Жінка Коза і Чоловік Кролик Сумісність в Любові

Кожен сприйнятливий до вібрацій партнера. Кролик цінує чутливість і розуміння Вівці, а та вважає, що він в достатній мірі добрий, далекоглядний і проникливий, щоб приймати рішення за двох. Її залежність від нього дасть йому можливість відчути себе важливим і зробить його життя осмисленим. Він – хороший слухач, а їй потрібно розташування і рада більше, ніж дія. Обидва романтичні і велелюбні і будуть насолоджуватися домашнім щастям.

В такому союзі добре себе буде почувати і чоловік Кролик і жінка Коза. Звичайно, вона, як і належить жінці, буде трохи навіженої і примхливою. Вона схильна витрачати гроші, а заробляти погодитися тільки на своїх умовах: їй потрібен короткий робочий день і так, щоб без перевтоми. Їй більше до душі заняття домашніми справами, прогулянки по магазинах і можливість іноді бачитися з подругами — ось ідеальна картина життя для жінки Кози. Чоловік Кролик, звичайно, буде забезпечувати сім’ю і таке положення справ, напевно, влаштує обох…

Добре будуть складатися відносини з Котом. Примхи Кози розважать Кота. Він буде захоплюватися її художнім смаком і шармом. Коза стане поважати терпіння і такт Кота.

Коза і Кролик відрізняються прекрасною сумісністю, це одне з найкращих поєднань в китайському любовному зодіаку. Коли весь світ сходить з розуму, а пари з найближчого кола спілкування переживають один криза за іншою, ці двоє – жінка-Коза і чоловік-Кролик — являють собою чудовий доказ того, що в цьому сучасному, позбавленому почуттів соціумі можлива справжня, мирна і спокійна любов.

У шлюбі Кролик і Коза здатні допомагати і підтримувати партнера в скрутну хвилину, безкорисливо віддані йому, часто нікого не бачать в цьому світі, крім один одного. Сумісність дружини-Кролика і чоловіка-Кози (і навпаки) зміцнюється і загальними інтересами, вони люблять різноманітний дозвілля, хорошу їжу. Кролика зачаровує уяву Кози, її чутливість і різнобічні таланти. А Коза дуже швидко приходить до висновку, що знайшла у своєму житті справжній скарб. Коли вона опиняється на «емоційних гойдалках», страждає від перепадів настрою, її вірний супутник своїм спокоєм робить так, що вона повертається до здорового внутрішнього балансу. Кролик більш практичний, він буквально випромінює серйозність і спокій, завдяки яким його любовний, шлюбний союз з Козою благополучно переживає різні пертурбації.

Як запевняє східний гороскоп сумісності, Коза-жінка і Кролик-чоловік можуть створити дуже щасливу сім’ю. Єдиним слабким місцем у їх відносинах є те обставина, що обидва знаки китайського календаря схильні до меланхолії і надмірної драматизації повсякденних подій. Однак, будучи чутливими і тонкими натурами, Кролик і Коза як деякі можуть зрозуміти іншу – «темну» — сторону натури свого коханого партнера і сумний момент заспокоїти його серце.


Залишити відгук