Жінка Тигр в Любові

Як запевняє східний гороскоп, в будь-якому суспільстві жінка, народжена в рік Тигра, блищить, як кришталь. Від неї можна вчитися оптимізму, наполегливості, упевненості в собі. Це сильна особистість, яка переконана у своїй унікальності. Як правило, їй притаманне сильно розвинене почуття власної гідності. У жінці-Тігре багато краси, чарівності і чуттєвості. Багато хто, особливо чоловіки, не можуть встояти перед нею, тому що від неї виходить велика жіночність — таємниця, яка дозволяє здогадатися, наскільки вона сповнена пристрасті, коли стає більш доступною.

Жінка-Тигриця цінує суспільство чоловіків і, як правило, рано починає особисте життя, втягується в соціальне життя. Вона любить бути закоханою – в людину, в життя, у справу, якою займається. Для неї це майже природний стан, і потрібно визнати, що все це дійсно часто з нею відбувається.

В цей рік часто народжуються дами, наділені винятковою красою, здатні зачарувати і приборкати будь-кого, на кого ставлять свій вибір. Східний гороскоп описує жінку-Тигра як людини по натурі дуже бурхливого, спонтанного і романтичного, вони любить відтворювати ситуації, що повторюють сюжети з уподобаних книг або фільмів і прекрасно почуває себе в такому антуражі.

Завоювати серце Тигра жіночої статі складно, але ще складніше втримати її прихильність. Цих жінок не цікавлять мляво розвиваються, «скромні» почуття і відносини. Її треба підкорювати постійно і підтримувати інтерес приємними сюрпризами. Але Тигр-жінка і її любов заслуговують вкладених у них зусиль. Вона віддається чоловікові всім своїм серцем, її почуття сповнені пристрасті і більше схожі на полум’яне танго, ніж на мелодійний вальс. А от якщо вона відчує себе зненавидженою, то може піти, не зронивши жодного слова.

Як завоювати жінку-Тигра: перше побачення

Якщо об’єкт пристрасті – тигр-жінка, підкорити її буде легше, якщо знати, що цю даму тягне до себе все незвичайне. Побачення мало бути дивним, адже Тигри терпіти не можуть нудьги. Розкіш та пригоди — ось ключ до завоювання уваги і любові. Вона обожнює ризик, і, коли відчуває гострі відчуття, відчуває себе в своїй рідній стихії. Тигриця часто жваво цікавиться спортивними заходами.

Мабуть, її краще запросити на політ на дельтаплані або на дайвінг з акулами, ніж на тихий вечерю при свічках. Щоб підкорити, спокусити жінку-Тигра, чоловік повинен справити на неї сильне враження і дати зрозуміти, що він людина у всіх відношеннях унікальний. І, звичайно, любовний гороскоп попереджає, що не можна здатися жаднюгою. Тигриця не затята матеріалістка, але цінує знаки уваги.

Тигриця постійно оточена щільним кільцем тих, хто їй симпатизує і охоче користується інтересом шанувальників в корисливих цілях, не любить відчувати себе самотньою і незатребуваною. Навіть будучи в шлюбі, в постійних відносинах, Тигр-жінка не збирається відмовлятися від своїх прихильників чоловічої статі, із задоволенням проводить час в їх суспільстві, переконуючись таким чином, що вона як і раніше приваблива. Робить це жінка почасти ще й для того, щоб чоловік постійно ревнував її, адже це дуже їй подобається.

Вона змушує партнера визнати за нею право на збереження певної частки незалежності, тому йому потрібно проявляти неабияке терпіння. Проте якщо дати їй повний карт-бланш у спілкуванні з шанувальниками і можливість створювати ситуації, в яких можна її ревнувати, можна бути впевненими, що жінка-Тигр буде зберігати беззастережну відданість обранцю і після невинного флірту обов’язково повернеться в своє лігво

Однак, щоб це заслужити, перед партнером стоїть непросте завдання, адже її коханий повинен бути людиною видатною. Середнячок — це абсолютно не в її стилі. Жінка року Тигра не прощає чоловікові посередності, тому іноді навіть закриває очі на витівки негідників, які в якійсь сфері володіють яскравим талантом.

Більшість жінок-Тигрів виходить заміж неодноразово. Їх фізична привабливість, привабливість особистості користується шаленим успіхом у протилежної статі навіть у зрілі роки.


Залишити відгук