День Народження 4 Березня: Знак Зодіаку — Риби

що Народилися в цей день дивним чином поєднують в собі мрійливий ідеалізм і практичний реалізм. З одного боку, ви творча, тонко відчуває особистість, а з іншого — демонструєте логічний, науковий склад розуму. Ви багато працюєте, відповідальні, обдаровані прекрасним інтелектом і живою уявою. Мрійник, який прагне втілити свої ідеї на практиці, ви хочете бути причетні до довготривалим, неминущим цінностям. Поєднуючи в роботі всі грані своєї природи, ви здатні перетворити новаторські плани у конкретні реалії.

Народилися 4 березня повинні попрацювати над собою, щоб розвинути здатність до комунікації. Хобі, відвідування клубів, розваги, все, що включає в себе приємне проведення часу, — це, безумовно, потрібно їм. Що ж стосується занять спортом, то для них кращі танці, біг, ходьба, так як вони суттєво сприяють гармонійному розвитку особистості. Хоча народжені 4 березня цілком здатні обійтися парою бутербродів в компанії з телевізором, їм все ж буде приємніше, якщо їжа стане слушною нагодою для спілкування з друзями і близькими. Тим не менш, деякі люди, народжені в цей день, приділяють застіль занадто багато часу. Психологічні труднощі, що виникають через нестачу можливості в самоті через батьківських заборон в дитинстві, можна подолати, звернувшись до фахівців.

Народжені 4 березня можуть жити і працювати, майже не контактуючи з навколишнім світом. Хоча багато хто з народжених в цей день швидше неусвідомлено вибирають відокремлений спосіб життя, тим не менш вони постійно прагнуть сховатися від настирливих, на їхню думку, поглядів оточуючих. Однак для більшості народжених в цей день самотність все ж є не стільки внутрішньою потребою, скільки єдиним шансом до більш інтенсивної праці. Навіть будучи запрошеними вийти на прогулянку, або приємно провести час у колі друзів, вони можуть залишитися вдома — просто тому, що вони впевнені в тому, що вдома їм буде краще. Дуже відкриті і творчі натури, вони бачать свою відносну ізоляцію як невід’ємну частину найкращого виконання своєї роботи. Вони вміють відмінно зосередитися і ефективно вирішувати поставлені перед собою завдання.

Знак Зодіаку 4 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до водяним знакам, які володіють наступними якостями: талановитість, самовідданість, духовність, релігійність, послужливість, романтизм, м’якість.

Планета Управитель: Нептун. Дарує Рибам підвищену чуттєвість, всепрощення. Ця планета — головний покровитель для музикантів. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідає за нестачу здорового прагматизму, а також недолік раціональності.

Риби, знак зодіаку народжених 4 березня, наділяє своїх підопічних розвиненою уявою, идеалистичностью, а день народження привносить в їх особистість дещицю практицизму. Завдяки цьому суперечливому поєднанню народилися 4 березня можуть працювати в сфері точних наук, але при цьому вони не позбавлені тонкого художнього сприйняття реальності. Вони дуже розумні і володіють розвиненою фантазією. Народжені 4 березня часто стають відповідальними трудоголіками. Риби, відповідний 4 березня знак зодіаку, намагаються реалізувати свої мрії та ідеї на практиці, активно борються за їхнє втілення. Як і належить ідеалістам, вони цінують високі і чисті ідеали, в інтересах яких готові покласти своє життя. Це відмінні новатори-практики, які не бояться братися за нові невипробувані ідеї і роблять світ кращим.

Народжені 4 березня воліють перевірену компанію близьких друзів великому числу приятельських зв’язків. Інтимність має дуже велике значення для тих, хто народився в цей день, і вони наполегливо прагнуть знайти її у всіх сферах своєї життєдіяльності. Народжені 4 березня в основному щасливі в скромних, безпечних місцях, де вони мають можливість оточувати себе приємними людьми і речами, що доставляють естетичне задоволення. Будучи затиснутими натовпом, вони починають відчувати тривогу. Тим не менше, беручи участь у масових подіях, вони нерідко відчувають себе настільки невимушено, що привносять відчуття особливої приязні в загальний настрій.

Цим людям властиве прагнення удосконалити свій офіс або будинок. У них є особливе чуття на простоту і елегантність, яка цінується набагато більше показної розкоші. Можливо, справа тут у тому, що з-за свого матеріального становища народжені 4 березня довгий час змушені були бути скромними, і на них не справляє враження помпезність.

Народжені 4 березня відчувають велике задоволення, розділяючи результати своєї праці з іншими, навіть з тими, кого вони можуть і не знати. Для них звичайне звістка про те, що комусь подобаються їхні творіння, значить набагато більше, ніж розкішно обставлена зустріч з шанувальниками, як кажуть, обличчям до обличчя (вона, швидше, може збентежити їх). Боязкість народжених 4 березня — якість, безумовно, дороге кожному серцю, але все ж їм потрібно навчитися бути енергійними, коли це необхідно, і боротися за те, чого вони хочуть досягти. Наполегливість — це саме та якість, яка дасть їм перевагу у вирішенні непростих життєвих завдань.

Чоловік Риби — народився 4 Березня

Чоловіки, народжені 4 березня — можуть пишатися такими якостями: такий кавалер — вразливий, відданий, сексуальний, чуттєвий. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 4 Березня

Жінки, народжені 4 березня, наділені такими гранями темпераменту: така дама — інтелектуальна, надчутлива, жіночна. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 4 Березня

Народжені 4 березня знак зодіаку Риби, ведуть ізольовану життя. Для них важливо усамітнення, скорочення контактів із зовнішнім світом. З боку це здається однотонним і нецікавим, але лише люди цього знака можуть зрозуміти справжніх Риб. Хоча вони діють так несвідомо, але їх прагнення сховатися від поглядів оточуючих часом переважує їх активність. Риби дуже вразливі люди. Вони можуть засмутитися від недоброго слова, сказаного випадковими людьми. У цей період народжуються обдаровані добрими якостями люди. Риби – знак успішний у всіх сферах життя. Але найголовніше для них не піддатися всякого роду спокусам. Їм необхідно бути ощадливими і совісними. Вести життя за коштами, без надмірностей.

Люди, народжені 4 березня знак зодіаку Риби, люблять перебувати вдома на самоті. З двох запропонованих варіантів в пріоритеті буде залишитися вдома, ніж здійснити прогулянку з друзями. Це запорука їх успіху. Справа в тому, що Риби, досягають кращих результатів працюючи ізольовано. У такому разі їх працю інтенсивніше і ефективніше. Вони дуже зосереджені і відносяться до роботи досить серйозно. Усі поставлені цілі досягаються в термін і ефективно. Завдяки розвиненому уяві і ідеалізації світу Риби, народжені 4 березня, можуть реалізувати себе у світі точних наук. Але при цьому у них присутні і творчі здібності.

Народжені 4 березня знак зодіаку Риби, мають кілька близьких перевірених друзів, яким можна довірити свої таємниці і переживання. Вони не люблять велике число приятельських зв’язків. Скритність і інтимність — ось девіз людей цього знака. В особистому житті Рибам важливо знати, що їх люблять і дорожать ними. Вони настільки ніжна натура, що неблагополуччя в родині здатне зробити з них нещасних людей на все життя. Ніколи не зраджують своєму партнерові. Якщо вони відчувають любов взаємна відповідають на це турботою і добротою.

Місця для відпочинку Риби вибирають досить скромне і безпечне. Вони часто відвідують звичні закладу у своїй улюбленій компанії. Опинившись в галасливому натовпі люди, народжені 4 березня знак зодіаку Риби, можуть відчути паніку і тривогу. Швидше за все, вони спробують втекти від усіх, знайшовши затишний куточок з приємними серцю дрібничками. Але у своїй компанії риби розкриваються, і оточуючі відчувають виходить від них позитивний настрій і доброту. Риби ідеалізують своє житло і місце роботи. Намагаються досягти затишку і удосконалити це місце. Для них характерна простота і елегантність, що цінується часом набагато більше ніж розкіш.

Люди, народжені 4 березня знак зодіаку Риби, особливо потребують схвалення своєї роботи оточуючими. Неважливо, щоб чоловік був їм знайомий. Риби люблять відчувати свою значимість. Володіючи багатьма талантами, вони творять великі шедеври. Але вони відчувають радість не від створення шедевра, а тому, що стараються для інших. Від усвідомлення, що їх цінують і захоплюються.

Мінуси цього знака це його скромність. Народжені 4 березня знак зодіаку Риби, дуже сором’язливі і бентежаться, коли їх хвалять. Якість, яке приємно для оточуючих, але цим можуть користуватися нечесні на руку люди. Рибам не вистачає наполегливості. Це та риса характеру, що дасть їм перевагу в житті й допоможе вирішити ряд проблем.

Любов і Сумісність

Властива вам невпевненість часто виходить на поверхню у близьких стосунках. Ви — відданий, щедрий партнер, оберігає своїх коханих та близьких. Вам потрібен супутник, здатний відповісти на таку турботу любов’ю і повагою.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Не залишається сумнівів в тому, який знак зодіаку 4 березня, якщо звернути увагу на те, як народилися 4 березня люди прагнуть до самоти в житті і в своїй професійній діяльності. Працювати їм краще без свідків і відсутність колег, тоді їх працю більш результативним. Народилися 4 березня Риби можуть практично повністю уникати контактів з оточуючою їх дійсністю. Навколишні здаються їм занадто нав’язливим, а їх пильні погляди заважають працювати. Іноді вони навіть відмовляються від прогулянок у товаристві друзів, вважаючи за краще залишитися на самоті вдома, настільки їм це буде комфортніше. Зате в самоті ці люди прекрасно зосереджуються і чудово працюють.

У народжених 4 березня завжди дуже мало друзів, зате це зазвичай по-справжньому близькі люди. Вони не люблять натовпу, вважаючи за краще спілкування тет-а-тет. Дати 4 березня — який знак зодіаку відповідає – це Риби, тихі і непримітні на перший погляд романтики і трудівники (деякі Риби бувають ліниві, але тільки не народилися 4 березня). Їм життєво необхідна «тиха заводь», укриття від жорстокого світу, тому затишку та комфорту вдома вони надають особливе значення. Народжені 4 березня не особливо цінують розкіш і багатство, тим більше їм рідко це доступно, але вони справжні майстри затишку та краси. Ці естети оточують себе надзвичайно тонко підібраними речами, які разом створюють неповторну атмосферу творчості і розслаблення, в залежності від призначення приміщення. Сміливо допускайте народжених 4 березня співробітників до оформлення дизайну офісного приміщення, і ви не прогадаєте.

Здоров’я і Хвороби

Слабке місце народжених 4 березня – їх здатність до спілкування з іншими людьми, адже від природи їх рівень комунікації досить низький. Їм потрібно намагатися активніше підтримувати контакти з іншими людьми, частіше відвідувати веселі вечірки та зустрічі друзів, розважатися. Що стосується здоров’я, не слід забувати про фізичних навантаженнях. Народився 4 березня рекомендовані заняття бігом, спортивною ходьбою, танцями. Постарайтеся обідати і вечеряти в компанії членів сім’ї або друзів, при цьому бажано не перед телевізором, а окремо за столом збиратися на вечерю, щоб вас ніщо не відволікало від трапези і спілкування.

Пам’ятайте про почуття міри, бо народжені 4 березня можуть впасти у дві крайності: або швидко поглинати сухом’ятку перед телевізором, що дуже шкідливо для травлення, або, навпаки, дуже багато часу проводити за столом, переїдаючи. Складності з комунікацією, від яких страждають народилися 4 березня Риби, часто пов’язані з дитячими психологічними травмами і поганими взаєминами з батьками в юності. Ймовірно, цим тендітним мрійливим інтровертам їх батьки коли щось не давали можливості достатню кількість часу проводити наодинці з собою, травмувавши своїх нащадків. У крайніх випадках з наслідками цієї психологічної травми допоможе впоратися фахівець.

Доля і Удача

В цей день народжуються рішучі і вольові, з твердим характером, впевнені в собі і своїх силах люди. Вібрації дня такі, що посилюють усі кращі характеристики особистості. Це переможці, вони сміливо і впевнено йдуть по життю, щасливі в справах. Їм легко все вдається, і є небезпека того, що ця легкість у досягненні бажаного призведе до бездумним помилок і вчинків, які сильно погіршать умови їх життя. Їм необхідно бути більш мудрими, не потурати своїм примхам, розумно ставитися до життя, спрямувати свої здібності на благо собі і близьким, щоб не опинитися в підсумку біля розбитого корита.

Поради Рибам, Народженим 4 Березня

Робота на благо інших людей дуже радує народжених 4 березня. Але ось над чим треба працювати – так це над своєю боязкістю і надмірною скромністю. Ці якості традиційно цінуються, проте, всьому є міра, в справах і роботі не завадила б велика активність і енергійність, а навички самопрезентації і самовпевненість в розумних межах не завадять нікому.

Іноді вам не вистачає наполегливості та енергії, відстоювання власної точки зору – ці якості допоможуть вам швидше досягати бажаного.


Залишити відгук