Жінка Мавпа в Любові

Жінка-Мавпа любить завойовувати людську симпатію, спокушати з різною метою чоловіків, і, треба визнати, це у неї чудово виходить. Невідомо, звідки у неї беруться настільки глибокі і надзвичайні пізнання в області людської і чоловічий зокрема психіки. Але що вона може талановито ними користуватися – це факт. Вона знає, де знайти у людини найбільш чутливі місця, і не буде скористатися цим у своїх цілях.

Спокушання, підкорення, привернення до себе інтересу породжують у неї почуття азарту, стимул до дії, і вона не може без усього цього жити, працювати – так само, як і без постійного стану закоханості. Тому Мавпочка часто схильна сама підживлювати свою пристрасть і захоплення, роблячи її у своїй уяві більш сильною, ніж у реальності.

Як попереджає східний гороскоп не завжди методи Мавпи-жінки є правильними з точки зору моралі, вона охоче і часто використовує інструменти у своєму фірмовому стилі – тобто плете мережі різних інтриг, в яких, до речі, сама часто втрачається. У представниць цього знака китайського гороскопу дуже багата фантазія, і вони не відступлять ні перед чим, щоб звернути на себе увага людини, якими в силу якихось причин зацікавилися. Тому, навіть якщо об’єкт інтересу на неї спочатку не реагує, то остаточно не піддатися «підгортання» шанси у нього все-таки малі.

Це весела, балакуча і допитлива жінка може бути небезпечною спокусницею. Багатьом відданим кавалерам вона акуратно, але методично утирає ніс. У почуттях рідко керується сентиментами, у виборі любовних партнерів інтелект відіграє важливу роль, тому Мавпа-жінка в любові залишається розсудливою і дуже рідко втрачає голову з-за обранця. На відміну від неї чоловіки, навпаки, виявляються в стані легкого божевілля і перетворюються на рабів її чарівності. І не дивно: в ці роки східного гороскопу з’являються на світ люди незалежні, талановиті та неординарні, власниці величезного почуття гумору, здатні розсмішити будь-яку компанію.

Як завоювати жінку-Мавпу: перше побачення

Якщо предмет захоплення — жінка-Мавпа, як підкорити цю спокусницю і капризницу? Таким питанням напевно задаються всі чоловіки, яких доля звела з цим дивовижним створінням. Мавпа — прихильниця пригод, подорожей і захоплюючих сюрпризів. Перша зустріч повинна бути дивовижною.

Щоб завоювати Мавпу жінку, замість тихих романтичних вечерь краще вибрати клуб-караоке або публічну презентацію нових пісень і т. п. Спортивний матч, рок-концерт, божевільна дискотека на березі моря, топлес-турнір з пляжного волейболу — це теж вельми непогано для проведення часу з Мавпою, якщо стоїть мета їй сподобатися. Робити можна, у принципі, що завгодно, головне – щоб вона не занудьгувала.

Відносини з Мавпою далекі від ідилії, тому що вона завжди хоче бути першою, та нема й мови про те, щоб партнер домінував. Для неї не існує умовностей і традицій, все повинно бути так, як замислила вона, та жінка року Мавпи не збирається ні в чому себе обмежувати. І все ж ситуація не така жахлива, як може здатися.

Тому що якщо Мавпа дійсно хоче, щоб відносини проіснували як можна довше, то готова йти на багато поступок і дійсно старається заради збереження зв’язку. Але якщо мова йде навіть про справжнє кохання, то і це не є для неї причиною відмовитися від флірту. Тому чоловік повинен виробити проти цієї звички імунітет і просто не звертати уваги, сприймаючи як нешкідливу слабкість, заслуговує поблажливості.

Обранцем жінки-Мавпи, як стверджує китайська любовний гороскоп, має бути людина, не позбавлений амбіцій і виявляє інтерес до життя, допитливий. В іншому випадку він просто не зможе йти поруч. Така партнерка швидко втомиться від відносин, повільно вбивали рутиною, в тому числі в спальні. У разі краху любовної зв’язку Мавпа швидко знайде розраду, бо майже завжди оточена щільним кільцем шанувальників, які не дадуть їй надто багато часу насолоджуватися або обтяжуватися самотністю.

Мавпа-дама може досягти успіху на терені твори різних творів, бути чудовим художником, юристом або адвокатом. Коло її інтересів досить широкий, і в нього входять духовні устремління. Вільний час вона швидше присвятить зустрічей з цікавими людьми, що розділяють її точку зору, ніж віддасть перевагу домашній затишок. Щодо дітей і тварин жінки року Мавпи добросердечны і дбайливі, оскільки їм подобається мати справу з уразливими створіннями.


Залишити відгук