Жінка Мавпа і Чоловік Кінь Сумісність в Любові

Обидва вміють пристосовуватися і досить розумні, щоб подолати перешкоди на своєму шляху. Але саме їх схожість може призвести до того, що вони перестануть поважати один одного. Він практичний і вміє пристосовуватися, а вона може бути в такій же мірі безпринципною. Вона мінлива і спритність, і її можуть дратувати його різкі й хаотичні рухи. Мавпа ненадійна і вміє обманювати, а Кінь в рівній мірі розумна і наполеглива. Їхні стосунки можуть закінчитися, якщо вони спробують підпорядкувати собі один одного.

Досить хороша сумісність не тільки для короткого роману, але і для тривалих відносин. Чоловік Кінь схильний займатися великими проектами. Він здатний забезпечити жінку Мавпу, однак, вона не захоче сидіти вдома. Жінка повинна реалізувати свій потенціал не тільки в ролі господині дому, але і в професії. Активність і життєлюбність жінки Мавпи, її практичний розум і талант до всього підходити творчо створять надійну опору для діяльної і енергійної натури чоловіки Коні.

У цих знаків східного гороскопу є багато спільного, але ще більше їх розділяє Мавпу і Кінь, погіршуючи їх сумісність. Мавпа керується в житті розумом і ніколи не горить у вогні палкої пристрасті. Кінь же, коли закохується, нагадує метелика, який летить на полум’я свічки. Вона втрачає здоровий глузд і повністю віддається новому почуттю. Для коханої людини Кінь в змозі зробити все, що завгодно, але натомість вимагає постійних зізнань у любові, романтичних, емоційних жестів. З часом її супутнику подібна надмірна емоційність починає наскучивать.

Жінка-Мавпа і чоловік-Кінь мають в розпорядженні незначні шанси на успішне партнерство. Інтелектуалка Мавпа ретельно аналізує свої почуття і планує майбутнє. Кінь легко подається настрою, а короткочасними імпульсами і керується емоціями буквально на кожному кроці.

Сумісність Коні і Мавпи в любові і шлюбі була б кращою, якби перша могла грати у відносинах другу скрипку і змиритися з тим, що друга має право на певну незалежність. Але такий сценарій – це не для Конячки, адже вона хоче стати центром Всесвіту для коханої людини.

Мавпа-дружина і Кінь-чоловік — це класичний приклад любовних відносин, у яких одна сторона любить надто сильно, і її сліпа любов надмірно ідеалізують партнера, провокує формування хворобливої від нього залежності.


Залишити відгук