Жінка Мавпа

Жінка-Мавпа за китайським гороскопом потребує чоловіка як в опорі життя. У чоловіках її приваблює матеріальна забезпеченість, надійність і інтелект. Якщо сімейне життя здається їй одноманітною, вона з легкістю йде на зраду. Любить критикувати оточуючих і провокувати скандали. Виплеснувши негативну енергію під час сварки, вона відчуває себе краще.

Вона може виглядати жіночною, грайливою, кокетливою, але в теж час залишається амбітною, прагматичної, меркантильною. Вона багато хитрує, щоб домагатися бажаного. Оточуючі виявляють її хитрощі, але прощають їй хитрість. Напевно, тому, що вона здається їм беззахисною.

Згідно з китайським гороскопом, жінка — Мавпа дуже обидчива. Вона не любить вислуховувати правду в свою адресу. З-за їх диктаторських замашок, бажання пригнічувати і вказувати, чоловіки цих жінок гуляють, зловживають алкоголем або просто тікають з дому. Жінки, народжені в рік Мавпи, з великим трудом влаштовують особисте життя. Їм потрібно вчитися любити.

Чим в більш холодну пору року народилася Мавпа, тим більше вона жіночна, має спокійний, трохи меланхолійний характер, а «теплолюбна» Мавпа зазвичай має запальний характер, невгамовну фантазію і енергію в надлишку.

Зовнішність жінок-Мавп оманлива. Вони вміють перевтілюватися, дражнити і мімікрувати. Грайлива, люб’язна і привітна жінка-Мавпа може приховувати свої корисливі цілі, а заради отримання допомоги чи заступництва іноді прикидається слабкою і беззахисною. Вміло користується своєю чарівністю, легко знаходить спільну мову з людьми, але здатна кого завгодно заплутати, ввести в оману і обвести навколо пальця. Ну а якщо Мавпа задасться метою змішати з брудом те, чим дорожать і пишаються інші, то у неї це чудово виходить.

Мавпа має дипломатичні таланти, розвинений інтелект і примітна своїм неординарним мисленням, що створює чимало перспектив для кар’єри. Однак основне своє самовираження вона часто знаходить у сфері традиційних жіночих цінностей – краса, затишок, ніжність, турбота…, їй легше всього відбутися в ролі дружини, матері та господині. Питання лише в тому, наскільки вигідним буде її положення в шлюбі. Адже в особі свого постійного партнера вона бачить чоловіка ґрунтовного, з пристойним достатком і великим почуттям відповідальності. В іншому випадку, жінки-Мавпи своїми попреками і претензіями нерідко гублять своїх чоловіків, перетворюючи їх у безвольних підкаблучників.


Залишити відгук