Жінка Мавпа і Чоловік Собака Сумісність в Любові

Успішне і досить сприятливе поєднання, якщо ці партнери щедрі і вміють прощати слабкості один одного. Жінка-Мавпа буде захоплюватися розважливістю і логікою Собаки; ніхто не цінує інтелект так, як вона. Зі свого боку, в його очах вона буде сильною і цілеспрямованою особистістю, і він буде грітися в променях її дотепності і чарівності. У цій парі вона більш меркантильна, а він – більш ідеалістичний і. Вона цінує матеріальні багатства, а у нього на першому місці – принципи. Тим не менш разом вони могли б довгий час йти рука об руку, уникаючи крайнощів.

Непогане поєднання при обопільному бажанні бути разом, незважаючи на різні погляди. Жінка Мавпа здатна на багато що — вона може не тільки дати новий імпульс, вдихнути життя в образ сумного романтика, але і створити побутовий комфорт. До того ж, жінка Мавпа, як правило, пристойно заробляє і має масу ідей на цей рахунок «про запас». З нею чоловік Собака буде жити як за кам’яною стіною. Правда, надмірна опіка з її боку має і свій негативний вплив — чоловік Собака хоче мати власний життєвий простір, куди він нікого не пускає. Що ж, він має на це право!

Мавпа в довгостроковій перспективі здатна морально прикінчити роздратовану Собаку. Обидва знак китайського гороскопу можуть по-справжньому, щиро любити один одного, боротися за свої відносини, але вони просто приходять з різних світів, і це ставить під питання прогноз сумісності Мавпи і Собаки.

Мавпа – це прекрасний супутник, компаньйон для повсякденного життя: блискучий, талановитий, здатний розбудити, до сліз розсмішити навіть меланхоличную Собаку. Вона привнесе в її спокійне життя хаос, розваги і безліч сюрпризів. У свою чергу, Мавпа здобуде вірного, по-справжньому відданого партнера, відмінного союзника в подоланні труднощів і проблем повсякденного життя. Мало хто так цінує її незвичайну особистість, підтримує її мрії і професійні амбіції, як Собаки.

Здавалося б, прогноз сумісності Собаки і Мавпи у шлюбі повинен бути обнадійливим. Тільки ось серце першої великий, як океан, а друга в житті керується розумом. Собака потребує море ніжності, аналізує кожен день свій внутрішній світ і частенько виявляється у депресивному стані. Мавпу з часом починає це дратувати, і вона не скупиться на слова гострої критики. Вона горить на роботі, завжди перебуває у пошуках нових пригод і знайомств, в той час як її супутник любить домашнє тепло. Вірна Собака, Мавпа — зовсім необов’язково.

Рано чи пізно любовні стосунки в парі дружина-Мавпа – чоловік-Собака зруйнуються, якщо обидва знака не продемонструють психологічної зрілості і замість того, щоб критикувати недоліки другої половини, будуть акцентувати увагу на перевагах партнера.


Залишити відгук