День Народження 5 Березня: Знак Зодіаку — Риби

Риби, народжені в 5 березня, поєднують в собі гнучкість, інтелект і емоційність. Ваше легко привернути увагу, але воно швидко відволікається. Вам потрібний постійний розумовий стимул, але невгамовне цікавість не дозволяє зосередитися на чомусь одному. Волелюбний і заповзятливий, ви всіма силами прагніть не потрапляти в пастку монотонної повсякденності. Вас приваблює все дивне і незвичайне, особливо подорожі по екзотичних місцях, однак живому уяві і щирим захопленням дивним, містичним і таємничим супроводжує здоровий глузд.

Народжені 5 березня схильні драматичній зміні настроїв і частих емоційних коливань. Заради власного блага ці люди повинні активно боротися з негативними емоціями і вчитися не завдавати болю і зла тим, кого вони люблять. Зміцнюючи силу волі і самоконтроль, вони будуть допомагати своєму організму. Будучи нерозбірливими в питаннях власного здоров’я, народжені 5 березня зазвичай схильні радитися з іншими. Тому для них дуже важливо мати компетентного лікаря, до якого вони ставляться з довірою і який зможе наставляти їх на істинний шлях. Народженим в цей день не чужі задоволення столу і ліжка, але вони повинні бути помірними, інакше партнери можуть не витримати тривалих «марафонів». Цим людям корисні жорсткі обмеження або навіть повна відмова від алкоголю, нікотину, цукру та інших збуджуючих засобів. Народжені 5 березня не завжди розуміють, що зовнішній світ для них менш небезпечний, ніж ті вулкани, які всередині них. Реальна небезпека для народжених в цей день — та внутрішня сила, якої вони повинні навчитися управляти.

Натуру народжених 5 березня часто роздирають непомітні неозброєному погляду глибокі внутрішні суперечності. Оточуючим ці люди можуть здатися розумними, добрими і досить делікатними індивідуумами, в той час як вони відчайдушно намагаються побороти демон, що живе в них. Надзвичайно потайливі, народжені в цей день рідко дозволяють собі відкрито висловлювати свої справжні почуття. Що б не сталося — маска зовнішнього неупередженості надійно захищає їх від цікавих поглядів натовпу.

Знак Зодіаку 5 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку зарахований до водяним знакам, які виділяються наступними якостями: романтизм, талановитість, обдарованість, прагнення до комфорту і красу, поетичність, духовність, гнучкість.

Планета Управитель: Нептун. Зумовлює дар провидіння, віру. Нептун — покровитель лікарів. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідальна за брак здорового прагматизму, а також недолік раціональності.

Даті 5 березня знак зодіаку відповідає Риби, і в цей день народжуються дуже легкі і непосидючі натури. Вони вкрай чутливі й емоційні, що не дивно, якщо врахувати, 5 березня — який знак зодіаку, при цьому розумні і дуже гнучкі в своєму підході до реальності. Вони вкрай швидко переключають свою увагу з одного предмета на інший, спонукувані цікавістю і прагненням охопити як можна більше. Їх дуже лякає перспектива загрузнути в однакових сірих буднях, чого вони намагаються уникнути, розважаючи себе самі і захоплюючись безліччю речей. Ці люди дуже люблять свободу і відсутність обмежень, вони діяльні і навіть метушливі, їх вабить все загадкове і непізнане, вони не сидять на місці, обожнюють подорожі, особливо по далеких і екзотичних країн, але повністю все ж не втрачають голови.

Продуктивні творчі особистості, народжені 5 березня, зазвичай проявляють себе в роботі. Будучи прекрасними фахівцями, вони настільки впевнені в собі, що навіть у критичних ситуаціях, що вимагають граничної концентрації всіх сил, що діють без страху осуду. Проте в особистому житті у них часто виникають проблеми, причини яких частково пов’язані з руйнівною для будь-якої людини внутрішньої «зажатістю» або скутістю почуттів. І все ж народжені 5 березня стикаються з повним спектром людських емоцій. Завдяки своїй гострій проникливості, ці люди цілком здатні побачити чужі недоліки і слабкості, але їм навіть не прийде в голову виправляти їх. Якщо вони раптом виявлять неприємні якості в близькій людині, то будуть страждати, мучитися, кусати собі лікті за власну безпринципність, але… мовчати. Не дивно, що народжені 5 березня проживають куди більш напружене життя, ніж всі інші. Образно кажучи, кольори в їх палітрі більш яскраві, а тіні на полотні — більш контрастні, ніж у інших людей.

Часом народжені 5 березня дивують навколишніх своєю послідовністю і об’єктивністю, але вони ж можуть бути невитриманими, нерозумними, безглуздими натурами. Іноді, до речі, трапляється так, що абсолютно полярні почуття оволодівають ними в короткий проміжок часу, протягом двох-трьох хвилин або навіть секунд! Дійсно, є чому здивуватися — зрештою, далеко не кожен може бути таким мінливим і так легко пристосовуватися до обставин, що склалися.

Народжені 5 березня нерідко відчувають себе самотньо ще й тому, що звикли пред’являти непомірно високі вимоги до інших. Мабуть, більшості з них так і не вдасться зустріти людини, повністю відповідає їх вимогам. Ті, хто зуміє усвідомити, що джерелом особистої незадоволеності є перш за все їх власна природа, отримують непоганий шанс змінити себе в кращу сторону. Такі люди можуть навіть знайти щось приємне в зміні критеріїв свого духовного життя. Стриматися на чомусь міцнішому, ніж кволий кіль, скласти єдине ціле з шматків — завдання для таких людей лякає, але воно буде винагороджено. Може бути, їх конфлікти з оточуючими породжуються боротьбою всередині них — їх творчим «двигуном». Отже, деякі з тих, хто народився 5 березня, часто бояться бути більш послідовними. Питання в тому, яку ціну вони платять за те, щоб бути щасливими. Цим людям важливо знати, яке враження вони справляють на інших. Їм потрібно культивувати в собі безкорисливість, можливо, підкорятися вищої духовної сили, зосереджуватися на доброті у повсякденному житті, робити життя простіше для себе і оточуючих.

Чоловік Риби — народився 5 Березня

Чоловіки, c датою народження 5 березня — можуть похвалитися наступними властивостями: такий кавалер — чарує, щедрий, сексуальний, жертовний. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 5 Березня

Жінки, народжені 5 березня, наділені такими гранями темпераменту: така дама — ніжна, добра, романтична. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 5 Березня

Народжені 5 березня знак зодіаку Риби, носять маску доброти і щирості перед оточуючими. Люди бачать їх делікатними і доброзичливими натурами. Але всередині у Риб переважають суперечливі почуття, які заважають їм спокійно жити. Всередині у них постійний вулкан пристрастей і боротьби почуттів. Але, люди цього знака воліють все тримати в собі. Ніколи не відкривають свої почуття. Вони звикли носити на обличчі вираз абсолютної впевненості і непричетність до подій. Володіючи чудовими творчими здібностями, вони з успіхом застосовують їх у роботі. Люди, народжені 5 березня знак зодіаку Риби, відмінні працівники, завжди виконують роботу до кінця з ідеальним результатом. Вони завжди впевнені в своїх силах і знаннях.

В особистому житті Риби відчувають труднощі. Вони пов’язані з нездатністю показати свої почуття і емоції. З боку їх супутники відчувають байдужість. Люди, народжені 5 березня знак зодіаку Риби, дуже затиснуті і скуті з іншими людьми. Вони часто відчувають самотність. Все це пов’язано з тим, що Риби пред’являють завищені вимоги до людини. Шукають в супутники для себе занадто ідеальної людини. Часто трапляється, так що вони так і не знаходять людину своєї мрії але задовольняються тим хто поруч. Для них важливо знайти якщо не ідеального, то хоча б стабільного людини. Саме це властивість зробить їх життя щасливим. Тонкі натури Риб не можуть відкритися для любові, але вони здатні створити відчуття любові для свого партнера.

Народжені 5 березня знак зодіаку Риби, здатні побачити погані якості інших людей. І ставляться до цього дуже терпимо і толерантно не намагаючись зробити їм зауваження або виправити. Люди, народжені в цей день, воліють мовчати. Можливо, з-за цього життя у Риб тече напружено і натягнуто. Люди цього знака ведуть себе як хамелеони. Їх характер може змінюватися повністю протилежний за лічені хвилини. Люди звикли бачити їх об’єктивними і дисциплінованими. Але іноді трапляється сплеск і Риби, народжені 5 березня знак зодіаку Риби, постають у новому образі. Вони можуть бути безглуздими, запальними, необачними і вибуховими. Такий характер допомагає пристосовуватися до мінливих умов і обставин.

Народжені 5 березня знак зодіаку Риби, діяльні і не терплять обмежень своєї свободи. Вони дуже люблять подорожувати особливо в далекі країни. Вони дослідники всього нового і загадкового. Життя в одному місці обтяжує їх мінливу натуру. Люди цього знаку часто міняють обстановку а також і саме житло, переїжджаючи з місця на місце. Фінансова частина їх життя рідко турбує. Вони можуть добре жити, але померти бідними. Гроші не мають особливої цінності, Риби їх витрачають не думаючи про наслідки.

Але все ж людям, народженим 5 березня знак зодіаку Риби, варто бути безкорисливіше і добрішим, проявляти духовну рівновагу і співчуття до оточуючих. Слід також стримати своє прагнення до ідеалу. Навчитися сприймати людей такими, які вони є. З-за своєї особливості до зміни настрою Риби часто страждають нервовими захворюваннями. Знаючи це вони повинні навчитися ладнати зі своїми емоціями і тримати себе в руках в стресових ситуаціях.

Любов і Сумісність

У любовних стосунках ви дбайливі і уважні, але набагато більш незалежні, ніж більшість Риб. Ідеальний партнер повинен розуміти вашу потребу у свободі і часу, призначеному для задоволення численних інтересів.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народилися 5 березня люди дуже потайливі і зовні не показують своїх внутрішніх драм. Однак їх зовнішня незворушність – лише маска, що приховує океан емоцій. На жаль, цей океан дуже бурхливий і його часто «штормить». Народжених 5 березня часто мучать суперечливі почуття, що тягнуть їх у різні сторони. Але зовні може бути непомітно нічого, крім спокою, доброти і незворушності.

Це маска також захищає їх від «вторгнення» зовнішнього світу та інших людей у їх внутрішній світ. Самореализуются вони зазвичай в професійній області, у творчості. Найчастіше з цих людей виходять справжні знавці своєї справи, які діють впевнено і не бояться косих поглядів інших людей. Але в особистих відносинах народилися 5 березня не самовпевнені практично ніколи – навпаки, вони занадто боязкі і затиснуті, не вміють адекватно висловити те, що відчувають, а відчувають вони завжди дуже багато.

Ці люди спостережливі і емпатичних «відчувають» оточуючих, бачать їх слабкі місця і вади, але ніколи не намагаються перевиховати інших або зіграти на їх слабкостях. Якщо ж ці люди зіткнуться з недоліками або слабкостями своїх близьких або друзів, то навіть вони не спробують якось виправити або допомогти їм змінитися, а, скоріше, будуть мовчати про те, що бачать, але стануть мучитися від докорів совісті. Життя їх завжди сповнена подій і навіть драм. Це справжні художники, люди, що живуть на повну котушку, причому не завдяки зовнішньої активності або пошуків пригод, а саме завдяки своїм багатим відчуттям і емоціям.

Здоров’я і Хвороби

Риби, знак зодіаку народжених 5 березня, наділяє цих людей сильної амплітудою змін настрою та емоцій. Буває, що негативні емоції повністю захоплюють їх, змушуючи страждати і мучити близьких, тому народженим 5 березня потрібно вчитися керувати своїми почуттями, вчитися брати себе в руки. Сила волі їм потрібна для того, щоб уберегти свою нервову систему і свій організм від багатьох хвороб, ворота яким відкриває стрес. Народилися 5 березня мало знають про свій організм і хворобах, тому їм вкрай необхідний розумний порадник, в ідеальному випадку – постійний сімейний лікар, якому вони будуть довіряти і який буде регулярно консультувати їх з питань здоров’я. В силу своєї захоплюється натури народжені 5 березня часто грішні переїданням і пристрастю до плотських утіх.

В тому й іншому їм рекомендовано не забувати про міру. Від шкідливих звичок і стимуляторів (куріння, вживання спиртних напоїв, цукор тощо) їм краще зовсім відмовитися. Народжені 5 березня бояться зовнішнього ворожого світу, хоч він і викликає у них цікавість. Це викликано тим, який знак зодіаку 5 березня, Риби, їм властиво боятися навколишнього і ховатися від нього вдома, у своїй імпровізованій фортеці. Але їм невтямки, що набагато більшу небезпеку для їх здоров’я і самопочуття є не зовнішній світ і його небезпеки, а внутрішні бурі, та емоційність, яка викликає часті і різкі коливання настрою народжених 5 березня. Будь-яку силу й енергію можна направити на руйнування, а можна на творення, в тому числі це стосується і силі внутрішніх переживань. Народилася 5 березня потрібно навчитися спрямовувати сили своєї могутньої натури в русло творення, не допускаючи руйнування, так як це руйнування насамперед позначиться на їх здоров’я.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди з м’яким характером, вони добрі і спокійні. Швидко сходяться з людьми, у них багато прекрасних знайомих серед впливових людей. Друзі їх просто обожнюють, завжди готові надати допомогу. Вібрації цього дня насичені позитивною енергією і сприяють поліпшенню характеру людей, наділяючи їх щедрістю, талантами, удачею, щастям. Вони багато чого зможуть досягти в житті, для них не буде неможливого, вони зможуть подолати всі перешкоди і перешкоди, що постають на шляху. У сімейному житті можливі проблеми, але до розриву стосунків справа не дійде. У грошових справах їм супроводжує успіх і удача. Особливо успішно можуть проявити себе в науці, медицині, біології.

Поради Рибам, Народженим 5 Березня

Народилися 5 березня іноді схильні до швидко змінюють один одного протилежним емоціям і почуттям. Вони цілком можуть бути скандалістами або істеричними натурами, але цілком вміють діяти раціонально і логічно. Мінливість, гнучкість, пристосовуваність можуть стати їхніми сильними сторонами. Часто народилися 5 березня нещасні тому, що занадто вимогливі до оточуючих. В результаті вони все життя шукають недосяжний ідеал – найчастіше, звичайно, не знаходять його. Їм варто задуматися, чи дійсно вони так непримиренні до інших людей або основа їх невдоволення все-таки – їхня власна натура, внутрішні протиріччя і внутрішнє невдоволення самим собою? Якщо справа все ж у них, як найчастіше і буває, вони можуть змінити щось в собі.

Часто зовнішнє незгоду з навколишнім світом у цих людей викликано їх глибинними суперечностями всередині себе самого, є лише відображенням цих внутрішніх, прихованих антиномій. Їм потрібно шукати основу, фундамент для свого я і свого світу, дійсно надійний і твердий. Часто в цьому може допомогти велика послідовність всього способу життя і звичайного поведінки. Рада старатися бути простіше і не ускладнювати – актуальне для цих людей. Їм потрібно вчитися проявляти щедрість, незацікавленість, можливо, їм у цьому може допомогти яка-небудь релігія або езотеричне вчення. Тверді духовні орієнтири дуже потрібні цим людям. Доброта і простота для цих складних натур – немов цілющий бальзам, заспокійливий неспокійний океан їхні душі.


Залишити відгук