Жінка Кінь і Чоловік Змія Сумісність в Любові

В Парі жінка Кінь і чоловік Змія у партнерів різний підхід до життя. Він обережний, наполеглива, вольова, ставить перед собою далекі цілі. Вона нерозважлива, рухлива і нетерпелива, більше цікавиться ежесекундными задоволеннями. Він доводить свої починання до кінця; вона ж імпульсивна, метка і непостійна. Він вважає її безвідповідальною і сердиться, що за нею не встигнути, а їй не подобається його серйозність, спокій і неквапливі міркування. Цей союз не буде особливо приємним ні для кого з партнерів.

У цьому поєднанні знаків складно досягти повного взаєморозуміння. Жінка Кінь занадто безпосередня і життєлюбна, щоб відповідати очікуванням чоловіки Змії. Він хоче бачити поруч жінку-господиню, яка більшу частину часу присвятить чоловікові та родині. Жінка Кінь зроблений з іншого тіста. Вона, звичайно, любить своїх близьких, готова заради них на багато, але її бурхливий темперамент і бажання блищати в суспільстві буде постійно посувати її на пошук нових вражень. Вона успішною на роботі, у неї багато знайомих і друзів. Її життя сповнене яскравих подій. А чоловік Змія буде змушений приймати «нові правила гри» або йти.

Якщо Змія і Кінь – це пара художників-авангардистів або модельєрів, то, незважаючи на погану сумісність і відсутність підтримки з космосу, у них є певні шанси на виживання у таких складних любовних відносинах. Що об’єднує Кінь і Змію, так це їхня спільна пристрасть до моди, снобізм, прагнення мати найкращі (дуже бажано – брендові) речі і величезна особиста чарівність. На жаль, нічого більше. Спочатку між Конем і Змією виникає сильне фізичне тяжіння, в сексі їх сумісність висока, і з неї деколи народжується справжня любов.

Але ці двоє – Кінь-жінка і Змія-чоловік — з різних планет, і сумісність у всьому іншому у них відповідна. Змія дуже довго тішить себе солодкою ілюзією, що зможе перевиховати досить марнотратну Кінь і перетворити її в статечне створення, яке буде дбати про їх безбідної старості. Кінь дивиться на Змію через призму своїх романтичних уявлень про неї. Вона бачить в красивій искусительнице страсну та емоційну коханку, яку так приємно бачити поруч з собою!

Коли Кінь і Змія вступають у постійні відносини або шлюб, Конячка хоче жестів і палких слів, які б говорили про глибокої любові. Стриманість Змії, яка не любить влаштовувати подібних уявлень, стає для Коня джерелом розчарування. Друга намагається будь-якою ціною зробити на першу враження, заручитися удачею, набути певний статус, але, оскільки вона наївна, це вдається не завжди.

Змія поблажливо лояльно рятує Кінь від депресивного стану, але потім рішуче виставляє її валізи за двері. Після розриву рептилія переживає багато емоцій, відчуває невизначеність і розмірковує, як залатати величезні дірки в бюджеті. Після цього вона швиденько знаходить розраду в інших руках. А ось розбите серце Коня, на жаль, сильно кровоточить і буде гоїтися роками.


Залишити відгук