Жінка Кінь і Чоловік Півень Сумісність в Любові

Союз жінка Кінь і чоловік Півень навряд чи буде спокійним, тому що обидва – сильні особистості і будуть сильно дратувати один одного. Недипломатичний провокатор-Півень буде третирувати Кінь, звинувачуючи її в тому, що вона живе безтурботно і на широку ногу. Але вона занадто складна, дотепна й колоритна, щоб заспокоїтися і прожити просту, повну праць життя, яку він запланував. Ідеї Півня можуть бути грандіозними, але його методи досягнення цілей завжди надійні і точні. Кінь може бути практичніше і ставить більш реальні цілі, але в досягненні їх непередбачувана і мінлива. Він не може зрозуміти її мінливий характер, а вона не терпить рутини, обмежень і його одержимості фактами і цифрами.

У цьому поєднанні знаків досягти гармонії набагато складніше. Спочатку, жінка Кінь може прийняти чоловіка Півня за такого фанфарона, за зовнішнім виглядом якого нічого не варто. Тобто вона, звичайно, купиться розкішшю «предмета пристрасті», потім зрозуміє, що цього мало.

Якщо вона не піде далі, і не знайде внутрішнього змісту чоловіки, не побачить його талантів або не оцінить їх, то, на цьому відносини, швидше за все, закінчаться. Якщо ж вона залишиться при своєму образі жінки-войовниці, але при цьому буде щиро поважати і цінувати чоловіка, їх любов і шлюб можуть скластися досить вдало.

Якщо говорити про парі Кінь-Півень, сумісність їх знаходиться під питанням. Як не парадоксально, їх постійні відносини і шлюб непрості в основному з-за того, що характери цих двох знаків китайського гороскопу дуже схожі. Півень і Кінь любові шукають, насамперед, безпеки і визнання. Вони дбають про дотримання пристойності, велике значення надають зовнішності і дуже чутливі до будь-якої критики. Між ними швидко виникає нездорова конкуренція. Кожен з них зірка, яка шукає в очах коханої людини захоплення і ідолопоклонство. Крім того, жінка-Кінь і чоловік-Півень швидше полігамні, ніж моногамні, але від партнера вимагають відданості і вірності.

З самого початку градус відносин в любовному зв’язку Коні і Півня дуже високий, і їх сумісність здається відмінною. Спочатку це пояснюється пристрасними ночами в спальні (сумісність Півня і Коні в сексі як коханців дуже висока), а потім, на жаль, розжарюють атмосферу бурхливі скандали, які виникають в їх неспокійному домашньому гнізді з-за кожної дрібниці. Півень більш практичний, ніж Кінь, але він більш легко витрачає гроші. Разом вони швидше влізуть у борги, ніж зароблять матеріальне благополуччя, і їх сімейний гаманець часто порожній, що теж аж ніяк не зміцнює шлюб Коні і Півня.

Проте не все так безнадійно, як запевняє східний гороскоп. Кінь-дружина і Півень-чоловік можуть бути щасливими, якщо втратять голову від кохання у відносно зрілому віці. З плином років обидва знака внутрішньо удосконалюються, зріють, стають менш егоїстичними, швидше і легше прощають іншим їх недоліки і слабкості – а отже, і шанси на гармонійність шлюбу Півня і Коні ростуть.


Залишити відгук