Жінка Мавпа і Чоловік Щур Сумісність в Любові

Досить сприятливе поєднання: він закохається в її чарівність і винахідливість, а вона оцінить його ділову хватку. Обидва націлені на результат і будуть підштовхувати один одного до вершин успіху. Жоден з подружжя не наділена особливою чутливістю, і обидва здатні поставитися з розумінням до недоліків іншого. В результаті їм вдасться згладити гострі кути у відносинах. Вони в рівній мірі легко зможуть працювати разом, так і вибрати різні сфери діяльності.

В цьому союзі чарівність і спритність жінки Мавпи виявиться вирішальним для чоловіка Щури. Він кілька потайливий і часом підозрілий, тому що схильний вести закулісні ігри. Йому здаватиметься, що жінка Мавпа точно така ж, як і він, плюс до того — хитра і динамічна особа, разом з якою можна звернути гори. Він виявиться частково правий, але Мавпа набагато хитріший, ніж може собі уявити чоловік Щур! І вона буде з легкістю і непомітно для останнього крутити і крутити ним на свій розсуд.

Звичайно, все має свої межі і жінка Мавпа, все ж, може виявитися повністю розкритої. Однак, не варто й переоцінювати така поведінка жінки Мавпи. Її хитрощі більше нагадують витівки маленької дитини, ніж стратегічні плани акули бізнесу або просто людини, що прагне влади. Вона грає, вона так живе — від неї не буде виходити небезпека! Просто жвавість розуму і інтелекту не дає їй жити звичайної побутової рутиною і вона всіляко чинить опір загальноприйнятим нормам, правилам і інструкціям, які душать її творчий порив.

незалежно від того, з’єдналися в союзі жінка-Мавпа і чоловік-Пацюк, у цих любовних відносинах, безумовно, більш сильним партнером незалежно від статі буде рішуча Мавпа. Вона швидко прибере до рук маленьку Щура. Її талант спокусниці призведе до того, що Щур швидко опиниться біля її ніг і буде благати про відповідному почутті. Однак запал кохання може іноді турбувати Мавпу, яка, перш за все, цінує незалежність і любить нові завоювання.

Один з одним представникам цих знаків китайського зодіаку ніколи не буде нудно. Любовний зв’язок, шлюб Щур – Мавпа відрізняється величезною динамічністю. Добре, якщо доповненням до загальної пристрасті (а сексуальна сумісність в парі Мавпа-жінка — Щур-чоловік не викликає занепокоєння) стане наявність загальних інтересів або схожість менталітетів. Між ними постійно летять іскри. Але, опинившись ворогуючими сторонами, коханці, чоловік і дружина Мавпа і Щур здатні швидко прийти до згоди.

Обидва ці знаки східного гороскопу представлені людьми з сильними характерами (хоча Мавпа напевно візьме верх), тому між двома партнерами швидко з’являється суперництво, що погіршує їх сумісність. Одна сторона хоче домінувати над іншою і витрачає на це невиправдано багато енергії. Тим не менш, у Щура і Мавпи є шанси на прекрасний шлюб за умови, що перша надасть спокусливою другій половині більше свободи. Мавпа ж, у свою чергу, час від часу повинна міцно притискати партнера до серця і пристрасно заявляти, що той є найбільшим і найкращим коханцем чоловіком у всій Всесвіту.


Залишити відгук