Жінка Мавпа і Чоловік Мавпа Сумісність в Любові

Мавпі подобається компанія іншої Мавпи. Вони оцінять розум та креативність один одного. Але можуть і стати суперниками, і про це потрібно пам’ятати. Адже Мавпа – тип змагальний. Шлюб двох Мавп може бути затьмарений заздрістю партнерів до успіхам один одного. Але якщо вони все ж таки зможуть сприймати себе саме як пару, а не думати тільки кожен про себе, то здатні багато чого досягти разом. Ніяка біда не буде занадто велика, якщо вони зустрінуть її плечем до плеча. Мавпи можуть піднятися над користю й жадобою, навчившись ділити один з одним і горе, і радість і не звинувачуючи один одного у важкі часи.

Сумісність двох Мавп практично 100%! Але в житті такі поєднання зустрічаються нечасто. Так, це і зрозуміло. Світу важлива гармонія, з’єднання протилежностей для доповнення один одного. А дві Мавпи в постійному контакті між собою — гримуча суміш, яку так і хочеться розбавити.

Вони неймовірно розумні і хитрі, інтелектуально розвинені і мають живим, навіть вибуховим темпераментом. Їм багато чого по плечу, якщо виявляється цікавим. А інтереси — досить різноманітні і їх дуже багато! Активності вистачить на десятьох, з цієї ж причини Мавпи, не використовують свої таланти в повну силу, потрапляють у залежність від своєї ж власної енергії, яка стає руйнівною.

Два таких індивіда, нехай навіть різної статі живуть, як на вулкані. Їх пристрасті сильні і глибокі, їх спільне життя наповнена пригодами і азартними іграми з самим собою і зі своїм партнером. Тут не буде ні нудьги, ні порядку, ні чітких планів на найближчий місяць. Все може помінятися в будь-який момент і в цьому — головна принадність життя!

Звичайно, чоловікові і жінці року Мавпи дуже добре разом, а як же інакше? Саме Мавпа в своєму партнері побачить продовження себе, а це дає можливість не тільки поважати партнера, його цінувати і любити всім серцем, але і вважати його найдостойнішим з гідних! Так, у глибині душі вони можуть ставитися до людей трохи зверхньо, вважаючи себе більш розумною, більше талановитої і більш удачливим в усьому. Коли людина цього року зрозуміє, що партнер відповідає його запитам повністю, він ніколи не покине його по своїй волі. Мавпа дуже добре тямить, щоб відмовлятися від такого перспективного союзу.

Отже, життя в парі б’є ключем. Тут і дружні компанії, і поїздки на відпочинок, всілякі розваги, яких ніколи не буває занадто багато. До них тягнуться люди, оскільки від них виходить енергія бадьорості, веселощів. З ними можна собі дозволити спілкуватися відкрито і по-доброму. Мавпа при всій своїй схильності до інтриг, ніколи не образить людину, який чесний з нею, не підставить і не піде на підлість. Це — хороші друзі і тому не дивно, що у пари будинок буде постійно сповнений друзів і знайомих.

У фінансовій сфері варто проявляти обережність і передбачливість. Обидва схильні багато витрачати, тому необхідно враховувати свої матеріальні засоби і вчитися планувати свій бюджет, інакше їм буде т складно вирватися з боргів.

Чоловік Мавпа, хоч і більш простий, але не так стабільний порівняно з жінкою того ж знака. Але, це цілком закономірно. Жінка Мавпа — вона не тільки коханка, дружина, але і мати, вона ще й відповідальний працівник, причому, швидше за все, не рядовий. Вона багато має встигати по дому, на роботі, а ще й знаходити час на особисті інтереси.

Така жінка, звичайно, впорається, але і чоловік все-таки повинен їй допомагати. Добре, якщо вони зуміють поділити обов’язки по дому, тоді у них буде більше часу проводити разом в компаніях друзів або проводити своє дозвілля якось інакше. Для них важливо знаходити час для спільних розваг, щоб багаття їх палкої любові не згас.


Залишити відгук