Жінка Мавпа і Чоловік Дракон Сумісність в Любові

Ідеальне поєднання – романтичне й інтелектуальне одночасно. Його приваблює її чарівність, а її захоплює його лідерство. Обидва амбітні, високо піднімають планку. Разом вони засяють. Удвох вони будуть шукати нові світи, щоб вивчати і підкоряти їх. Обидва товариські, і, можливо, у них буде гарний будинок, завжди повний гостей.

Вважається, що в цьому поєднанні знаків простіше досягнути компромісу до взаємного задоволення обох. Чоловік Дракон не мудрує, а займається справами, причому досить активно, стабільно і талановито. Він не домосід і прагне реалізувати себе в цікавій та грошової професії.

Жінка Мавпа, відрізняється життєвою мудрістю і хитрістю, гнучкістю у відносинах і здатністю бути різною — саме такий, як треба чоловікові Дракону. Чоловік Дракон багато що може дозволити своїй жінці Мавпі, тому її життя не буде обмежена будинком і дітьми. Поруч з чоловіком Драконом вона напевно отримає можливість жити цікавим, насиченим життям.

Згідно зі східним гороскопом сумісності, Дракон і Мавпа — дуже підходять один одному партнери. Жінка-Мавпа і чоловік-Дракон можуть створити незвичайний у багатьох відношеннях союз. Дракон енергійний, гарний, привабливий і сміливий. Мавпа ж відрізняється блискучим інтелектом, самостійністю і просто заразливим почуттям гумору.

Їх відносини носять творчий характер, пара Мавпа-Дракон зазвичай реалізує багато спільних планів, має схожі інтереси та ефективно зміцнює свою любовну, сімейний зв’язок. Дракон, який любить, щоб ним захоплювалися, знайде в особі Мавпи людину, купається в його численних визнання проявах любові, і закохується в неї без пам’яті. А вона в його обіймах нарешті знайде безпечне пристановище. Їй не захочеться залишати його заради нових пригод, за рахунок яких вона найчастіше намагається подолати сірість повсякденному житті.

Незважаючи на те, що обидва знак китайського зодіаку мають сильний характер і прагнуть до домінування над партнером у відносинах між Драконом і Мавпою в шлюбі не виникає конкуренції, сумісність у них відмінна. Мавпа-дружина і Дракон-чоловік незмінно підтримують другу половину, з віком в їхніх серцях все більше й більше любові, і вони залишаються вірними один одному до кінця життя.


Залишити відгук