Жінка Кролик в Любові

Жінка-Кролик дотримується традицій, коли йдеться про сферу почуттів і відносин. І навіть якщо якийсь чоловік її дуже приваблює, вона ніколи першою не проявить ініціативу. Зазвичай вона пасивно чекає, коли хтось виявить до неї інтерес. Але події розвиваються далеко не завжди, тому що така дівчина чи дама виглядає досить відсторонено і іноді навіть сухо, тому часто і чоловіки, і жінки її просто побоюються.

Жінка за гороскопом є Кроликом, — це домувальниця, яка, тим не менш, цінує задоволення від суспільного життя. Завдяки скритності і вродженої делікатності вона знаходить чимало відданих друзів. Це дуже чутлива, доброзичлива, щира жінка, талановита у багатьох областях.

Відносини, особливо особисті, Кролику-жінці повинні забезпечити, насамперед, почуття безпеки і стабільності. Вона не зацікавиться людиною, яка має репутацію ветреника і бабія, сумнівного ділового партнера, навіть якщо ви буде ним зачарована. Вона не захоче з ним зв’язуватися, бо розуміє, що життя в постійній напрузі, перманентні підозри в зраді і зраді неминуче доведуть її до повного емоційного руйнування. Часто вона зв’язується з ким-то, вступає в якісь союзи лише для того, щоб нарешті відчути себе в безпеці і знайти своє «стабільний» місце в житті.

Сучасний світ здається їй досить небезпечним і агресивним, і саме тому в партнері вона понад усе цінує вірність, відданість, ніжність. У любові Кролик-жінка шукає безпека, їй чужі любовні божевілля і захоплення з приводу вільних вдач. Вкрай рідко представниці року Кота ведуть подвійну гру або вдаються до швидкоплинних зв’язків. Вони хочуть, щоб їх любовна життя була узаконена узами шлюбу, а обручку на безіменному пальці є заповітною мрією. Буває, що вони занадто ідеалізують партнерів і роками чекають принца з казки з тим, щоб врешті-решт вийти заміж за розрахунком. Але навіть у такому шлюбі вони можуть бути щасливі, тому що такими їх робить відповідальне ставлення до сім’ї.

Завойовувати серце жінки-Кролика доводиться дуже довго, тому що у виборі партнера вона керується тільки розумом, не дає затьмарити розум еротичними поривами. З нею потрібно бути терплячими: буває, що після довгого і, здавалося б, безуспішного залицяння, у момент найвищого відчаю кавалер замість очікуваної відставки знаходить взаємність почуттів.

Як завоювати жінку-Кролика: перше побачення

Зазвичай Кролики жіночої статі ведуть себе дуже обережно, намагаються перевірити чистоту помислів залицяльників. І нехай тих не зводить ця уявна нерішучість і чарівна посмішка. Якщо чоловік хоче підкорити Кролика-жінку, сподобатися їй, то на перших зустрічах з дамою такого року народження він повинен взяти ініціативу на себе, тому що, напевно, його супутниця виявиться досить боязкою. Добре запросити цю жінку в ресторан, де кухарі відмінно знають свою справу.

Найчастіше вона чудово обізнана про кухні, винах, що і стане чудовою темою для розмови, і допоможе привернути до себе увагу. Дама надає велике значення хорошим манерам. Спільність музичних пристрастей є гарним ключем до того, щоб завоювати Кролика жінку, тому що мало хто розбирається в музиці так, як люди, народжені в ці роки. І ще один важливий момент. Говорячи про майбутнє, варто окреслити жінці картину проживання у великому будинку, добре оснащеному і оточений великим садом. Проти таких фантастичних перспектив спілкування «одомашнена» жінка-Кролик встояти не зможе.

Навіть перебуваючи в стабільних відносинах, жінка-Кролик відчуває великі проблеми з вираженням почуттів, і повинно пройти багато часу, перш ніж Кролиця зможе повністю комусь відкритися. Але якщо терпляче дочекатися цього періоду, то виявиться, що під маскою байдужості ховаються величезні запаси любові і ніжності. Тому не дивно, що вона дуже погано почувається, коли самотня.

Сама Кролик-жінка на 100 % вірна, і їй навіть не прийде в голову, що вона може цікавити когось іншого. Ця ідеальна берегиня сімейного вогнища здатна забезпечити своїм близьким тепло, в якому вона сама так потребує. Але спілкування з нею не буде легким і повністю комфортним для людей, які чекають від жінки-Кролика великий відкритості, щедрості і почуттів, тому що вони ніколи цього не отримають сповна.

Дивуватися цьому не доводиться, тому що навіть після багатьох років шлюбу така дама не виступає з якимись ініціативами в подружньому зв’язку соромиться проявляти свої почуття, не буде говорити про них і не може бути спонтанною. У довгостроковій перспективі це може дуже заважати.

Тому дуже важливо, щоб її оточували люди, які будуть приймати її без застережень, такою, яка вона є, і не стануть від неї вимагати, щоб вона для них змінилася, тому що це абсолютно неможливо. Дім і сім’я для жінок року Кролика — це святе. Вони ненавидять розставання, розлучення, їх зв’язку стабільні навіть тоді, коли приносять їм мало позитивних емоцій, що, до речі, негативно позначається на їх здоров’я.


Залишити відгук