Жінка Мавпа і Чоловік Бик Сумісність в Любові

Обидва впевнені в собі і знають, чого хочуть. І можливо, хочуть вони зовсім не одне одного. Він – простий, серйозний і приземлений. Вона – приваблива, складна і егоїстична. Обидва люблять успіх і гроші, але зовсім по-різному уявляють собі, як досягти першого і як витратити друге. Жінка-Мавпа повністю самодостатня і незалежна, і вона не так прагне до безпеки, як чоловік-Бик. Вона може вважати, що він даремно тиранить її, адже вона легко і швидко виконує його побажання. В свою чергу він ніяк не може змусити її поважати його і захоплюватися ним так, як він того заслуговує. Якщо він запишається, вона почне дражнити його, доводячи до сказу. Жоден з них так і не підпорядкує собі іншого.

У цьому поєднанні знаків досить просто домогтися рівноваги і взаєморозуміння. Все-таки жінка Мавпа — це в першу чергу жінка і вона хоче мати дах над головою, надійного і відповідального чоловіка, нормальну сім’ю. Вона, якщо тільки не є дисгармонійною натурою, здатна не тільки створити домашній затишок, здійснити свої мрії і вдома, і на роботі, але і допомогти своєму чоловікові досягти значних успіхів більш простим шляхом. Вона як двигун, може забезпечити чоловіка різноманітність і яскравість життя, яких він навіть не знав або не відчував. Чоловік же повинен знайти можливість прийняти жінку такою, яка вона є.

Обидва цих знака не сентиментальні, на життя дивляться прагматично, і це покращує сумісність Бика і Мавпи в коханні та шлюбі. Жінка-Мавпа і Бик-чоловік можуть створити міцний союз, який швидко стане злагодженим дуетом, де спільні прагнення, амбіції, прагнення успіху і дружба будуть важливіше пристрасті.

Рішуча Мавпа швидко підкорить серце Бика. Вона амбітна, завжди пропонує оточуючим чимало цікавих ідей, ставить перед собою масштабні життєві цілі. Вона швидко розуміє, що в особі Бика набуває вірного товариша, який буде у всьому його підтримувати. Крім того, вона рада бачити, що він не вимагає романтичних зізнань, вражаючих жестів, не змушує ревнувати.

Східний гороскоп сумісності стверджує, що якщо Бик і Мавпа в шлюбі будуть об’єднані загальними інтересами і прагненням до багатства, то їх любовний союз буде існувати багато років. В іншому випадку спокуслива Мавпочка занудьгує через спокою (іноді надмірне) Бика і його небажання змін. Це надзвичайно незалежне істота з працею стає чудовим сім’янином, зберігачем або берегинею домашнього вогнища, про яких мріють Бики, особливо в зрілому віці. Тим не менш, в більшості випадків, незважаючи на різницю в темпераменті і не зовсім ідеальну сумісність, Мавпа-жінка і Бик-чоловік одружившись, цілком в змозі зрозуміти один одного, тому чудово почуваються разом.


Залишити відгук