Жінка Кінь і Чоловік Тигр Сумісність в Любові

Жінка Кінь і чоловік Тигр — врівноважена і гармонійна пара, оскільки обидва веселі, рвучкі і пылки. Але якщо Тигр бореться за ідею, то Кінь віддає перевагу направити свою енергію і енергію Тигра на більш практичні і перспективні цілі. Він оцінить її швидкий і гнучкий розум, особливо тому, що вона зуміє показати йому стоїть мета. Обидва вони не настільки тяжіють до сім’ї і дому, щоб бути особливо ревнивими. Він буває розсудливим і палким, якщо його розсмішити, а вона досить гнучка, щоб ужитися з його непередбачуваністю. Ці відносини будуть пристрасними, і обидва партнери отримають величезне задоволення від товариства один одного.

Це поєднання знаків обіцяє чудову перспективу для обох. Мислитель чоловік Тигр буде ставити цілі і обдумувати способи їх досягнення, а жінка зуміє втілити ці плани в життя з максимальною швидкістю і ефективністю. Складнощів в цьому союзі бути не повинно, в усякому випадку дуже глибоких протиріч не буде. А особисті особливості — це не привід для скандалів, а можливість краще пізнати один одного і навколишній світ.

Кінь уміє добре дружити і партнер-Тигр для неї — просто знахідка. Він не доставляє їй зайвих турбот і підживлює її життєву силу своєї оригінальністю, інтелектом, волелюбністю, життєвою мудрістю і умінням захистити в потрібну хвилину. У свою чергу для Тигра Кінь — теж вдалий партнер, поруч з яким йому комфортно психологічно, так і діяльна Кінь завжди допоможе впоратися з рутиною, поточними справами, займатися якими Тигр не дуже любить.

Кінь і Тигр — одна з кращих любовних пар у китайському гороскопі. Їх може об’єднати любов з першого погляду. Їм точно не загрожує нудьга, навіть якщо в шлюбі жінка-Кінь і чоловік-Тигр разом йдуть по життю багато років. У них є спільні інтереси, вроджена схильність до ризику. Обидва знака східного зодіаку чутливі, співчутливо ставляться один до одного, підтримують і спонукають до дії.

Сумісність Тигра і Коня така, що разом стають набагато сильніше, ніж поодинці. Вони демонструють таку велику пристрасть до життя, що в оточенні їм відверто заздрять. Для них життя — це постійні пригоди, разом вони можуть підкорити собі цілий світ, з нуля побудувати успішний бізнес. Кінь більш практична, вона ризикує, тільки щоб забезпечити своєму підприємству в майбутньому певну користь. Тигр же бореться заради слави і тріумфу, але з іншого боку, має багату уяву, його новаторські ідеї часто бувають на вагу золота.

Кінь-жінка і Тигр-чоловік у сексі теж відрізняються хорошою сумісністю, обидва люблять цю справу, вміють і намагаються підтримувати високий градус у стосунках, обожнюють божевільні розваги. Їх сварки бувають дуже видовищними, але до консенсусу вони також приходять швидко. Обидва знаки китайського календаря прекрасно розуміють, що в цілому Всесвіті їм не знайти кращого, просто ідеального партнера.


Залишити відгук