Жінка Кабан в Любові

Вона своєю поведінкою часто нагадує дитину. Як говорить китайський гороскоп, Свиня-жінка, що цей веселий, позитивно ставиться до світу і людей людина, вміє насолоджуватися і радіти буквально всього. Правда, вона кілька легковерна, тому її досить легко обдурити або використовувати у своїх цілях. Незважаючи на це, вона не може навчитися обережності і не витягує уроків з допущених помилок, не буває занадто злопам’ятною.

Навіть якщо її хтось образить, без праці зможе отримати прощення, тому що Свинка ніколи не таїть занадто довго на когось образу, і можна легко відновити її довіру, якщо тільки вона бачить тенденції до поліпшення. Ніколи не буває, щоб вона горіла бажанням помститися, навіть якщо це було б цілком виправданим кроком.

В її душі багато співчуття і розуміння людських слабкостей, вона кожного готова виправдати і з задоволенням допомагає іншим, навіть коли, по об’єктивному думку, ці люди зовсім не заслуговують такого до себе ставлення. Це дуже толерантні особи, і можна бути впевненими, що вони ніколи нікого не стануть засуджувати або презирливо вказувати пальцем.

Для жінки, яка народилася під знаком Свині, любов асоціюється, в першу чергу, з браком. Більшість з’явилися на світ в ці роки китайського календаря зацікавлені в тривалих відносинах, які, як в романтичних фільмах, неодмінно повинні завершитися спільним походом до вівтаря.

Жінка-Кабан за гороскопом — дуже розумна, начитана і яскрава особа, яка часто стає рупором громадської думки. Вона завжди знає і може розповісти щось цікаве, часто вражає цим своє оточення. Зазвичай коло близьких Свині не дуже великий, тому що для неї важливіше якість, ніж кількість. Простежується тенденція до потрапляння в невідповідний суспільство, тому що жінка не може бути наполегливою і часто дозволяє людям вирішувати щось за неї.

Остання ситуація може бути для неї досить загрозливою, тому що Свинку можна легко умовити використовувати стимулятори, і звідси вже один крок до небезпечної залежності, тим більше, що до неї у цього знака є схильність. Але, на щастя, коли Свиня помітить, що рухається в небезпечному напрямку, може вчасно зупинитися і повернутися на шлях істинний.

В любові Свиня-жінка цінує відданість, безпека і… почуття гумору. Хто ідеальний чоловік для жінки-Кабана? Її обранець не може бути похмурим, брюзгливым і жадібним. Жінка-Кабан – це домувальниця, для якої сім’я і дім є найбільш важливими в житті цінностями. На потенційного підкорювача серця вона завжди дивиться як на майбутнього батька своїх дітей. Тому чоловіки, які відкрито заявляють, що діти викликають у них роздратування і мурашки по шкірі, швидше за все, позбавлені шансів на взаємність.

У характеристиці жінки-Свині є і така риса: вона не любить конкуренції і якщо знає, що в якійсь галузі їй доведеться з кимось змагатися, то просто йде з поля бою. Це для неї, звичайно, не дуже добре, тому що з-за цього вона часто втрачає важливі життєві шанси, зокрема, на щастя в особистому житті.

Як завоювати жінку-Свиню: перше побачення

Любовний східний гороскоп радить: чоловіки, які панічно бояться знайомств з жінками, повинні зустрічатися зі Свинею в «терапевтичних цілях. Це красива, завжди усміхнена і весела жінка, з якою можна чудово провести вільний час. Її вроджену доброзичливість, «правильність», а також толерантне ставлення до помилок інших діють на партнера заспокійливо.

І все ж, якщо виникло питання, як завоювати серце Кабана-жінки, то потрібно знати наступне. Незважаючи на те, що за вдачею це домувальниця, вона любить час від часу подорожувати, особливо перебувати на лоні природи. Похід в гори, плавання під вітрилами або навіть спільна рибалка — непогані ідеї, щоб завоювати її розташування, підкорити жінку-Свиню.

Стовідсоткового Кабана жіночої статі також часто можна зустріти в книжковому магазині, адже вона велика любителька читання. Тому обговорення улюблених авторів і книг, цікавих публікацій також допоможе відкрити шлях до серця Свині-дівчини або жінки.

Прийняття рішень, у тому числі в сфері відносин, не є її сильною стороною, тому що вона часто занадто довго коливається, відчуває великі сумніви в тому, що зробила правильний вибір. При цьому вона ніколи не скасовує свого слова, і переконати її неможливо, тому краще відразу відмовитися від цієї затії. Це потрібно знати близьким, коли вони збираються, наприклад, відмовити свою Свинку від відносин з певним партнером.

Коли належить захищати свою правоту, кудись випаровується вся її ніжність і чутливість. Тоді вона красномовно демонструє, наскільки послідовною може бути, що часто викликає захоплення і щирий захват у свого оточення. Втратити свою природну доброту чутлива, товариська і щира в житті і в коханні жінка-Свиня іноді може і під впливом життєвих обставин. Але в її суспільстві чоловік практично завжди може відчувати себе в безпеці.

Якщо він завоює її довіру, підкорить її серце (що, як попереджає китайський любовний гороскоп, завжди вимагає часу), то жінка-Кабан буде союзником у важкі моменти життя вже до самого кінця. Вона, мабуть, єдина, хто на самому ділі, а не на словах може щиро дружити з колишніми хлопцями або коханцями.

У цілому люди цього знака китайського зодіаку мають дуже велику схильність до самопожертви і здатні відмовлятися від власного блага для блага інших, навіть якщо знають, що цього не оцінять це належною мірою або — що ще гірше — може не помітити. Свині абсолютно не важливо, щоб хтось бачив її добрі справи, тому що вона робить їх не заради задоволення марнославства. Але це далеко не людина, позбавлена яких би то не було недоліків. Так, у неї є схильність до брехні, і вона може до неї вдаватися, навіть коли цілком могла б обійтися і без цього.


Залишити відгук