Жінка Коза в Любові

Жінка-Коза дуже соромлива, і їй складно встановлювати контакти з людьми, тому що багато з них здаються недоступними. У свою чергу, із-за цієї деякої її відстороненості не кожен має сміливість спробувати до неї наблизитися. Але в цьому є і позитивна сторона. Тому що, як запевняє східний гороскоп, Коза-жінка — не той чоловік, якого цікавлять швидкоплинні знайомства і спілкування заради проведення часу. Якщо вона зустріне дійсно цікавого для себе людину, то відразу перед ним відкриється і відчує, ніби знала його все життя.

Коза-жінка анітрохи не соромиться, спілкуючись з ним. Це, до речі, є для неї головним критерієм: якщо вона дізнається нового людини і вільно почувається в його товаристві, то розуміє, що з ним може побудувати стабільні відносини, який би характер ті не носили. А саме стабільність і відчуття безпеки в союзі будь-якого роду для неї важливіші, ніж любов та інші почуття.

Коза – це чарівна, витончена, тонка, віддана особа, якій, однак, не завжди супроводжує щастя в любові. Представниця найжіночнішого знак китайського гороскопу підходить до почуттів дуже сентиментально. З дитинства вона мріє пережити велику любов, мати вірного супутника, який стане для неї, в першу чергу, безпечною гаванню у бурхливому океані життя.

У чоловіках Коза цінує, насамперед, інтелектуальні достоїнства; всебічне освіта завжди справляє на неї враження. Коза-жінка у любові рідко буває материалисткой, просто не виносить грубості і хамства. Її коханий повинен бути людиною терплячим, стійким перед обличчям жіночого непостійності і примх.

Загравшись, Козочки іноді кажуть «ні», навіть якщо мають на увазі «так». Вони примхливі, мають дуже ніжну психіку і мінливий настрій, постійно хвилюються. Але, як запевняє східний любовний гороскоп, Кози, незважаючи на подібні дрібниці, — це у всіх відносинах стовідсоткові жінки, які здатні подарувати багато радості, незабутніх моментів людині, яких вони по-справжньому люблять.

Як завоювати жінку-Козу: перше побачення

Саме головне в питанні, як підкорити Козу-жінку, – це приємні і змістовні розмови. Нічого не поробиш, доведеться блищати інтелектом! І ні в якому разі не варто зізнаватися, що слово «філармонія» асоціюється виключно з зручними кріслами, в яких можна подрімати.

Коза – велика любителька мистецтва і літератури, і знаючи це, завоювати жінку-Вівцю буде простіше. В залежності від віку вона може мати різні художні уподобання. Але якщо піднести їй квиток на гарне музичне шоу, вечір у приємному клубі або похід на концерт культової групи, це неодмінно буде оцінено і стане хорошим кроком на шляху до завоювання симпатії Кози-жінки.

Вона дуже віддана традиціям і хоче, щоб її родина, будинок, стосунки з родичами були побудовані за класичною моделлю. Коза-дружина мріє бути на сторожі домашнього вогнища, а від чоловіка потрібно її забезпечувати. Кізка пред’являє до нього досить високі вимоги в цьому відношенні, адже їй хочеться максимально комфортною і впорядкованого життя.

Жінка, яка народилася в рік Кози, дуже гостинна. Вона здатна створити по-справжньому затишний і теплий будинок, справжнє сімейне вогнище. Члени сім’ї, гості і навіть рослини розцвітають під впливом її добросердечности і уваги. Козочка — ідеальна партнерка для чоловіка, який шукає партнерку, яка вміє належним чином вести себе в будь-якій компанії і служити його прикрасою.

Примітно, що така жінка не любить демонструвати свою любов, прихильність у фізичному сенсі – ласками, обіймами і т. п. Вона цінує романтику, духовний аспект відносин, для неї дуже важливо довіру один до одного і міцний духовний зв’язок. Її близькі люди повинні мати всі якості, які дозволять їй відчувати задоволення і безпека. З нею поруч мирно уживеться тільки той, хто хоче мати традиційну сім’ю, може брати на себе відповідальність, в потрібних випадках бути наполегливим і ініціативним, звільнивши це ніжне створіння від тягаря вирішення життєвих питань.


Залишити відгук