Жінка Змія в Любові

Жінка-Змія, яка приваблює до себе оточуючих (особливо чоловіків), головним чином, своєю таємничістю. Кожен, з ким вона має справу, мріє до неї наблизитися і відкрити для себе дивовижні секрети, які вона таїть у своїй душі. Її це дуже влаштовує, Змія радіє, що завойовує прихильність людей, спокушає представників протилежної статі практично без зусиль. Їй нічого не треба робити спеціально, щоб бути постійно оточена шанувальниками обох статей. Це дуже корисно в її випадку, оскільки завдяки цьому вона має можливість вибирати найближче оточення, адже треба визнати, що вона надзвичайно розбірлива.

Її приймають практично без критики, і в очах багатьох вона здається майже ідеалом, сама ж вона безжально їх критикує і буде підтримувати відносини тільки з тим, хто зможе відповідати, принаймні, більшості її вимог, що є непростим завданням. Якщо їй хтось не подобається — будь то із-за поведінки або з іншої причини — вона навіть не намагається приховати свого ставлення, нещадно обрушується на людину, не виявляючи і тіні самопочуття. Тим не менш оточуючі не вважає це крайнім негативом – у всякому разі, не таким, щоб відмовитися від спроб наблизитися до неї. Це є своєрідним феноменом.

Чим підкорює жінка-Змія, так це часто властивою їй унікальною, витонченою красою. Вона вміє підкреслювати свої фізичні переваги елегантним вбранням. Народжені в цей рік користуються великим успіхом у протилежної статі, і їх особисте життя іноді буває досить бурхливою. Такі дівчата зазвичай вдало виходять заміж, але трапляється, що в силу різноманітних причин їх перший шлюб не стає щасливою, їм просто не щастить. І тільки в більш зрілі роки Змії-жінки в любові стають більш щасливими, відносини перетворюються для них на джерело повного й істинного задоволення.

Чоловік, який бажає справити враження на цю представницю прекрасної половини людства, повинен мати хороший соціальний статус, розум чи багатство, тому що це служить запорукою стабільності, благополучного життя. У любові Змія-жінка, незважаючи на пристрасну натуру, вибираючи партнера, керується в першу чергу розумом і тільки потім серцем.

Як завоювати жінку-Змію: перше побачення

Як підкорити Змію-жінку – питання складне, тому що народжені в ці роки дуже вибагливі, є носіями відмінного смаку. Чудовий вечерю при свічках, трапеза в гарному кафе або ресторані, відвідування концертів — це гарна ідея для того, щоб розтопити перший лід у відносинах.

Чоловікові, що має намір завоювати жінку Змію, обов’язково потрібно мати доглянутий вигляд, тому що його пасія надає такому величезне значення. Про те, що він сподобався жінці-Змії, чоловік може здогадатися, коли вона візьме його з собою за покупками, щоб врешті-решт вибрати йому з одягу що-небудь пристойне.

Чарівність і привабливість, у тому числі еротична, швидко призводять до того, що навколо партнера Змія швидко звиває щільне кільце і стає його володаркою. Однак варто зберігати хоча б невелику незалежність, хоча це складно, тому що Змія-дружина не надто цінує ні дуже незалежних людей, ні тих, хто узгоджує з нею кожен свій крок.

Той, кому вдасться увійти в коло її наближених, прийде до висновку, що варто було попрацювати і потерпіти, бо Змія-жінка дуже ніжна і турботлива по відношенню до людей, до яких відчуває справжні почуття. Вона не соромиться показувати любові і інших емоцій, але як і раніше залишається дуже таємничою, що добре для любовної зв’язку, адже партнеру ніколи не буває нудно.

Жінка-Змія в любові велика власниця і ні за що не зможе поділитися своїм чоловіком або іншими близькими з ким би то не було. Змія хоче мати їх у своїх ніг, намагається, щоб всі їх час було присвячено виключно їй, і робить їх об’єктом постійного моніторингу. Така дама дуже ревнива, але в її випадку це свідчить про її сильної прихильності. Тому, незважаючи на те, що все це дуже втомлює, її близькі рідко скаржаться і відчувають себе в її товаристві щасливими, знаючи, що вона в них по-справжньому потребує.


Залишити відгук