Жінка Кінь і Чоловік Мавпа Сумісність в Любові

Обидва партнера в союзі жінка Кінь і чоловік Мавпа мінливі, згинання і веселі. Чи вдасться їм прийти до співпраці – це у великій мірі залежить від їх здатності контролювати свій егоцентризм. У довгостроковій перспективі обидва знака не відрізняються витривалістю, і якщо з’ясується, що хтось з них відстав, інший не докладе зусиль, щоб допомогти йому. Але обидва незалежні і практичні, і при бажанні можуть співпрацювати, оскільки однаково кмітливі і проникливі.

В такому союзі важче досягти згоди, якщо жінка Кінь не стане вникати в витонченість чоловіки Мавпи. Він — людина вразливий і, як правило, творчо обдарована. Від нього не можна вимагати більше, ніж він може дати. Так, можливо, з боку він виглядає надійним, але це — всього лише суб’єктивний погляд.

Чоловік Мавпа — людина зовсім іншої формації і жінка, якщо вона захоче зберегти стосунки, буде змушена прийняти чоловіка таким, який він є — переробляти його і чекати від нього неможливого — шлях в нікуди. З ним треба розмовляти і з’ясовувати його позицію по всіх гострих питань і, нарешті, домовлятися по-доброму.

Кінь повинна уникати хитрою Мавпою, бо ці люди ніколи не навчаться розуміти один одного. Кінь буде очікувати словесних вихвалянь, і того ж буде чекати і Мавпа. У цих знаків східного гороскопу є багато спільного, але ще більше їх розділяє Мавпу і Кінь, погіршуючи їх сумісність. Мавпа керується в житті розумом і ніколи не горить у вогні палкої пристрасті. Кінь же, коли закохується, нагадує метелика, який летить на полум’я свічки. Вона втрачає здоровий глузд і повністю віддається новому почуттю. Для коханої людини Кінь в змозі зробити все, що завгодно, але натомість вимагає постійних зізнань у любові, романтичних, емоційних жестів. З часом її супутнику подібна надмірна емоційність починає наскучивать.

Жінка-Кінь і чоловік-Мавпа мають в розпорядженні незначні шанси на успішне партнерство. Інтелектуалка Мавпа ретельно аналізує свої почуття і планує майбутнє. Кінь легко подається настрою, а короткочасними імпульсами і керується емоціями буквально на кожному кроці.

Сумісність Коні і Мавпи в любові і шлюбі була б кращою, якби перша могла грати у відносинах другу скрипку і змиритися з тим, що друга має право на певну незалежність. Але такий сценарій – це не для Конячки, адже вона хоче стати центром Всесвіту для коханої людини.

Кінь-дружина і Мавпа-чоловік — це класичний приклад любовних відносин, у яких одна сторона любить надто сильно, і її сліпа любов надмірно ідеалізують партнера, провокує формування хворобливої від нього залежності.


Залишити відгук