Жінка Мавпа і Чоловік Коза Сумісність в Любові

У цьому шлюбі немає або глибокого постійного потягу, тому що Мавпа занадто складна і егоїстична для Вівці. Оскільки він більш схильний підкорятися у своїх смаках і дії іншим людям, її досвід і майстерність лише розбудують його і будуть йому докучати. Він не може змиритися з її необачними вимогами, наскільки б добронравен і обов’язковий. Жінка-Мавпа розумна і вимоглива і, граючи на його слабкостях, буде вити з нього мотузки. Він – творча людина, ясно мислить і вміє співчувати, але ці якості Мавпа не цінує, вважаючи за краще людей половчее, які могли б стати її спільниками.

Це — гармонійне поєднання для знаків, незважаючи на те, що Мавпа — жінка. З одного боку, вона буде стимулювати чоловіка на нові звершення, з іншого боку — вона цілком здатна його втішити і підбадьорити, коли чоловік Коза буде «не в формі».

Не будемо забувати, що цей чоловік — людина сильно відчуває і йому, часом, важко бути адекватним тому, що відбувається. Бажання «все кинути» і куди-небудь втекти чи сховатися від жорстокості світу — нерідке стан душі чоловіків цього знака. В такому стані можна наламати дров і жінка =не повинна стояти осторонь, коли її чоловік рефлексує. Їй слід проявити розуміння і делікатність.

Разом Коза і Мавпи здатні розсмішити кого завгодно. Представники цих двох знаків китайського Зодіаку чудово розуміють один одного, у них дуже схоже почуття гумору. Їх стихії доброзичливі по відношенню один до одного. Жінка-Мавпа і чоловік-Коза у шлюбі тримають свій спільний дім відкритим, славляться гостинністю, їх оточує велика кількість друзів. Якщо Мавпу і Козу з’єднає загальна пристрасть до мистецтва, науки або спорту, то вони переживуть не одну бурю у відносинах.

На жаль, коли Мавпа-дружина і Коза-чоловік живуть під одним дахом, швидко виходять назовні відмінності, які згодом здатні серйозно погіршити прогноз сумісності цих знаків, що можуть їх розділити, вбити між ними клин. Коза – це романтична персона, яка прагне ніжності і, перш за все, хоче бути коханою. Вона здатна на романтичні пориви серця, свої почуття завжди сміливо демонструє на публіці. Мавпочка ж має досить «прохолодну» природу, вона не розуміє, з якого такого дива повинна постійно представляти докази своєї любові і нагадувати про пристрасних почуттях. Коза з-за цього може відчути себе недооціненою і ігнорованої.

Також сумісність пари Мавпа-Вівця в шлюбі, постійних любовних стосунках страждає і з-за того, що вони не застраховані від фінансових проблем. Мавпа не боїться ризикувати і витрачати гроші з розмахом. Коза не в змозі закликати її до здорового глузду, та й сама часто витрачає понад міру. І не дивно, що відсутність фінансової стабільності і дзвінка порожнеча в кишенях і гаманцях іноді призводить до розпаду відносин Мавпи і Кози.


Залишити відгук