Жінка Кінь і Чоловік Коза Сумісність в Любові

Чоловік Коза любить сім’ю і будинок і створить міцну базу для волелюбної жінки-Коні. А її щасливий характер і вміння бути ввічливою урівноважать його схильність бути не в дусі. Він може бути жадібним і ревнивим, а вона незалежна і імпульсивна, але Кінь не буде приймати схильність Вівці пожаліти себе надто серйозно. Вона сильна, прекрасна і зауважує ледве помітні сигнали і напівнатяки. Він може приборкати її невтомність, надавши їй на вибір різні привабливі варіанти спільного життя. Цей союз може бути міцним і тривалим.

Гороскоп сумісності в цьому поєднанні знаків більш проблематичний. Жінка Кінь здатна взяти в свої руки кермо влади і вона це зробить. А як це сподобається чоловікові Козі — велике питання. Якщо він зайнятий у сфері творчості і при цьому не буде втручатися в домашні справи жінки, у них багато шансів досягти успіху в такому складному союзі. Якщо ж чоловік вирішить оголосити «старт» і почати змагання з жінкою, щоб зрозуміти «хто краще», то нічого хорошого в такому шлюбі не буде.

Незважаючи на відмінності в характерах, східний гороскоп сумісності стверджує, що Кінь і Коза можуть створити незвичайний і цілком життєздатний союз. Досить вдало з’єднання Коні й Кози, яка буде спокійна тоді, коли Кінь, зайнята своєю справою, все одно буде закохана в неї майже на протязі всього свого життя. Вони будуть все життя йти рука об руку — примхливий характер Кози завжди буде тяжіти над егоїзмом Коня.

Кінь любить сюрпризи, вона примхлива і сповнена фантазій. Характер Кози – чоловіки чи жінки, — є для неї вічною загадкою. Саме ця обставина в підсумку і не дозволяє Конячці коли-небудь занудьгувати в цій чарівній зв’язку. У свою чергу, Коза захоплюється красою, мужністю та енергійністю Коні. Ніхто так, як вона, не зізнається в любові, не обсипає подарунками та компліментами, іноді навіть перебільшеними. Для господарських Коней Коза є справжньою знахідкою. Друга переконує першу зрештою залишити кочовий спосіб життя і влаштуватися в затишному гніздечку, яке Кінь-дружина і Коза-чоловік облаштовують разом і з ентузіазмом.

Сумісність Кози і Коні в любові і шлюбі підкріплюється тим, що обидва ці знаки китайського Зодіаку характеризують здоровий снобізм і любов до моди. Кінь і Коза дуже люблять вбиратися і бувати в суспільстві, намагаючись зайвий раз перед усіма блиснути своїм нетривіальним виглядом. Не дивно, що іноді у їх сімейному бюджеті зяє вражаюча діра, яка б стала причиною сварки багатьох інших знаків китайського календаря. Але пари жінка-Кінь – чоловік-Коза це не лякає, якщо вони дуже люблять один одного. Адже любов, а не гроші править світом!


Залишити відгук