Жінка Мавпа і Чоловік Змія Сумісність в Любові

Ці двоє взагалі не зможуть ужитися один з одним. Їх відносини будуть нескінченної битвою прагнень і бажань, оскільки обидва люблять планувати і змагатися. Мавпі легко розсердити чоловіка-Змію, а оскільки той не вміє прощати, то незабаром відплатить тим самим. Вона достатньою мірою заповзятлива, холоднокровна і розумна, щоб битися з ним; він одно амбітний, скритний і віддає перевагу слідувати власним шляхом. Вони будуть перетягувати канат, намагаючись з’ясувати, хто з них розумніший. Швидше за все, кожен пробудить у партнері найгірші якості. У підсумку всі учасники цього союзу опиняться у програші.

Ця «гримуча» суміш може виявитися занадто екстремальній для тривалого союзу. Непосидючість і любов до пригод жінки Мавпи буде викликати палкий протест з боку чоловіка Змії. Звичайно, в цьому поєднанні вирішальну роль для перспективи сім’ї та шлюбу будуть грати знаки Зодіаку партнерів.

Якщо між людьми почнеться війна, то ні про який сім’ї не може бути й мови. Союз складеться при збереженні нейтралітету. Тільки на цій основі варто акуратно продумувати загальні принципи і створювати сімейне вогнище. Будь-який перекіс в ту або іншу сторону закінчиться повним крахом!

У шлюбі Мавпа-жінка і Змія-чоловік можуть створити гармонійний дует, який характеризується хорошою сумісністю. Обидва знака, Змія і Мавпа, щедро обдаровані закоханими в них зірками. Ці люди мають багату уяву, прекрасно пристосовуються до нових ситуацій, сміливо дивляться в обличчя самим складним викликам у повсякденному житті. Мавпа вміло використовує з’являються в її житті можливості, вміє добре на них заробити.

Змія характеризується прозорливим розумом, володіє вродженим даром давати потрапляють в «десяточку» поради. Завдяки цьому понад імпульсивна Мавпа уникає багатьох непотрібних невдач і помилок, настільки типових для людей, які люблять ризик. Разом дружина-Мавпа і чоловік-Змія здатні створити успішний сімейний бізнес, а в зрілому віці завдяки об’єднуючим їх працелюбності та винахідливості можуть стати дуже багатими людьми.

Крім іншого, для оточуючих Мавпа і Змія є парою, приємною для очей: привабливі, доглянуті, завжди модно одягнені… Їх соціальна життя завжди різноманітна й активна, будинок славиться успішними прийомами. На жаль, в постійних любовних стосунках, у шлюбі Змії і Мавпи все не так райдужно.

Обидва знака східного гороскопу досить невірні, що наносить удар по їх сумісності. Зради Мавпи і Змії виникають, в основному, з марнославства або легковажності. Кокетуючи з іншими, вони намагаються довести самим собі, що в очах численних шанувальників як і раніше є ласим шматочком. Крім того, іноді подружжя, народжені в рік Змії і Мавпи, змагаються за владу один з одним, як гладіатори на Олімпійських іграх. Тим не менш, вони можуть пережити не одну життєву бурю і залишитися разом, тому що, як показує практика, прощаються один з одним вкрай неохоче.


Залишити відгук