Жінка Півень в Любові

Жінки-Півневі східний гороскоп дає характеристику як людині дуже чесним і щирим. Вона не має наміру обдурювати людей, до яких не має щирих почуттів, і зображати симпатію і зацікавленість. Зокрема, їй не хочеться залишатися в особистих відносинах без почуттів, хоча, звичайно, любов для неї це ще і пристрасть, суто фізичний потяг.

Це взагалі надзвичайно пристрасна натура, вона нічого в своєму житті не робить наполовину. Якщо когось любить, то готова кинутися за цієї людини у вогонь і воду, а якщо почуття проходять, колишня симпатія викликає у неї цілковите байдужість. І навіть якщо той повністю зникне з життєвого горизонту Півня, вона не буде про це анітрохи не шкодувати.

Спілкуватися з цією жінкою непросто, тому що вона дуже любить сперечатися, і навіть якщо пристрасно закохана, відчуває справжню симпатію або перебуває від кого-то в залежності, пов’язана з кимось субординацією, все одно не вміє себе стримувати. У гніві вона дуже пристрасна, свавільна, має звичай говорити жорстоку правду прямо в очі, що може витримати далеко не кожна людина в її оточенні. Це часто стає причиною численних розривів її особистих і суспільних зв’язків.

Жінка-Півень у любові шукає, насамперед, гострих відчуттів. Вона любить уже саме слово «романтика», яке, в її уяві, пов’язане з палкою пристрастю, вільної від будь-яких обмежень. Її особисте життя дуже складна, особливо в молодості, але з віком перетворюється у все більш стабільну і щасливу.

Представниці цього знака китайського гороскопу іноді в дуже молодому віці й поспішно виходять заміж. І лише з часом стають розсудливішими і досвідченими в питаннях стосунків чоловіка і жінки.

Як завоювати жінку-Півня: перше побачення

Її стихія — це суспільне життя. Якщо запросити цю даму на цікаву вечірку в колі своїх друзів, які напевно припадуть їй до смаку, це дає великі шанси на пробудження в ній щирого інтересу і можливість в подальшому здобути Півня-жінку.

Спокусити її буде легше, якщо знати, що їй подобається залицяння в класичному, старовинному стилі, так що гарні квіти, романтичні жести, вишукані, витіюваті компліменти як мінімум не зашкодять. Вона любить бувати «в світлі», часто цікавиться театром або музикою і майже завжди є гурманом. Тому спільні поїздки в невеликі затишні ресторанчики з італійською або мексиканською кухнею напевно допоможуть підкорити жінку-Півня, домогтися її розташування.

Для Півня немає причин когось не покритикувати, і вона навіть не збирається діяти та висловлюватися дипломатично і обережно. Незважаючи на не саму приємну риску, якщо хтось хоче мати довгі стосунки з жінкою-Півнем, то може розраховувати на її вірність – але за умови, що це буде чоловік її життя. Якщо це не так, то напевно вона не стане морочити собі голову моральними дилемами.

Однак якщо вже жінка року Півня втратить через кого-то голову, то перетворюється на віддану, вірну і люблячу супутницю життя, яка рішуче підтримує свого чоловіка, наприклад, у кар’єрних прагненнях, і гаряче вірить у його талант.


Залишити відгук