Жінка в Любові Пацюк

Як запевняє китайський гороскоп, Щур-жінка має таким вродженим чарівністю, що ніхто не може бути до неї байдужим. Їй не доводиться спеціально намагатися викликати до себе інтерес. Іноді підвищену увагу її стомлює, щоправда, трапляється це дуже рідко, тому що така дама народжується кокеткою. Чоловіків вона вміє спокушати таким чином, що ті залишаються твердо переконані, ніби це вони обрали її з цілого натовпу і заманили в свої мережі, в той час як насправді це вона вміло направляла їх погляд в свою сторону.

Щур-жінка в знайомствах, відносинах завжди бере ініціативу на себе, але знає, як провернути все таким чином, щоб це нікому не впало в очі і її не визнали нав’язливою вискочкою. Вона із задоволенням втягується в численні романи і швидкоплинні знайомства, тому що вважає, що життя занадто коротке, щоб хвилюватися з приводу етичних норм, тим більше що вона не робить нічого поганого.

насправді це не завжди так, тому що вона часто дає чоловікам помилкову надію, а як тільки їй стає нудно, залишає їх без будь-яких докорів совісті, не турбуючись, що так вона може когось серйозно поранити або зламати життя. Сама прагне ні до кого не прив’язуватися і часто підкреслює з самого початку відносин, що шукає лише розваг.

Завоювати серце Щура-жінки нелегко, тому що, незважаючи на завжди навколишнє її багато шанувальників, вона не закохується швидко. До любові такі дами можуть ставитися по-різному. Є жінки, народжені за гороскопом Щурами, які сповідують романтичний і сентиментальний підхід до любові, хочуть провести своє життя пліч-о-пліч з ідеалом, хоча при цьому в повсякденному житті досить практичні. Але часто дівчата і жінки Щури взагалі не вірять в любов — принаймні, до тих пір, поки не відчують її на собі. Але це почуття для них не так важливо, як для багатьох інших знаків китайського гороскопу, особливо для представниць прекрасної статі.

Ця жінка може дійти до того, що стане вести подвійне життя, особливо, якщо ніяк не може зважитися, кого вибрати. Жінка-Пацюк в любові не настільки чесна, щоб від когось одного відмовитися, якщо їх дійсно щось об’єднує. До речі, такий же підхід вона здатна застосовувати і в ділових відносинах — наприклад, співпрацювати з людьми, які є між собою конкурентами, товаришувати з тими, хто вважає один одного заклятими ворогами, нерідко діє за принципом «І нашим, і вашим».

Тим не менш, як запевняє гороскоп, ігри Щурів-жінок з мораллю ніколи не стають причиною її проблем, їй завжди вдається вийти сухою з води. Їх особисте життя іноді ускладнюється між 35 і 40 роками. Але в більш ранньому віці Щура-жінці в коханні найчастіше супроводжує удача.

Як завоювати жінку-Щура: перше побачення

Як сподобатися жінці Щура? Китайський любовний гороскоп дає таку пораду з приводу першого побачення: нехай це буде місце таємниче і прекрасне одночасно. Старий замок, стильний ресторан або перегляд фільм жахів в кінотеатрі, виставка картин у стилі «фентезі» — хороші ідеї для перших зустрічей.

Така дама надає велике значення хороших манер, так що варто бути галантним кавалером, щоб завоювати Щура жінку. Чоловік повинен вразити її якимись своїми досягненнями, а також доглянутим виглядом. А значить, перед побаченням з нею залицяльникові потрібно провести чимало часу у ванній, щоб стати ароматним і чарівним.

Коли жінка-Пацюк бачить, що якийсь чоловік намагається її надмірно до себе прив’язати, вона негайно розриває з ним знайомство, не даючи собі, таким чином, шансу на створення міцного союзу. Але це дійсно їй не потрібно, тому що для неї неприйнятні відносини, повністю обмежують її свободу. Напевно вона з ким-то і залишилася б подовше, але не хоче допускати ситуації, коли починає сильно від когось залежати. У такому випадку вона просто без зайвих пояснень йде, щоб надмірно не прив’язуватися і не захоплюватися.

Але й така незалежна жінка може закохатися. Правда, чоловік, який має намір підкорити Щура-жінку, повинен знати, що постійне бажання змін і нових стимулів робить нелегким заманювання її в свої мережі, а часто це неможливо взагалі. Якщо мова йде про жінку-Щура, який чоловік їй потрібен? Потенційний супутник повинен мати хороший характер, бути винахідливим, добре одягненим, спортивним і амбітним. Індивідуальні вимоги, звичайно, можуть відрізнятися, але в будь-якому випадку її очікування щодо партнера досить високі.

Як любить жінка-Пацюк, якщо їй пощастить зустріти такого на своєму життєвому шляху? Коли вона розуміє, що це він, єдиний, то стає вірною і відданою коханою. При цьому не варто звертати особливої уваги на те, що в юності у неї могло бути багато швидкоплинних захоплень, адже вона пристрасна коханка.

Якщо партнер зможе утримувати високу планку, Щур-дружина у відносинах буде проявляти тільки кращі сторони своєї натури. Вона дуже балує своїх близьких, для них вона більш ніж щедра і намагається з усіх сил, щоб вони ні в чому не потребували ні в матеріальному, ні в емоційному плані. І супутник життя, зрозуміло, не є винятком.


Залишити відгук