Жінка Коза і Чоловік Змія Сумісність в Любові

Вони здатні притертися один до одного лише до деякої міри. Жадібний чоловік-Змія може оповитися навколо об’єкта своїх домагань, але йому не сподобається, коли Вівця, в свою чергу, міцно вчепиться в нього: він відчує себе в пастці. Реалістичний і успішний чоловік-Змія за своєю природою людина цілеспрямована. Вівця чутлива, сентиментальна і слухняна. Він багато віддасть за задоволення своїх амбіцій, а вона потурає своїм слабкостям і дуже засмучується, коли щось йде не так. Він дуже розумний, а вона – дуже емоційна. Якщо настануть важкі часи, то цю прірву у відносинах їм буде важко подолати.

Поєднання знаків досить вдале для любовних стосунків, які можуть перерости в шлюб. Тут не повинно бути особливих складнощів. Чоловік забезпечить порядок і надійність, він — мозковий центр і непоганий організатор побутовому житті. У всякому разі, він стоїть обома ногами на землі — він практичний і дивиться на речі реально. Жінка Коза візьме на себе турботи про чоловіка, дітей і, звичайно, про себе, коханої. Гарне сполучення знаків, якщо тільки жінка Коза не буде занадто багато витрачати… Чоловік Змія не любить розтринькувачів!

Можливі непогані стосунки зі Змією, вона завжди допоможе в скрутну хвилину, підтримає і направить. Однак Змія не вміє грамотно керувати, тому Коза може наробити багато дурниць, що розсердить навіть холоднокровну Змію.

Обидва знака східного Зодіаку Змія і Коза, здатні по-справжньому оцінити красу повсякденного життя, що йде на користь їх сумісності. Коза-жінка і Змія-чоловік люблять свій дім, влаштовують його з величезним ентузіазмом, багато часу проводять разом на кухні, насолоджуючись спільно приготованими вишуканими стравами. Змія захоплюється художньою, артистичною натурою Кози, її різнобічними талантами і чутливістю. Та, у свою чергу, бачить в Змії відповідальної людини, яка піклується про неї, забезпечує її безпеку, причому не тільки матеріальну.

Проте в любовних відносинах, шлюбі жінки-Кози – чоловіки-Змії не вистачає божої іскри, енергії; тут занадто швидко з’являється звичка, що замінює пристрасні пориви серця. Примхливий характер, мрійливість Кози і її нерішучість з часом починає дратувати Змію, яка не хоче бути довічним спонсором і часто сама потребує психологічної підтримки. Тим не менш, Коза все частіше і частіше звинувачує Змію в крайній егоїзм, жадібність і нерозуміння.

Обидва знака, Коза і Змія, в повсякденному житті цінують, перш за все, спокій і хочуть досягти його і у внутрішньому світі. У Змії досить страхів, часто сильно турбують її душу. А Коза легко впадає в меланхолію і постійно смикає всіх своїми проблемами. Спільна повсякденне життя у шлюбі обом, і Вівці, і Змії, не додає здоров’я. Але, незважаючи на це, пара може демонструвати відмінну сумісність і не розлучатися ні на годину лише тому, що… Змія і Коза просто дуже звикли один до одного.


Залишити відгук