Жінка Кінь і Чоловік Бик Сумісність в Любові

У поєднанні жінка Кінь і чоловік Бик сприятливих аспектів не так багато. Вона – легковажна і розкута, а він – працелюбний і приземлений. Він хоче, щоб у будинку був порядок і затишок, а вона занадто неугомонна і активний, щоб жити спокійним життям. Він нездатний зрозуміти це; йому також незрозуміло, чому вона не віддана йому всім тілом і душею. Їм буде важко прийти до гармонії.

Втім, гороскоп такого поєднання знаків може бути і досить сприятливий. Для чоловіка Бика, що створює матеріальну основу сім’ї, жінка Кінь може виявитися музою, натхненницею на великі справи. Її оптимізм, життєрадісність і діловитість допоможуть чоловікові не тільки «тягнути лямку» обов’язків, але і відчувати себе молодим, завзятим і здатним на багато що, загалом, повністю задоволеним життям.

Яскравість жінки Коні дасть правильний імпульс чоловікові Бику, щоб проявити свої кращі якості. Звичайно, він буде змушений на багато що «закривати очі», адже ця дама не завжди чудово готує і охоче займається домашнім господарством. Ну, що ж, не все в цьому житті гладко і право вибору завжди залишається за кожним. Головне — навчитися цінувати те, що є і правильно розставляти пріоритети.

Бик і Кінь — це дуже відрізняються один від одного представники китайського гороскопу. Сумісність їх дуже мала, бо як можна примирити вогонь з водою? Ось так само складно порозумітися Бику-жінки і Коні-чоловікові чи Коня-жінці і Бику-чоловікові!

Кінь–жінка — любить побродити по світу, Бик ж краще всього відчуває себе у власних чотирьох стінах. Кінь – душа компанії і великий романтик в любовних іграх. Пристрасне почуття в змозі затьмарити перед нею інший світ. Бик ж ніколи не розлучається зі здоровим глуздом, навіть якщо закоханий. Він не годиться на роль невтомного коханця, в той час як Кінь постійно жадає вражаючих жестів, активних дій, які покажуть всьому світу, як сильно її люблять. Кінь мріє про нестримної шлюбної ночі в розкішному готелі, Бик — про спільний вибір красивих шпалер у спальні.

Однак найважчі конфлікти в любовних відносинах, шлюбі жінки-Коні і чоловіки-Бика завжди пов’язані з фінансовими питаннями. Бик все життя збирає запаси на чорний день, відкладає гроші в банк, щоб ні в чому не відчували нестачі навіть його онуки. Кінь же здатна спустити наявні гроші буквально за годину, наприклад, на що-небудь пов’язане з її захопленнями. У зв’язку з цим компроміс у шлюбі жінці Коні і чоловікові Бику буде знайти вкрай складно. Хіба що Кінь раптом стане більш стриманою і прагматичною, а Бик — романтичним і сентиментальним. Тільки от чи це можливо?


Залишити відгук