Жінка Дракон в Любові

Як запевняє китайський гороскоп, Дракон-жінка – створення абсолютно унікальне. Це означає, що ніхто не зможе поставитися до неї байдуже. Вона дуже впевнена в собі і знає, як багато може. Деяких людей це дуже уражає, і частина оточення вважає її самовпевненість і усвідомлення власної винятковості гідними осуду якостями, які повинні бути сором’язливо приховані і якими аж ніяк не можна гордо красуватися і всім демонструвати.

Інші ж люди майже заздрять такий її позиції, тому що самі хотіли б мати подібну сміливість для вираження своєї індивідуальності, і на таких людей жінка-Дракон справляє особливо сильне враження. Однак представників сильної статі це відлякує — що, втім, її анітрохи не турбує.

Жінка-Дракон за китайським гороскопом — це захоплений людина, наділений сильним характером і винятковою красою. Живе в очікуванні захоплюючих відносин і незалежно від віку пробуджує у протилежної статі бажання і любов. У її житті буде більше троянд, ніж шипів, а старість зазвичай проходить в достатку і під знаком заслуженої слави.

Це не той тип жінки, які пасивно чекають, поки хтось зробить перший крок: обранець зробить пропозицію, роботодавець запропонує гарну посаду і т. п. Жінка-Дракон любов не чекає, як романтична Ассоль, принца під червоними вітрилами. Якщо вона взяла на замітку, то відразу ж бере на себе ініціативу і робить перший крок. Вона нічого не боїться і готова все спробувати сама, має намір випробувати все, що пропонує їй доля, тому часто міняє партнерів, оточення, роботу і не збирається витрачати час тільки на них — принаймні, поки не прийде до висновку, що нічого нового у цій сфері її вже не чекає.

Жінка-Дракон у любові завжди прагне до більш або менш очевидного домінування. Важко іноді стримувати її динамічну і тверду ходу, але її неймовірна особистість притягує до себе, як магніт. Чоловіки по ній просто сходять з розуму і страждають, коли їм відмовляють, тому що розуміють, що такої цікавої партнерки можуть більше вже ніколи не зустріти.

Як завоювати жінку-Дракона: перше побачення

Як підкорити дівчину Дракона? Така представниця східного гороскопу в любовному партнері цінує, насамперед, розум і підприємливість. Цікава розмова завжди допомагає зробити так, що її погляд довше затримається на поклоннике, котрий уміє підтримувати бесіду – це перший етап реалізації складного плану, який ставить за мету завоювати Дракона-жінку. Вона живить слабкість до гарних машинах, часто займається екстремальними видами спорту.

Божевільні вилазки за місто, в якесь цікаве місце, пригоди в стилі сафарі, безумовно, допоможуть підкорити жінку Дракона. Її можна зустріти в числі членів різних громадських і політичних організацій, тому що жінка цього знаку активно бореться проти несправедливості у світі. Отже, кавалери не повинні недооцінювати демонстрації своєї сили і небайдужості до правого справи – щоб успішніше боротися за незалежну драконівське серце.

Представниця цього знаку китайського гороскопу ніколи не може поскаржитися на відсутність успіху і, крім того, привертає до себе людей гордих, впевнених у собі, темпераментних, як вона сама. Тому відносини жінки-Дракона, як правило, сповнені ентузіазмом, пристрастю, бувають справжньою бурею. Правда, в них повинна бути чимала частка незалежності, тому що Дракоша не має наміру допустити, щоб хтось її до себе занадто прив’язав.

Коли ж це трапляється, і вона відчуває, що закохана, все одно вона не перестає цінувати незалежність і недолюблює офіційний шлюб, вважаючи, що той обмежує її свободу. Дама, яка народилася в ці роки східного гороскопу, покладає великі надії на партнера і чекає від нього багато чого, адже заради нього вона пожертвувала своєю дорогоцінною свободою! Нема й мови про те, щоб Дракон під когось підлаштовувалася – навпаки, вона завжди на висоті, а люди навколо повинні беззастережно прийняти або залишити коло її наближених.

Так само безкомпромісна Дракон-жінка і в тому випадку, коли кохана людина не відповідає якимось очікуванням, незалежно від того, до якої галузі вони ставляться. Вона не має наміру витрачати час на виправлення ситуації, «обкатку» відносин, і якщо бачить, що їй щось чи хтось не по душі, то у неї не вистачає терпіння на те, щоб скористатися додатковими можливостями.

Гороскоп жінки-Дракона насичений, у неї багато інтересів, для неї важлива кар’єра, Дракон-жінка вміє добиватися успіхів у громадському житті, науці чи спорті, тому любов – це далеко не все в її житті. І вже тим більше це не домогосподарка. Рано чи пізно її бунтівна душа, спрагла нових пригод, птахом виривається з чотирьох стін. А якщо зустріне опір, то фінал відносин може бути вражаючим. Як йдуть жінки-Дракони? Залишаючи за собою попіл…


Залишити відгук