Жінка Бик в Любові

Народжена в рік Бика – великий консерватор, вона не любить яких би то не було змін: у них їй бачиться загроза для її життєвого порядку. Як запевняє гороскоп, жінка-Бик має темперамент, далекий від латинського». Вона хоче, щоб її існування було спокійним і стабільним, не нудьгує по всяких пригод, одноманітність їй анітрохи не заважає, а більше того – є її мрією.

Від свого найближчого оточення вона вимагає, щоб воно забезпечувало відчуття безпеки і щоб вона могла бути на всі сто відсотків бути впевнена в його схвалення, лояльності і вірності до кінця. Можна не сумніватися, що дівчина або жінка, народжена в рік Бика, ніколи не пробачить зради — ні партнера, ні друзів, тому що для неї це практично рівнозначно кінця її впорядкованого світу.

Бику-жінці, як і чоловікові, досить складно демонструвати якісь почуття, навіть по відношенню до тих, хто викликає у неї саму теплу симпатію. Хоча все ж їй не можна відмовити у певній пристрасті. Вона не любить гучних слів, а відкрита розмова про почуття, відчуття ставить її в незручне становище. І така ситуація не змінюється навіть після багатьох років шлюбу або будь-яких інших соціальних відносин.

Якщо її любовний або діловий партнер, краща подруга будуть більш експансивними, її скритність і деякий святенництво можуть стати причиною постійних непорозумінь. Тому жінці року Бика важливо, щоб її оточували люди, які приймуть всі її риси та якості, які хтось інший вважатиме надто обтяжливими для себе.

Жінка, народжена за східним гороскопом під знаком Бика, іноді боязка і сором’язлива у відносинах з чоловіками, особливо в ранній молодості. До почуттів, романів вона підходить досить практично. Рідко її повністю захоплюють швидкоплинні захоплення. Бику-дамі хочеться йти по життю з сильним партнером, який забезпечить їй почуття безпеки у всіх сферах життя. У той же час в любові жінка-Бик непередбачувана: як не парадоксально, часто її сильно тягне до безвідповідальним представникам сильної статі, вільним пташок або відвертим плейбоя. Правда, вона вміє впоратися з собою і привести в порядок «розпатлані» почуття.

Дуже важливий для неї матеріальний статус. Народжена в рік Бика не хоче і не може жити в бідності. Виходячи з цього, вона буде підбирати гідне оточення, партнера, який буде в змозі забезпечити її життя на влаштовував її рівні. Нерідко це навіть важливіше, ніж почуття, тому жінка-Бик може вийти заміж або зав’язати і підтримувати інші відносини тільки з розрахунку.

Як завоювати жінку-Бика: перше побачення

Поведінка в стилі «Я мачо, проти якої не може встояти ніхто» – це найкоротший шлях до того, щоб більше ніколи не зустрітися один на один з цією серйозною представницею прекрасної статі. Щоб підкорити Бика дівчину або жінку, потрібно вражати її зовсім іншим — видатними якостями духу та інтелекту. Чоловік повинен бути спокійним, врівноваженим і відповідальним. А також одягненим скромно, тому що модні чепуруни і метросексуали асоціюються у Бика з порожнім марнославством і легковажністю.

Щоб завоювати жінку-Бика, потрібно бути скромнішим і в манерах: вона не вітає вільної любові і свободи вдач, її почуття розквітають повільно. Не варто також при ній смітити грошима, тому що вона не любить людей надто марнотратних і екстравагантних. Можна швидко сподобатися красуні Бику-жінці, діючи з нею спільно в усіх її справах і турботах, оскільки у вільний час вона не сидить склавши руки і не витрачає його на дрібниці.

Заміж дівчина може вийти за свою першу любов, з однією людиною прожити все життя і при цьому зберігати йому вірність. Жінка-Бик в любові і відносинах вірна і надійна, але іноді справляє враження досить емоційно холодною. Головним чином, так виходить тому, що вона насилу виражає почуття. Любов Бика виражається на практиці — прекрасним веденням домашнього господарства, смачними обідами або щирим цілодобовим турботою про здоров’я партнера.

Для Бика-жінки в сімейному житті характерно яскраво виражене власництво, але по відношенню до собі подібних намірів не виносить і нікому не дозволить обмежити свою свободу. Вона сама знає, за які рамки не варто виходити, і тому нагадування про це сприймає майже як образа. Зради, зради така дружина не пробачає, і, коли втрачає довіру до партнера, дуже важко, практично неможливо — його відновити, навіть якщо дружина-Бик любить раніше глибоко.


Залишити відгук