Жінка Мавпа і Чоловік Кабан Сумісність в Любові

Їх шлюб буде таким лише на папері, оскільки партнери не будуть в особливому захваті один від одного. Кабан занадто прямолінійний і скрупульозний для складної Мавпи. Та гостріше на мову, і чоловік-Кабан виразно надто ввічливий, щоб гідно відповісти. До того ж жінка-Мавпа підступно чарівна, і для чоловіка-Кабана вона може виявитися надто складною і претензійною. Обидва дратівливі, і кожного сильно зачіпають слабкості іншого. Так що у них все вийде, лише якщо їм вдасться зрозуміти і поважати позитивні якості один одного.

В цій комбінації більше проблем, особливо якщо жінка занадто бесцеремонна. Володіючи хорошою освітою і загальним духовним розвитком, їй простіше реалізувати свої амбіції в шлюбі з чоловіком Свинею по-хорошому — на взаємовигідних умовах і дипломатично. Взаємоповагу та спільні інтереси — основа міцного любовного союзу і шлюбу. У цьому випадку чоловік буде обожнювати свою жінку і ніколи не дозволить собі зайвого. М’якість у поєднанні з активністю допоможе жінці Мавпі жити з чоловіком Свинею повної щасливим життям.

Найшла коса на камінь… У випадку з Мавпою і Свинею зустрічаються гідні суперники, і астрологічний прогноз сумісності цієї парочки цікавий і неоднозначний. Чудова Мавпа, наділена величезним особистим чарівністю, що дозволяє їй домінувати, швидко звикає, що інші їдять з її рук. Свиня ж — це доброта в чистому вигляді, іноді буває обеззброююче наївною, але теж наділена проникливістю і інтуїцією. Вона не піддається так швидко, як багато інших, чарівності Мавпи, що тільки ще більше розпалює інтерес до себе.

Завдяки цьому Мавпа краще дізнається переваги незвичайної натури Свині. Її безкорисливість, добра воля і золоте серце вражають Мавпу, яка не може повірити, що в цьому світі ще існують такі відповідальні люди, як Кабан. Свиня в любові дуже віддана і любляча, може піднести коханої людини на небо. І тоді Мавпа втрачає своє знамените самовладання і закохується до втрати пульсу. Жінка-Мавпа і чоловік-Свиня починають жити разом. Пара Свиня і Мавпа в шлюбі може бути дуже щасливою, насолоджуватися цим процвітанням і щастям. Мавпа з допомогою своєї хитрості і «продуманості» захищає свою улюблену Свинку від різного роду посягань.

На жаль, буває і так, що, незважаючи на оптимістичний прогноз сумісності, між Кабаном і Мавпою може пробігти чорна кішка. Велелюбна і нестійка натура Мавпи приведе її до зради Свині. Та впадає в страшну депресію, не прощає зраду, але час вилікує її розбите серце, і вона заново влаштує собі життя. А от Мавпа, переживши кілька захоплюючих романів, все ж прийде до висновку, що за дурниці втратила найцінніші відносини і найкрасивішу любов у своєму житті.


Залишити відгук