Жінка Коза і Чоловік Щур Сумісність в Любові

Щура може не сподобатися вести господарство з надчутливою і непрактичною жінкою-Вівцею. Вона йде на поступки, лише якщо її балують і потурають її примх, і працьовитий чоловік-Пацюк прийде до висновку, що таку дружину занадто дорого утримувати. У свою чергу, на її смак, він занадто розважливий і жадібний. Жоден з них не проявить відкриту ворожість по відношенню до іншого, але вони можуть затамувати глибоку образу один на одного, і це стане причиною їх глибокого взаємного розчарування.

Непогане поєднання знаків, якщо чоловік-Пацюк буде старанно працювати, а жінка Коза буде зустрічати його з пирогами і феєрверками. Головне-у всьому знати міру. Жінка Коза, швидше за все, буде задоволена любовними відносинами, якщо навчиться вважатися з його думкою, потребами і бажаннями.

У свою чергу, чоловік теж повинен враховувати творчий потенціал дружини і потреба її виразити себе в якомусь творчості. Вона — справжня жінка і їй можна багато пробачити. Гороскоп пари може стати щасливим, якщо обидва будуть цінувати те, що мають і знайдуть спільні інтереси.

Кози непогано ладять з Пацюком, не тривалі стосунки між ними неможливі. На відміну від Кози, Щур любить і цінує незалежність. Коза ж — навпаки, повністю залежне створення. Між ними практично неможливий шлюбний або любовний союз. Але якщо Щур досить багата, то Коза цілком може бути задоволена. Щура ж навряд чи коли влаштує поведінка Кози. Дружба буде носити швидко спалахує й так само швидко згасаючий характер.

Жінка-Коза і чоловік Щур — це непростий любовний союз. Обидва знака східного гороскопу романтичні та пристрасні. Але їх ставлення до життя помітно відрізняється, що негативно позначається на сумісності Кози і Щури.

Коза — це велика мрійниця і фантазерка. Вона із задоволенням витає в хмарах, любить побалувати себе, дуже потребує догляду, підтримки та турботи з боку партнера. Щури по своїй натурі егоїстичні, розважливі і дуже практичні в повсякденному житті. Вони оточують близьких турботою, але в довгостроковій перспективі роль спонсора, покровителя та наставника їм не здається привабливою.

Чим довше триває шлюб Щур — Коза, тим більше між ними виникає конфліктів. Коза відчуває розчарування, тому що Щур не скупиться на гостру критику щодо неї. У свою чергу, Щур не може винести її марнотратства, наївності, екстравагантності, дратівливості і мінливість настрою. Козі властивий філософський підхід до життя, Пацюк живе реальним життям, горить на роботі і мріє заробити пристойний стан.

Проте, незважаючи на не найкращу астрологічну сумісність, у любовних відносин, шлюбу Кози-жінки і Щури-чоловіки є шанс вижити, якщо обидва знака будуть прагнути до розумного компромісу. Нехай Кози частіше з калькулятором в руках контролюють свої витрати, а Щурам бажано стримати свою скупість і проявляти по відношенню до обранця більше толерантності, чутливості, дарувати знаки уваги не тільки у свята, але і в повсякденному житті.


Залишити відгук