Жінка Коза і Чоловік Тигр Сумісність в Любові

– відвертий, діяльний і бадьорий. Вона – домувальниця, чутлива, але при цьому чіпка. Він, хоч і компанійська душа, але не може присвятити себе виключно її потребам; насправді він вважає її надто залежною і нерішучою. Вона розуміє його правоту, але може почати жаліти себе, якщо їй здасться, що він веде себе різко й нетерпляче або неуважний до її банальним скарг. Кожному доведеться притерпітися один до одного, щоб вибудувати відносини.

Така комбінація знаків досить перспективна і зрозуміла. Жінка Коза буде на цілком «законних» права відданою дружиною і господинею салону. Чоловік Тигр цінує суспільство друзів, знаходить нові контакти, його будинок відкритий для цікавих, близьких людей. Коза теж любить контакти, вміє говорити і приносити радість людям.

Особливих складнощів між ними бути не повинно, якщо кожен чітко виконує свою роль, а обов’язки розділені. Фінансова складова в цьому союзі, правда, може виглядати по-різному. Жінка Коза далеко не завжди хоче багато працювати — вона не кидається на амбразуру заради забезпечення сім’ї. А Тигр, якщо не знайшов себе, буде постійно страждати «муками творчості», тому його заробітки не завжди стабільні. Якщо ж чоловік відбувся, він стане головним добувачем у сім’ї і тоді стосунки в парі складуться більш щасливо.

Сентиментальна, зніжена Коза не зможе ні жити, ні працювати з сильним, грубим Тигром. Він просто загрызет Козу при першій же витівку з її боку.

У цій незвичайній зв’язку хижої кішки і романтичною Кози всі – одна суцільна невідома. Сумісність жінки-Кози і чоловіки-Тигра знаходиться під великим питанням, може допомогти все життя провести удвох, а може і не втримати партнерів разом більше декількох місяців.

Коза шукає в любовних і сімейних відносинах опори, підтримки та турботи. Вона не відчуває себе в сучасному світі в безпеці, а слово «самотність» вселяє їй жах. Майбутнє бачиться їй частіше за все в чорних тонах, вона постійно тремтить перед насувається хворобою, старістю і бідністю. Тигр же почуває себе в цьому житті прекрасно. Час від часу він любить пополювати, виявляється на передовій «любовного фронту», розважається, а потім повертається до партнера, щоб відпочити і полежати у власному ліжку.

Це один з найбільших гравців в китайському зодіаку, він перекочовує з дня в день, не обтяжуючи себе турботою про майбутнє і повсякденних дрібницях. Він мріє про славу і життя, повну неймовірних вражень і пригод. Коза швидко завойовує його серце, бо будить його багата уява, він цінує її незвичайний художній талант. Коза ж, у свою чергу, теж в повному захваті: Тигр здається їй таким сміливим, сильним, рішучим… Але він ніколи не буде спокійним і ледачим котом, сплячим в кріслі. Йому, як повітря, потрібні пригоди, свобода, в той час як Козі потрібна постійна присутність люблячого партнера під боком і безперервне поклоніння.

Крім того, обидва цих знака східного гороскопа, і Тигр, і Коза – марнотратні, з-за чого страждає і їх сумісність. Але якщо в шлюбі Козу-жінку і Тигра-чоловіка об’єднає справжня любов, то ці відносини витримають чимало бур руйнівної сили. От тільки чи дійсно варто проходити через все це?..


Залишити відгук