Жінка Кінь Любові

У жінок, народжених під знаком східного гороскопу Коня, живе дух товариства. Вони люблять «движуху» — подорожі, зміни і т. п. Їм складно усидіти на одному місці, їх буквально розпирає від енергії і жаги до нових пригод. Такі дами наділені бурхливою уявою, часто обирають творчі професії або працюють в засобах масової інформації. Вони дуже піклуються про свою зовнішність: Кінь у китайському гороскопі — одна з найбільших модниць.

Жінка-Кінь — людина дуже товариська, доброзичливий, відкритий для нових відносин з представниками обох статей. Порівняно легко до неї наблизитися, якщо мова йде про встановлення контакту. І навіть у дуже соромливих і невпевнених у собі людей не повинно виникнути з цих проблем, тому що Кінь-жінка із задоволенням сама протягне руку першою і допоможе позбутися від сором’язливості. Це приємно і зручно, тому люди її люблять, навколо неї постійно обертається група шанувальників.

Як описує східний гороскоп, Кінь-жінка дуже швидко закохується в чоловіка, в роботу якусь справу, колектив, тому, як правило, із задоволенням втягується в нові відносини. Однак багато з них тривають недовго, тому що її уявлення про любов і життя в союзі, партнерство часто абсолютно не сумісні з реальністю. Це для Конячки досить болюче розчарування, пов’язане, головним чином, з тим, що нерідко вона привертає до себе людей, з якими не в стані створити стійкий тандем, незважаючи на те, що дуже цього хоче.

За серця цих представниць прекрасної статі варто поборотися, тому що вони можуть любити чоловіка всією душею і тілом. Жінка-Кінь в любові не вміє приховувати емоцій, рідко ведуть подвійну гру, тому що їх натура — щира і відкрита.

Як завоювати жінку-Кінь: перше побачення

Жінка-Кінь любові романтик. Їй подобається, коли нею захоплюються і домагаються її розташування, тому перші зустрічі повинні запам’ятатися їй з найкращої сторони. Як підкорити Кінь-жінку? Їй припадуть до смаку спільні вилазки за місто, вивчення якого-небудь нового виду спорту (чим більш ризикованим і екстремальним він буде, тим краще). Дама, народжена під знаком Коні, звертає велику увагу на зовнішність партнера, на його фізичний розвиток – доглянутий вигляд і добра кондиція допоможуть сподобатися Коні-жінці.

Нерідко в неї бувають чоловічі захоплення, вона добре знайома з автомобільної та іншою сучасною технікою, із задоволенням розмовляє на цю тему. Ця особа не матеріалістка — намагаючись вразити її уяву виключно грошима, в справі завоювання великого кінського серця далеко не просунешся Хорошою компанією для неї стануть люди, які відчувають до життя особливу пристрасть, тому що це дама, яка може і хоче жити на високих оборотах.

У жінки року Коні є проблема з тим, як вона на початку відносин оцінює людей, визначає, чи заслуговують ті її уваги і в змозі дати все, чого вона чекає. Об’єктивність приходить до неї тільки з практикою, тому проходить досить багато часу до того, як вона знайде собі «правильного» партнера, з яким її можуть зв’язати постійні відносини. Кінь-жінка цінує людей з почуттям гумору, пристрасних і інтелектуальних. Її близькі повинні бути такими ж товариськими, як і вона; треба, щоб вони розділяли її пристрасть до участі у всіляких заходах і не підвели її своєю грубуватістю і замкнутістю.

Народжені в рік Коня – відмінні партнерки для трохи божевільних чоловіків, які хочуть не тільки побудувати спільний дім із супутницею життя, але і вести активну соціальну, світське життя, брати участь у різних заходах, поповнювати багаж все новими і новими враженнями. Кінь-жінка часто займається різними видами спорту, стає мандрівницею, добре танцює, тому її коханий повинен йти з нею нога в ногу, бути людиною активною і відкритим.

Для людини, з яких складається у відносинах, Кінь-жінка може створити рай на землі, вона відчуває щире бажання робити щасливим кожен його день. Однак обранець ризикує втратити її довіри і любові в той момент, коли стане дуже старанно контролювати або виставляти рамки для свободи її дій. Зайвої ревнощів, власницьких намірів вона просто не витримає, особливо в довгостроковій перспективі: це вільна душа.


Залишити відгук