Жінка Собака в Любові

Якщо вірити опису знаку, Собака жінка досить несміливо веде себе по відношенню до людей, особливо якщо це представники сильної половини людства. Психологічні комплекси, страх стати загальним посміховиськом часто її буквально паралізують. Будь-який контакт з нещодавно впізнаним людиною для жінки цього року народження є великою проблемою, і часто вона повністю відмовляється від спілкування з-за перспективи переживати страждання і стрес.

Народженої в цей рік східного календаря дуже складно перед кимось відкритися, і повинно пройти багато часу, перш ніж це відбудеться. Але, на жаль, далеко не у всіх є терпіння, щоб дочекатися, тому їй досить складно знайти підходящого партнера, друга, компаньйона. А жінка-Собака і любовні романи, зав’язані для розваги, «просто так» — поняття взаємовиключні.

Собака-жінка без любові особистих відносин не визнає, і можна бути впевненими в тому, що вона буде жити одна, якщо знадобиться, все життя, і так ні з ким її не зв’яже. У неї, як правило, відсутні які-небудь особливі вимоги до свого найближчого оточення. Принципово важливо для неї тільки те, щоб люди її любили і поважали. Звичайно, вона буде триматися подалі від кавалерів-егоїстів, які не стануть звертати уваги на її нагальні потреби. Також в любовних відносинах Собака-жінка вимагає стовідсоткової вірності, тому що гарантує відданість зі свого боку, для неї це так само природно, як дихати повітрям.

Представниця прекрасної статі, народжена під цим знаком східного гороскопу, може віддатися чоловікові всім своїм серцем. У любові жінка-Собака щира, віддана і вірна. Як вже зазначалося, не в її стилі швидкоплинні любовні пригоди або п’янкі побачення на одну ніч. Вона шукає у відносинах братства душ, відданості, романтики.

Жінка-Собака вірить, що десь на землі живе її друга половинка, яка так само пристрасно хоче її знайти. На жаль, такий мрійливий підхід до складного світу почуттів часто приводить її до розчарувань. Подібні випадки дуже болісно переживаються (особливо недосвідченими молоденькими дівчатами) і заважають вираження почуттів у майбутньому. Собака живе для того, щоб любити і бути коханою, без цього в’яне, як квітка в пустелі, тому завжди повинна віддаватися дару нової любові.

Як завоювати жінку-Собаку: перше побачення

Собака — створення романтичне, тому любить сентиментальні побачення в мальовничих місцях. Щоб завоювати Собаку-жінку, в планах підкорення повинні бути концерти, прогулянки в місячні ночі або спільне милування заходом сонця над морем – все це, безумовно, сподобається представниці цього знака. У вільний час народжені в рік Собаки дами охоче працюють у різних організаціях, у тому числі волонтерських, тому перші зустрічі можуть мати «робочий» характер.

Щоб підкорити жінку-Собаку, можна також вести довгі задушевні розмови про душу, долю і любові. Якщо чоловік зможе довести їй, що його цікавить не тільки матерія, але і дух, вічність і майбутнє, то, швидше за все, вона погодиться прийти на наступне побачення з таким розумним і натхненним прихильником.

Народжена під знаком Собаки жадає стабільного життя, але її дуже стримане і обережна поведінка призводить до того, що далеко не завжди ця мета виявляється досяжною — у всякому разі, не так швидко, як їй цього хочеться.

Коли у жінки-Собаки з’являється сім’я, домівка стає для неї найважливішим у світі, чимось святим. У любові, у шлюбі вона дуже вірна і ненавидить навіть саме слово «розлучення». Тому східний любовний гороскоп попереджає: Собакам–жінкам треба з’єднувати з кимось долю, тільки якщо вони дійсно знають і сильні, і слабкі сторони обранця свого серця.


Залишити відгук