нахабно. Чим м’якше вона проявить себе, тим більше шансів утриматися поруч. Для неї Тигр — далеко не найгірший варіант. Він серйозніше і мудріше, досвідченіше і сильніше. Жінка може спертися на цього чоловіка — він її точно не підведе!

Тільки велика любов здатна подолати різницю в характерах, які отримали від зірок ці знаки – Тигр і Мавпа. Їх сумісність не дозволяє будувати райдужні прогнози. Мавпа – це веселе, але досить прохолодне з погляду почуттів і емоцій створення. У Тигра ж добре, відкрите серце, любов для нього – це видовище, спектакль, він хоче, щоб ним захоплювалися, обожнювали його.

Коли представники обох цих знаків східного гороскопу зустрічаються на дорозі життя, їхні любовні стосунки можуть бути дуже цікавими. Жінка-Мавпа і чоловік-Тигр хочуть жити з розмахом, відчувати задоволення, не бояться змін, дуже часто обдаровані художньо або інтелектуально, що підвищує їх сумісність в коханні та шлюбі. Для них життя – це суцільне пригода. Але Тигр від любові сходить з розуму, а Мавпа ніколи не втрачає здорового глузду до кінця, тому що в змозі контролювати свої емоції. Вона любить бути незалежною, як і Тигр, але повністю контролює його, незважаючи на наявність у партнера просто гіпнотичного чарівності. Це чарівна кокетка, якій подобається пробуджувати в численних шанувальників романтичні надії. А Тигр, як і будь-який хижак, буває власником і не любить ділитися своєю здобиччю з суперниками.

згодом у бракеОбезьяна-жінка і Тигр-чоловік починають гостру боротьбу і ведуть її з поперемінним успіхом. Незважаючи на велику подібність у певних рисах характеру, пара сприймає цей світ на різних хвилях. Тигру і Мавпі дійсно складно домовитися один з одним, якщо тільки їх не поєднало якимось дивом дійсно глибоке, щире почуття. Але навіть і в цьому випадку Тигр опиниться в явно програшному становищі, тому що швидко опиниться під каблуком у розумною Мавпочки.


Залишити відгук