День Народження 6 Березня: Знак Зодіаку — Риби

Риби, які народилися 6 березня, — витончені, артистичні і поетичні натури. Вас приваблює елегантність і краса, ви любите все, що приємно і гармонійно. Товариський за природою, ви проявляєте себе найкращим чином, якщо життя йде гладко, без стресів і неприємностей. Щирий ідеаліст, ви мрієте про спокійному світі, де люди рівні, а поважається людська гідність. Оскільки у вас завищені очікування, ви можете бути збентежені, якщо все піде не так, як ви хочете.

Народжені 6 березня зазвичай хочуть жити серед краси. Тому довгі прогулянки в передмісті і регулярний відпочинок далеко від суєтних міст цим людям принесуть безсумнівну радість. Садівництво — чудове хобі для них (якщо вони, звичайно, мають доступ до клумб або грядок), оскільки, доглядаючи за рослинами, народжені в цей день, будуть виконувати потрібні вправи і додатково до всього отримувати естетичну насолоду. Поліпшення здоров’я для цих людей може виявитися найліпшим шляхом до поліпшення своєї зовнішності. Ті з них, хто більш чутливий, вважають, що дієта полягає у виключенні з раціону дуже жирної їжі. Сперечатися з такими переконаннями буває дуже важко. Народилися 6 березня повинні ставитися до свого здоров’я дбайливо та розумно. Це дуже важливо для їх нормального життя.

Основну роль в житті народжених 6 березня грає нездоланний потяг до краси. Багато з них витончено привабливі. Ці люди звикли оточувати себе вишуканими предметами, які доставляють їм справжнє задоволення. Самі того не помічаючи, вони випромінюють на рідкість позитивну енергію, яка змушує інших людей тягнутися до них, але, на жаль, багато з них не можуть скористатися нею в повній мірі. Легкі в спілкуванні, народжені в цей день повинні навчитися розуміти і розвивати свої здібності і завзятість, якщо вони хочуть стати більш успішними в кар’єрі і просунутися вперед у своєму власному розвитку.

Знак Зодіаку 6 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку відноситься до групи Водних знаків, які володіють наступними якостями: широта поглядів, мрійливість, обдарованість, прагнення до комфорту і красу, витонченість, витонченість, релігійність.

Планета Управитель: Нептун. Зумовлює дар провидіння, всепрощення. Нептун — покровитель для творців. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідальна за брак здорового прагматизму, а також невміння розбити явище на складові.

Риби, знак зодіаку народжених 6 березня, наділяє цих людей тонкої, глибоко відчуває душею справжнього художника і аристократа. Вплив риб на цих людей така, що вони завжди естети, поціновувачі краси і гармонії. Незважаючи на 6 березня знак зодіаку Риби, ці люди досить товариські і відкриті, і їм ціни немає, якщо в їх житті все благополучно. Відразу стає ясно, який знак зодіаку 6 березня, якщо звернути увагу на їх идеалистичность, прагнення до справедливості і бажання жити в рівному для всіх світі, без конфліктів та порушень прав людини. Ці люди чекають від оточуючих і соціуму занадто багато, не отримують бажаного, з-за чого часто впадають у депресію і намагаються будь-яким способом «втекти» від навколишнього світу.

Народжені 6 березня можуть мирно йти вперед у певному напрямку, але тільки за умови, якщо їм не будуть чинити перешкод. Вони здатні побачити навіть молозаметную красу людей або явищ, але не в стані надовго втримати цей образ у своїй пам’яті. Можливо, це пояснюється мінливістю їхніх емоцій, що зазвичай властиво романтичним натурам. Ті з них, хто прагне створити свою власну систему ідеалізованих уявлень про світ, включаючи уявлення про добро і зло, як правило, схильні прикрашати дійсність. Звертаючи особливу увагу на красиві предмети, вони часто не помічають те, що насправді знаходиться перед ними, — багато з них бачать тільки те, що хочуть побачити. Втім, такий вибірковий підхід до оточуючих реалій значно зміцнює їх внутрішні сили. Таким чином, вони можуть, подібно Нарцису, бути закоханими в своє відображення.

Народжені 6 березня — великі естети, готові присвятити своє життя і, якщо це необхідно, віддати себе в жертву своїм ідеям. Вони здатні надихнути інших, змусити їх захоплюватися собою. Подібне явище, мабуть, можна назвати ірраціональним, однак воно задовольняє внутрішні потреби і зменшує занепокоєння і тривогу цих людей. Для народжених 6 березня всі форми чутливого сприйняття — звуки, кольори, запахи і смаки — поєднуються в «букеті», який підносить їх душі, а іноді поглинає їх.

Деякі з народжених в цей день можуть стати рабами своїх бажань і привабливості, але для більшості з них просто чутливості недостатньо, щоб захоплюватися і оцінювати красу. Їм потрібно зробити набагато більше — ідеалізувати об’єкт свого обожнювання і, одного разу зробивши це, розділити своє життя з такою людиною, а краще навіть стати з ним одним цілим. До нещастя, розчарування і депресії часто стають болючим кінцем цього захопленого періоду. Для тих, хто народився 6 березня, навчитися бути об’єктивними у зверненні зі своєю привабливістю і тяжінням — ключ до підтримання контролю над своїм життям і виконання своєї місії на цьому світі.

Чоловік Риби — народився 6 Березня

Чоловіки, які з’явилися на світ 6 березня — можуть пишатися такими рисами: такий кавалер — з інтуїцією, щедрий, жалісливий, вразливий. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 6 Березня

Жінки, які відзначають день народження 6 березня, характеризуються такими властивостями: така дама — артистична, співчуваючи, ніжна. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 6 Березня

День витончених персон. З’явилися на світ 6 березня знак зодіаку Риби, відчувають постійний потяг до краси в усіх її проявах. Хоча самі від природи мають незаперечною привабливістю і миловидністю. Їх вроджена харизматичність дозволяє з першої секунди зачаровувати оточуючих людей. Подібне вміння допомагає в побудові особистої і професійної кар’єри. Але, варто відзначити, що дані персони крім краси володіють сильним характером, великим інтелектом і завзятістю, якому позаздрять багато.

Маючи досить тонку душевну організацію, Риби, народжені 6 березня, звикли оточувати себе прекрасними предметами, які не тільки радують око, але і служать певним натхненням. Це дуже позитивні і легкі в спілкуванні люди, які випромінюють добро і позитивну енергетику. Саме тому до них прагнуть багато. Навколишні гріються а променях їх милої посмішки. Більшість персон цього дня навіть не підозрюють, яким володіють даром. Ті ж, хто розуміє всю унікальність своїх здібностей, в повній мірі використовують це для власного блага.

Проте їм потрібно розвивати вроджені вміння, це допоможе не тільки отримати завидне становище в суспільстві, але і побудувати вдалу кар’єру. До того ж, щоб залишатися цікавими співрозмовнику, цим Рибам необхідно займатися саморозвитком. Не дивлячись на свою миловидність і дружелюбність, люди відзначають народження 6 березня знак зодіаку Риби, можуть бути досить агресивними. Це відбувається в тих випадках, якщо хтось заважає їм у досягненні мети або просто стає на їхньому шляху.

Люди народжені 6 березня, досить романтичні натури. Їм властива мінливість характеру, поклоніння прекрасного. Вони здатні ідеалізувати світ, часом їх судження бувають наївними, а самі вони схильні впадати в інфантилізм. Також вони люблять прикрашати світ, бажаючи зробити його не таким суворим і сірим. Дуже часто, зосереджуючи увагу на красивих речах, деякі з цих персон, не помічають те, що розташоване навколо або перед предметом обожнювання. Для них це свого роду захисна реакція, небажання визнавати сірість і нудність буднів. Хоча, подібне бачення світу допомагає їм бути сильними.

Володіючи умінням тонко відчувати прекрасне і крихке цього світу, люди з’явилися світу 6 березня знак зодіаку Риби, стають естетами. Вони готові пожертвувати всім заради своїх поглядів або речей, які для них вкрай дороги. Їх тонка натура надихає інших, надає їм сил. Дуже часто, особистості цього дня стають музами для творчих людей. В пошуках супутника вони керуються внутрішнім чуттям і якщо знайдуть особу, що відповідає їхньому високому ідеалу, то будуть захоплюватися нею і безмежно любити все життя.

Але світ влаштований так, що дуже часто їх ідеали руйнуються під натиском суворих реалій життя. І тоді настає період розчарувань, який може трансформуватися в депресію. Це стан протвережує Риб даного періоду, після чого вони вже не можуть дивитися з колишнім обожнюванням на раніше привабливі для них речі. Астрологи радять таким людям більше концентруватися на раціональному, підключати розум, стримати уяву і надмірну емоційність.

Любов і Сумісність

Добросердечний і сентиментальний, ви дуже цінуєте любов і, якщо близької людини немає поруч, ви відчуваєте себе самотнім і спустошеним. Якщо ж відносини псуються, вам складно прийняти їх завершення. Замість цього ви можете піти в багатий світ уяви, де править романтика.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Тяга до гармонії та естетизмом – стрижень особистості народжених 6 березня людей. При цьому вони самі ніби занурюються в цю красу, якої прагнуть всюди оточити себе, та стають невимовно привабливі для оточуючих людей. Але цим властивістю, проявом своєї харизми, вони рідко можуть скористатися по-справжньому, наприклад, для побудови своєї кар’єри. Їм слід більше уваги приділити вивченню психології, ораторської майстерності, вмінню тримати себе на людях, продумати власний імідж, проаналізувати, чим вони приваблюють оточуючих, – і тоді їм буде легше використовувати своє вроджене чарівність.

Народилися 6 березня досить цілеспрямовані, але відразу втрачаються, зустрічаючись з труднощами і проблемами на шляху. Відзначаючи красу і естетизм в будь щоденної деталі, вони вкрай рідко здатні запам’ятати і забрати з собою цей образ. Вони надто мінливі, живуть одним миттю романтичних прагнень і бажань. Іноді народилися 6 березня люди захоплюються продумуванням утопічного світу, де всі будуть щасливі і ніколи не буде війн, голоду і страждань, вони навіть можуть вибудувати цілу філософську систему, неодмінно приукрашивающую справжнє положення справ.

Здоров’я і Хвороби

Ключове поняття, яке варто використовувати народився 6 березня людям при підході до питань свого здоров’я, – це краса, настільки ними улюблена, і естетизм. Їм слід якомога більше часу проводити на природі, поза межами міста – це й корисно для здоров’я, дихати свіжим повітрям, і приємно оку – споглядати замість кам’яних джунглів дику природу.

Також їм слід звернути увагу на таке хобі, як вирощування квітів, садівництво або роботу на присадибній ділянці, дачі. Турбота про власне здоров’я допоможе цим людям поліпшити свій зовнішній вигляд, привести його ближче до їхнього естетичного ідеалу. Часто цим людям властиві омани щодо їх раціону: так, вони вважають найбільш корисною занадто жирну їжу. Буває, їх доволі важко переконати.

Доля і Удача

В цей день народжуються честолюбні, рішучі, амбітні натури. Вони працьовиті, залежні, тримаються відокремлено, люблять лестощі. Деколи це є причиною того, що вони оточують себе нещирими людьми, які можуть у будь-яку хвилину віддати. Їм необхідно бути більш доброзичливими, мудро ставитися до людей і навчитися відрізняти лестощі від правди. Матеріального благополуччя, слави, популярності вони можуть досягти завдяки наполегливості, докладеним зусиллям і правильно використовуючи дані їм таланти. Все, що вони матимуть у своєму житті, буде створено завдяки їх зусиллям, на допомогу з боку навряд чи варто сподіватися.

Поради Рибам, Народженим 6 Березня

Народжені 6 березня дарують людям натхнення, готові ділитися своїми красивими ідеями, вести людей за собою. Будучи для когось музою і джерелом натхнення, вони знаходять справжнє щастя. Що стосується особистого життя цих людей, то і в ній своїх супутників вони вибирають за схожим принципом: не просто красивого і естетичного по зовнішності і вчинків людини, але й такої людини, якого вони зможуть обожнювати, бачити красивий ідеалізований образ, збудований ними самими.

З такою людиною, якого влаштує подібне положення справ і який не буде руйнувати ілюзії народжених 6 березня, вони дійсно будуть щасливі. Але частіше все ж такі відносини закінчуються жорстокими розчаруваннями і депресіями. Тому народженим 6 березня можна порадити намагатися бути об’єктивніше і не приймати бажане, нехай навіть красиве і привабливе, за дійсне. Таким чином вони зможуть самі вибудувати своє життя і краще контролювати її.


Залишити відгук