Жінка Мавпа і Чоловік Кролик Сумісність в Любові

Між цими подружжям можлива ворожнеча. Вона дуже впевнена в собі і горда своїми досягненнями, і він відчує, що опинився в її тіні. Зі свого боку, вона зненавидить його тривожність і зануреність у роздуми. Обидва вміють бачити приховане в інших, постійно заглядаючи в душу один до одного, можливо, не знайдуть там нічого примітного. Ці два реаліста уживуться, тільки якщо цей шлюб буде дуже вигідний для кожного з них.

Союз такого поєднання знаків буде триматися на терпінні чоловіки Кролика, його зацікавленості в інтелектуальному підживленню від жінки. Якщо вона навчитися тримати себе хоч в якихось рамках, ставитися до чоловіка і його побажань з повагою і тактовно, вони можуть скласти хорошу пару.

Вона повинна взяти на себе роль натхненника і берегині сімейного вогнища. Чим стійкіші виявиться жінка Мавпа, тим більше можливості їй утриматися поруч з чоловіком Кроликом. Він хоч і «гуляє сам по собі», тобто здатний самостійно вирішувати багато питань, що йому потрібна опора і надійний тил в особі серйозної відповідальної жінки.

Жінка-Мавпа і чоловік-Кролик завдяки непоганий сумісності можуть створити доброзичливу, успішну любовну пару. Між цими знаками східного гороскопу чимало спільного. На перший погляд, і Кролик, і Мавпа — це холодні реалісти. Тим не менш, у любові вони шукають, перш за все, чутливого і толерантного до себе ставлення. На взаємному задоволенні цієї важливої потреби і ґрунтується їх любовна сумісність.

У Мавпи свій власний світ, в ній багато пристрасті і інтересу до життя, її важко приручити. Але зручний і комфортний будинок, створений турботливим Кроликом, їй щиро подобається. Там вона набирається сил для подальшого пізнання світу і за це вдячна своєму партнеру. А той знаходить в грайливій Мавпочці енергійного супутника життя, який краще справляється з викликами сучасного світу.

Розумні Мавпи сміливо займаються «розрулювання» важких ситуацій і виходять сухими з води, швидше приймають рішення. Вразливому і делікатному Кролику робити все це набагато складніше. В любовних відносинах, шлюбі Мавпа-дружина і Кролик-чоловік можуть бути дуже щасливими і самодостатніми. Цій парі не потрібні ні друзі, ні компаньйони для розваг, ні купа власних дітей.


Залишити відгук