Жінка Кінь і Чоловік Дракон Сумісність в Любові

Жінка-Кінь може бути розумна і досить винахідливі, щоб надовго розтягнути випадковий дохід, який приносить додому чоловік-Дракон. Але з точки зору серйозно налаштованого Дракона вона може бути занадто безтурботним і відверто байдужою до рутини домашніх справ. Спільне життя для обох буде плідніше і приємніше, якщо вони проживають у місті і жінка-Кінь не тільки веде будинок, але ще і працює. Насправді обидва партнера краще працюють, якщо у них є свобода вибору і маневру. Завжди натхнений Дракон визнає, що практичність дружини дуже вигідна, якщо вона покластися на його силу і надійність.

Кінь більш творчо підходить до життя, вона розумна і вміє планувати своє життя, хоч на перший погляд це не здається правдоподібним. Жінка Кінь, тим більше, швидко навчиться «правильної поведінки» з чоловіком Драконом: коли потрібно — поступиться, а іноді — влаштує невеликий скандал зі сльозами і риданнями. Вона зрозуміє, як можна впливати на чоловіка без особливих втрат для обох. Союз не буде простим, але при бажанні його зберегти, у пари є шанси прожити разом довго і щасливо.

Ця пара — Дракон і Кінь — створена для відвідування оранжерей, музеїв і вечорів танців. Жінка-Кінь і чоловік-Дракон можуть познайомитися в дуже юному віці і досить рано оголосити оточуючим про заручини. У них хороша сумісність, Дракон і Кінь прекрасно ладять один з одним, люблять бути в своїй маленькій компанії, мають схожі почуття гумору. Обидва знака східного гороскопу цінують незалежність і більше всього в житті бояться нудьги.

Спільне подорож по життю в шлюбі Коні і Дракона, безсумнівно, буде відрізнятися різноманітністю. Більшість з тих, що народилися в цей рік – завзяті мандрівники, любителі різноманітних видів спорту, шанувальники технічних новинок і новомодних гаджетів. Їм імпонує злегка кочовий спосіб життя, вони можуть часто переїжджати з місця на місце і починати життя заново в іншому місті чи навіть країні. Будинок у цієї пари гостинний, відкритий колі численних друзів. Подібність способу життя дуже допомагає сумісності Дракона і Коні. Що ж їй заважає?

Обидва — Кінь-дружина і Дракон-чоловік — відчувають легке відраза до прози життя. Різні «мирські» справи, візити в офіційні установи, квитанції та інші виснажливі прояви повсякденності не пробуджують в них ні найменшого ентузіазму — так само як і необхідність вирішувати фінансові питання. Тому не дивно, що, незважаючи на хорошу сумісність, в сім’ї Кінь-Дракон з часом можливі деякі проблеми з задоволенням навіть найпростіших, побутових, щоденних потреб. Крім того, обидва цих знак китайського гороскопу люблять перебувати в центрі уваги. А там, на жаль, є місце тільки для одного з них.


Залишити відгук