Жінка Кінь і Чоловік Щур Сумісність в Любові

Жінка Кінь і чоловік Щур володіють незалежним і діяльним духом, але йому буде докучати її невгамовність і мінливість. Їй, в свою чергу, буде неприємна його втомлива схильність до пререканиям. Вони не оцінять спосіб мислення один одного і навіть не особливо будуть намагатися побудувати відносини.

У цьому поєднанні знаків гороскоп сумісності може бути дуже непростим. Жінка Кінь має всі шанси врегулювати відносини, оскільки саме вона має потенціал для прийняття вірних рішень. Вона не повинна ущемляти чоловіка Щура, більше піклуватися про нього і менше сперечатися з ним по дрібницях. Просто їй простіше побачити проблеми, які виникають, як би зі сторони, відсторонено і тому від її поведінки, від її чесності і такту буде залежати майбутнє такого любовного союзу.

У плані сумісності не рекомендується зустрічатися Коні і Щура. У них відразу ж з’являється дуже багато емоційних проблем, які закінчуються, як правило, вельми плачевно. Пару Щур і Кінь любові характеризує така сумісність, що вони здатні знищити один одного! Особливо це відноситься до Вогненної коні, адже зв’язок Щури з нею може призвести до дуже важкої драмі.

Спочатку жінка-Кінь і чоловік-Пацюк можуть бути об’єднані глибокою, щирою пристрастю, якісним сексом. Щур вміє шалено любити, але при цьому не втрачає контакту з реальністю. Пристрасть Коні дуже сильна, вона втілює на практиці принцип, згідно з яким любов не визнає ніяких обмежень. Це почуття здатне зруйнувати кар’єру Коні, змусити її втратити майно, припинити навчання і відправитися на край світу. Природа людини цього знака східного гороскопу мінлива, він схильний миттєвим імпульсам, віддає себе цілком флірту і скороминущим зв’язків, особливо коли у себе вдома не зустрічає розуміння.

У справах матеріальних іноді буває занадто легковажною, а для підприємливої Щури повний комору всякого добра є життєвою необхідністю. Для Щура в коханні головне — це почуття безпеки, а емоційні спалахи Коні здатні привести її на грань нервового зриву. Спонтанна Кінь, в свою чергу, не в змозі зрозуміти постійних істерик і претензій з боку Щури.

З часом первісна пристрасть в парах Кінь-жінка — Щур-чоловік перетворюється у відкриту війну. З компромісами у зв’язку з цим справа завжди йде погано. Розчарована Щур може бути безжалісною, її різкі слова гірше ножа ранять чутливе серце Коня. Якщо шлюб Коні і Щури не рятують інші чинники, зокрема, особливості особистих гороскопів, то він неминуче закінчиться катастрофою. Хіба що егоїзм, властивий обом знаків китайського зодіаку, зміниться взаєморозумінням і зрілою роботою над відносинами. У випадку з чоловіком-Пацюком і дружиною-Конем сумісність досягається важко; це буде непросте завдання, справжнє випробування.


Залишити відгук