День Народження 31 Березня: Знак Зодіаку — Овен

Народжені 31 березня — мрійники, які, однак, надто реалістичні, щоб переслідувати недосяжні мрії. Артистичні таланти і яскравий темперамент наділяють вас глибоким розумінням духовної краси, проте ви рідко дозволяєте творчим імпульсом вставати на шляху практичних рішень. Природжений керівник, ви вмієте налаштувати людей на роботу і чудово керуєте грошима. Незважаючи на чудове ділове чуття, ви не боїтеся ризикувати. Як і будь-заповзятливий Овен, ви використовуєте всі шанси, що зустрічаються на шляху, особливо якщо обставини вам сприяють.

Найбільша небезпека для здоров’я тих, хто народився 31 березня, виникає, коли вони намагаються загнати всередину роздратування чи гнів. Результатом можуть стати такі хронічні хвороби, як виразка, високий кров’яний тиск і навіть рак — особливо в літньому віці. Народжені в цей день відчувають потребу в самовираженні, оскільки вічно стурбовані прагненням підтримати корабель на плаву або виступити в ролі посередника. Дуже корисні активні фізичні вправи — такі, як біг, бокс, гімнастика, альпінізм. Оскільки народжені 31 березня люблять групову діяльність, вельми привабливими можуть виявитися командні види спорту — бейсбол, баскетбол. Будучи людьми соціально активними, вони люблять гучне застілля, де можна не тільки поїсти, але і поспілкуватися. Кращим хобі для них може виявитися куховарство для загального столу. Проте в плані дієти їм слід дотримуватися деяких обмежень.

Люди, що з’явилися на світ 31 березня, — природжені борці, які вперто йдуть до поставленої мети. Їм вистачає завзятості і волі, щоб утриматися на підкореної вершини протягом тривалого часу. Таких людей практично неможливо скинути з посади, якої вони домоглися. Іноді вони воліють не видавати свіжих ідей, оскільки їм набагато приємніше спочивати на колишніх лаврах. Однак у кризових ситуаціях вони можуть запропонувати у вищій мірі раціональні рішення, які вітаються і можуть бути гідно оцінені начальством.

Знак Зодіаку 31 Березня — Овен

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку належить до групи Вогняних знаків, які характеризуються наступними якостями: чесність, відвагу, незламність.

Планета Управитель: Марс. Зумовлює запас енергії, а також невгамовність. Марс сприятливий для політиків, викладачів, медичних працівників, акторів. Планета у вигнанні – Венера. Можете бути вдячні їй за різкість і прямоту.

31 березня народжуються справжні естети. Вони твердо стоять на землі, як і годиться Баранів, але разом з тим іноді можуть полинути у світ фантазій. Однак – не дуже далеко, недосяжні мрії – не для цих людей. Вони не відриваються від землі повністю, зберігаючи зв’язку з дійсністю. Ці люди є творчими натурами, проте свої творчі пориви вони реалізують не завжди, так як роблять вибір на користь прагматики та заробляння грошей. Їм необхідно стежити за тим, щоб їх вибір меркантильної і практичною сторони життя не зробив їх нещасливими. Можливо, творчість варто було б зробити своїм хобі, займаючись яким можна відпочити і набратися сил для комерції. Грошима і людьми народжені 31 березня і справді вміють керувати просто відмінно.

З тими, хто народився 31 березня, важко працювати, оскільки вони надмірно вимогливі і люблять посперечатися. Правда, слід зауважити, що, будучи тверезими реалістами, вони все ж усвідомлюють переваги свого службового положення і їм вистачає мудрості та хитрості не ризикувати ним заради дрібної перемоги в полемічному суперечці. Мабуть, раз чи два в житті їм випадає шанс кардинально змінити свою кар’єру: якщо вони скористаються ним — успіх забезпечений, хоча може прийти не відразу. Якщо ж сприятлива можливість буде втрачено, їх приховані таланти, можливо, так ніколи і не розкриються. Народжені в цей день хоробро протистоїть викликам долі, хоча в силу свого реалізму і почуття самозбереження багато хто з них воліють не ризикувати, заздалегідь прорахувавши всі можливі ходи, особливо якщо мова йде про фінансові підприємствах.

Народжені в останній день березня комфортно почувають себе в ролі боса, однак набагато краще їм вдається роль помічника або партнера, коли їх творчі здібності і таланти можуть внести вклад у загальну справу. Такі люди можуть роками жити в самоті, однак сімейне життя позначається на них цілком позитивно. Оскільки, як правило, вони одружуються пізно, їм трапляється всиновлювати чужих дітей або здобувати вже готову сім’ю з дитиною, виступаючи в ролі вітчима або мачухи.

Народжені 31 березня не справляють враження надто ласкавих і грайливих людей, але вони теж здатні відчувати теплі почуття і висловлює їх по-своєму — через м’який гумор і кепкування. Відкритість почуттів їх лякає, звідси і зовнішня іронічність, напускною цинізм. Але глибока внутрішня туга за ласки й ніжності, почасти стала наслідком нестачі батьківського тепла в дитинстві, викликає нагальну потребу в розуміючому друга, який знає, коли потрібно відійти в сторону, а коли прийти на допомогу. Ключ до дружби з такими людьми — в умінні прочитати їх душевні сигнали. Народжені в День завзятості володіють надзвичайно тонкою інтуїцією і очікують від улюблених того ж — можливо, щоб їх розуміли без зайвих слів. Ось чому вони з таким підозрою ставляться до тих, хто багато базікає і роздає порожні обіцянки. Ці люди не прагнуть до лідерства, але вміють чекати і врешті-решт отримують бажане. Як правило, вони все-таки живуть розумом, а не серцем. Саме тому оточуючим (якщо вони хочуть достукатися до них) краще оперувати здоровим глуздом, а не впливати на емоційному рівні. Тільки так можна добитися адекватної реакції, оскільки пряма розмова народжені 31 березня цінують понад усе.

Чоловік Овен — народився 31 Березня

Чоловіки, які відзначають день народження 31 березня, володіють наступними рисами: сентиментальністю, уважністю, відданістю, лідерством. Чоловік-Овен – класичний харизматик та лідер, який не сприймає суперництва з жінкою, а тому, вибираючи стосунки на все життя, віддає перевагу ніжним і пасивним особам, повністю готовим віддати йому кермо правління. При цьому Овен категорично не сприймає не тільки зрад, але навіть флірт на стороні.

Жінка Овен — народилася 31 Березня

Жінки, що народилися 31 березня, виділяються особливими рисами: відвагою, незалежністю, пристрасністю. Жінка-Овен – яскрава, сильна, авторитарна і активна, з завищеною зарозумілістю, яка має постійну потребу бути незалежною. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

День Народження 31 Березня

Люди, що з’явилися на світ 31 березня, відносяться до Овна за знаком зодіаку. Мрійники за життя вони рідко коли ставлять перед собою реальні цілі. Наділені яскравим темпераментом і артистичними даними вони живуть світом ілюзій. Душевна щедрість і відкритість привертає до них велику кількість шанувальників. Народжені 31 березня знак зодіаку Овен, здатні на широкі жести. Як і більшість представників знаку зодіаку Овен, в них легко змінюється настрій, від божевільної радості до неймовірної смутку. І, як правило, перебуваючи в піднесеному настрої, вони здатні обсипати оточуючих подарунками та увагою сповна. При цьому подарунки можуть бути дуже щедрими.

У разі, коли народжені 31 березня знак зодіаку Овен обирають професію не за покликом душі, а з міркувань вигоди, відбувається внутрішній конфлікт. Обдарованість буде штовхати їх весь вільний час присвячувати творчості, а робота у ці періоди буде простоювати. Що природно, негативним чином позначиться на всьому кар’єрному шляху. Доброта і чуйність дозволяє, народженим 31 березня знак зодіаку Овен, бути прекрасними семьянинами. Рідні і близькі завжди оповиті турботою і теплом. А осіб, які не перебувають у сімейних відносинах, відрізняє вірність обраному партнеру. У стані закоханості вони здатні звернути гори і покласти до ніг предмета своєї любові всі можливі і неможливі дари. Творча натура штовхає на написання любовних віршів або посвячення композицій.

Народилися 31 березня знак зодіаку Овен, відрізняються дружнім характером. Товариськість дозволяє їм постійно поповнювати коло своїх друзів. Приваблива зовнішність і манера розмови приваблює оточуючих. Навіть випадковий попутник у подальшому може виявитися другом на все життя. Ці якості допомагають їм і в діловій сфері. Працювати за загальноприйнятим шаблоном для народжених 31 березня знак зодіаку Овен, не є звичним методом. Вони намагаються оптимізувати робочий процес по максимуму, втілюючи свої унікальні ідеї в робочий процес.

Творчий потенціал людей, що народилися 31 березня знак зодіаку Овен, практично безмежний. Вони з особливим трепетом ставляться до своїх творінь і вкладають в них всю душу. Занурюючись з головою у творення, вони часом забувають про все, що їх оточує. Без уваги на час творчого пориву можуть залишитися родина і друзі. Плоди праці повинні в підсумку отримати найвищу оцінку, інший розвиток ситуації може повалити їх в глибоку депресію.

Поради для Овнів, які народилися 31 березня: Вам варто докласти максимум зусиль для вибору професії, у відповідності з вашими творчими задатками. Навіть якщо вона буде приносити вам не той дохід, на який ви розраховували, що це буде максимально правильним вибором. Якщо такий варіант вас не влаштовує – відмовтеся від мрії стати відомою творчою особистістю і беріться за справу з усією відповідальністю.

Запам’ятайте, критика допоможе вам удосконалити ваші творіння. Ставитеся до подібних словами більш спокійно, навіть якщо ви з ними не згодні не вступайте в довгу суперечку. Опонента ви не переконаєте, а настрій буде зіпсовано надовго.

Любов і Сумісність

Ви поглинені ідеєю любові і віддаєте перевагу сімейне життя життя на самоті, однак у близьких стосунках часто розриватися між своєю незалежною натурою і почуттям боргу по відношенню до партнера.

З іншими знаками Вогню — Лев і Стрілець, Овен може створити прекрасну пару, де взаєморозуміння буде на високому рівні. Хоча в будь-якому поєднанні цих пар, обом доведеться зменшити свій запал, щоб сім’я рівноправно розвивалася. Непоганий і навіть перспективний союз обіцяє бути Овну з представниками знаку Водолія, Терезів і Близнюків. Знаки повітря не дадуть охолонути Вогню, але потрібно бути обережними, щоб вогонь не перетворився на величезне полум’я. Зовсім не сумісні Овни з Рибами, Козерогом і Скорпіоном. Когось з них вони взагалі не сприймають, а з ким-то не знайдуть спільну мову.

Робота і Кар’єра

Народилися 31 березня Овни – воїни по духу, як і інші представники цього знака Зодіаку. Вони вперті й цілеспрямовані, швидко роблять кар’єру і вперто, сильно відстоюють свої інтереси. Їх практично неможливо змусити звільнитися або підсидіти. Як правило, на вершині вони стоять стійко і міцно протягом тривалого часу. Начальники з них виходять чудові. Вони добре розбираються у всіх аспектах управління грошовими потоками, не бояться ризику, коли він потрібен. Ці люди ні за що не упустять свій шанс і завжди використовують його з найбільшою вигодою, як справжні підприємці. Ділова хватка у цих людей працює на всі сто, проте в глибині душі вони не позбавлені почуття прекрасного і творчих устремлінь.

Домігшись бажаного, ці люди трохи знижують свою активність, залишаючи свої ідеї при собі. Всі ресурси вони кидають на відстоювання завойованих позицій. В екстремальних ситуаціях ці люди видають варіанти чітких і розумних рішень проблеми, які не може не оцінити вище керівництво. Ще одна відмінність характеру народжених 31 березня – це любов до яскравих дискусії та суперечки. При цьому вони є дуже вимогливими людьми. Але раціоналізм цих людей все ж тримає під контролем їх любов до суперечок: вони хоча б не ризикують свої суспільним становищем або кар’єрою заради того, щоб донести до когось свою думку. Буває, що ці люди різко змінюють свій спосіб життя і сферу професійної діяльності, таке вони можуть викинути навіть двічі за життя.

Найчастіше при цьому вони точно ловлять потрібний момент і в підсумку приходять до успіху. Тому цим людям не потрібно боятися змін, якщо вони гостро відчувають, що такий період прийшов. Злякатися і упустити шанс – означає для цих людей назавжди втратити шанс розвинути свої здібності або приховані таланти. В цілому в боротьбі з долею і життям ці люди проявляють себе як сильні воїни, які ніколи не здаються і яким невластива слабкість. Ще краще, ніж роль керівника, цим людям вдається роль правої руки, найближчого помічника начальника. На цій посаді вони можуть з більшою ймовірністю реалізувати себе і свої творчі нахили. Що стосується особистого життя, то з народжених 31 березня виходять хороші сім’янини, але вони рідко вступають у шлюб в ранньому або навіть зрілому віці. Часто вони до кінця життя залишаються холостяками.

Здоров’я і Хвороби

Найбільше шкоди народженим 31 березня заподіюють їх же власні яскраві емоції – злість, ненависть, роздратування. Вони намагаються не показувати обуявших їх почуттів, заганяють їх всередину і там замикають – як наслідок, рано чи пізно дає про себе знати різноманітними хворобами, виразкою шлунка, гіпертонією, в старості це може навіть викликати онкологію. Також у цих людей можуть бути проблеми із самореалізацією в області мистецтв і з самовираженням.

Спорт допоможе цим людям впоратися з негативними емоціями. Їм корисно займатися бігом, скелелазінням, боксом, гімнастикою. Заняття спортом в команді теж дуже приваблюють цих людей, так як вони взагалі люблять працювати в команді. Тому їм слід займатися баскетболом, бейсболом. Товариськість і активність цих людей змушує їх любити галасливі вечірки і багатий стіл. Кулінарія також може стати і їх захопленням.

Доля і Удача

В цей день народжуються емоційні, благородні, ніжні, великодушні люди, наділені інтуїцією і добротою. У них багато друзів, вони користуються повагою. Люди їх люблять, прислухаються до їхньої думки, радам. Для народжених в цей день важлива сім’я. У них велика потреба в любові, їм необхідно відчувати присутність і підтримку близької людини. Багато чого в їхньому житті буде залежати від того, яка у них обстановка вдома, в сім’ї. Якщо їх вибір супутника життя буде невдалим, то вони не зможуть повною мірою проявити всі ті таланти, якими володіють, не зможуть реалізувати можливості, якими наділені при народженні. А якщо їх вибір буде вдалим і вони зустрінуть єдиного і необхідного їм людини, то будуть безмежно щасливі в шлюбі, а значить, і у всіх справах. Вони багато чого зможуть досягти в житті, для них не буде неможливого, вони подолають усі перешкоди, що постають на шляху. Енергія любові наділить їх необмеженими можливостями, вони будуть щасливі, живучи у розкоші і любові.

Поради Овнам, Народженим 31 Березня

Народилися 31 березня не здаються м’якими і добрими, але справа в тому, що свою доброту і турботу вони висловлюють по-своєму, через іронічні жарти. Ці люди часто надягають маску циніків, тому що відкрите щире вираження почуттів робить їх уразливими. Вони дуже потребують дружньої підтримки і розуміють друзів поруч. Часто це пов’язано з тим, що в дитинстві ці люди недоотримали любові і турботи з боку батьків. Щоб подружитися з людиною, потрібно навчитися по зовнішніх ознаках розуміти, що він відчуває в даний момент. Відкрийте себе для любові і ніжності.

Вимогливість народжених 31 березня поширюється на очікування вгадування їх думок і бажань з боку тих, хто їх любить. Почасти це пов’язано з тим, що у самих народжених 31 березня Овнів досить сильно розвинена їх власна інтуїція. Ці люди не люблять базік, не люблять, коли кидають слова на вітер або порушують свої обіцянки. Найчастіше ці люди раціональні і живуть логікою, а не емоціями. Тому вони легше піддаються розумним, логічним доводам, а не емоційної маніпуляції. Прямоту і відвертість ці люди цінують дуже високо.


Залишити відгук