Жінка Кінь і Чоловік Кінь Сумісність в Любові

Сумісність в любові жінка Кінь і чоловік Кінь — це потенційно приємне, але нестійке поєднання. У двох неспокійних Коней може бути багато спільного, але їм буде вдвічі важче заспокоїтися нарешті в шлюбному союзі. Хоча цілком можлива спільна професійна діяльність і ділове співробітництво. У будь-якому випадку краще, щоб два Коні народилися в різні роки або хоча б місяці: це може урізноманітнити відносини і є шанс, що одна з Коней зуміє контролювати і направляти іншу.

Це — хороше поєднання знаків для любові і шлюбу. У пари багато активності і життєлюбства, веселощів і задоволень. Обидва легко ставляться до труднощів і неприємностей різного роду, не приймаючи їх близько до серця. В цьому і є запорука успіху в парі. Два Коні під одним дахом не будуть конкурувати один з одним — навпаки, стануть активніше допомагати один одному у справах, роботі по дому і т. д. У них можуть бути спільні інтереси, один коло друзів, однакові цілі і завдання.

Кінь, до того ж, прекрасний співрозмовник для іншого Коня. Разом вони можуть годинами обговорювати все, що завгодно. Незважаючи на запальність, до великих сварок зазвичай не доходить — Кінь уміє вчасно зупинитися і переключити свою увагу на щось інше. Знаючи саму себе, людина досить легко прощає такі ж недоліки партнера. Обидва «злегка ненадійні» і не надто обтяжуються цим.

Кінь-чоловік і Кінь-жінка, здавалося б, просто створені одне для одного, сумісність у них хороша. Вони прекрасно розуміють партнера того ж знака китайського гороскопу, чудово відчувають себе у їх маленькій компанії. Люди, які народилися в рік Коня, можуть любити як ніхто інший. У своєму житті вони керуються, насамперед, емоціями і сильними почуттями, завжди шукає справжню любов, якої надає сенс усього їхнього життя.

Відносини в любовному парі, у шлюбі Коні і Коні дуже динамічні, разом такі партнери багато подорожують, займаються улюбленими видами спорту, з величезним ентузіазмом сприймають нові ідеї і намагаються втілити їх у життя. При всьому при цьому, при цій, здавалося б, чудовою сумісності, Кінь-жінка і Кінь-чоловік рідко йдуть по життю разом. Пояснюється це тим, що пристрасні пориви сердець швидко втрачаються і загасають у сірій повсякденної реальності.

Кінь за східним гороскопом, незалежно від статі, потребує свободи, любить відкривати для себе нові задоволення, їй швидко стає нудно, їй все відразу набридає, коли вона стикається з невдачею. Коли Коні щось не вдається, вона бере ноги в руки і, повна оптимізму, відлітає у пошуках нових вражень. Крім того, вона потребує підтримки другої половини, яка з дня на день повинна бути більш практичною і організованою, ніж вона сама. Але чи можна сподіватися на це, коли партнер — її дзеркальне відображення?

Одним словом, у більшості випадків жінка-Кінь і чоловік-Кінь, незважаючи на сумісність і схожість, можуть розраховувати на полум’яний, бурхливий роман, який, швидше за все, так і не закінчиться шлюбом – принаймні, довгим.


Залишити відгук