Жінка Кінь і Чоловік Собака Сумісність в Любові

Союз жінка Кінь і чоловік Собака буде щасливим і плідним тому, що ці люди глибоко розуміють потреби і недоліки один одного. Чоловік-Собака благородний і досить розумний, щоб спрацюватися з сильною і вольовою Конем. Він також захоплюється її точним відчуттям часу і таланту стратега, а вона вважає його докладним, практичним і надійним. Кожен знайде в особі іншого потрібну підтримку, і при цьому збереже свою індивідуальність і незалежність.

У цій комбінації досягти рівноваги складніше, оскільки менш рішучий чоловік буде змушений іти за жінкою. Саме по собі це непогано, якщо чоловік не стане при цьому виставляти претензії жінці, прикриваючи за цим своє ущемлене самолюбство. Зайве занепокоєння, тривожність чоловіки Собаки і його бажання жити по-своєму без оглядки на партнера, може виявитися для шлюбу з жінкою Конем справжнім випробуванням.

На питання про сумісність в парі Кінь-Собака східний гороскоп відповідає так. Якщо чарівна Кінь попрацює над власним характером, то може створити під наглядом Собаки прекрасні і цілком життєздатні любовні відносини.

Було б непогано, якщо Кінь вирішить з’єднати своє життя з Собакою, яка, будучи поглинені своїми справами, залишить Коні її незалежність. А потім, не ревнива Собака не буде кидатися з гавкотом на кільце людей, які протягом усього життя будуть оточувати його половину.

Життя Собаки і Коні на початку знайомства нагадує зовсім різні історії. Кінь — оптимістка в квадраті, романтик і спокусниця — зустрічає на дорозі життя меланхолійного мислителя, який в житті керується лише логікою. Кінь досить поверхнева, спочатку діє і тільки потім думає. Легко піддається емоціям і піддається спокусам. Собака ж дивиться на життя дуже серйозно, керується в поведінці загальновизнаними цінностями, завжди шукає сенс у будь-яких своїх діях. Світ внутрішніх переживань такої людини дуже складний. На нього можна покластися, тому що він не терпить брехні. Як супутник життя він приваблює Кінь своєю вірністю, повагою і відданістю.

Чоловік і жінка цих двох знаків, Кінь і Собака, можуть бути сумісні і об’єднані справжньою любов’ю за умови, що полігамна Кінь не буде надто часто і зацікавлено озиратися по сторонах. Зради Собака не пробачить ніколи, незважаючи на те, що буде дуже страждати, і довгі роки її серце болітиме від ударів, завданих копитами легковажною Конячки.


Залишити відгук