Жінка Коза і Чоловік Півень Сумісність в Любові

Тверезомисляча Півень володіє життєвою енергією, необхідною для задоволення його потреби в роботі і досягнення досконалості. Вівця мягкосердечна, емоційна і надійна. Він може зверхньо ставитися до її схильності чіплятися за нього, але не потерпить жалості до себе і потурання своїм слабкостям. Йому простіше впоратися з фактами, ніж з ніжними почуттями. Вона може зрозуміти його амбіції і оптимізм, але визнає його занадто холодним, розважливим і дріб’язковим. Витончена, вразлива, вона може зібрати речі і піти жити до мами, якщо він буде занадто часто критикувати її. У цій парі поріг терпимості дуже низький.

Ролі, які звикли грати люди, перебуваючи у шлюбі, відповідають їх потребам. Чоловік, звичайно, буде зайнятий роботою, а жінка із задоволенням займеться створенням затишку в домі. Їм нема про що сперечатися, хіба, що по частині загального сімейного бюджету, а точніше, по темі витрат. Чоловік Півень досить консервативний і жорстко контролює фінанси. Але, жінка Коза, напевно скористається своїми здібностями і «вмовить» чоловіка на все, що їй хочеться.

Східний гороскоп сумісності прогнозує, що в довгостроковій перспективі навряд чи Коза-жінка і Півень-чоловік залишаться разом. В якості друзів Півень і Коза підходять один одному просто відмінно, але спільне життя, шлюб стають для них занадто важким випробуванням. Півень знаходить Козу надто неспокійною і надокучливою,тому вони не знайдуть взаєморозуміння. У Півня багато умовностей, він вловлює в Козі риси, що суперечать його принципам.

Коза і Півень — абсолютно різні люди, і прогноз сумісності цих знаків китайського Зодіаку, відповідний – не надто оптимістичний. Що стосується першої, то вона дуже чутлива до кожного слова, будь-якій критиці. Вона не може пристосуватися до щоденних подвигів Півня, який до того ж постійно аналізує (звичайно ж, вголос) її поведінку. Крім іншого, Півень любить пристрасні чесні дискусії, завжди з кимось або з чимось воює. Його вабить світ політики, засобів масової інформації, права. Коза ж хоче тиші та спокою в своїх чотирьох стінах, а друга половина, народжена в рік Півня, їй цього не забезпечить ніколи. Стихією цієї людини є зміни, реформи, він постійно шукає нові завдання, його підігріває зсередини честолюбство.

Оскільки Півень і Коза мало сумісні в шлюбі, зліплені з різного тіста, першого сильно дратує легковажність, нерозсудливість і примхливість другий. Він вважає її неорганізованою, занадто легковажною і часто відпускає на її адресу єхидні критичні зауваження, які боляче ранять її серце. Зневірившись, Коза зрештою шукає розради в інших обіймах і залишає Півня, який не може її простити до кінця свого життя.


Залишити відгук